Tajemství kruhu / The Secret Circle

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
HannahSBD
Příspěvky: 213
Registrován: 27 říj 2012 19:54
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Tajemství kruhu / The Secret Circle

Příspěvek od HannahSBD »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDb

V českém znění: Anna Suchánková - Britt Robertson (Cassie Blakeová), Petr Neskusil - Thomas Dekker (Adam Conant), Jana Páleníčková - Phoebe Tonkin (Faye Chamberlainová), Ivana Korolová - Shelley Hennig (Diana Meadeová), Kristýna Valová - Jessica Parker Kennedy (Melissa Glaserová), Jan Nedvěd - Louis Hunter (Nick Armstrong), Jiří Ployhar - Chris Zylka (Jake Armstrong), Martin Sláma - Gale Harold (Charles Meade), Dagmar Čárová - Natasha Henstridge (Dawn Chamberlainová), Zuzana Skalická - Ashley Crow (Jane Blakeová), Libor Hruška - Adam Harrington (Ethan Connant), Dana Černá - Emily Holmes (Amelia Blakeová), Michal Holán - Grey Damon (Lee LaBeque), Filip Jančík - Michael Graziadei (Callum, titulky), Luděk Čtvrtlík - Sammi Rotibi (Eben), Petr Gelnar - Joe Lando (John Blackwell), Pavlína Dytrtová - Alexia Fast (Eva), Radek Hoppe - Tim Phillipps (Grant) a další

Epizodní role: Eliška Nezvalová - Logan Browning (Sally Matthewsová), Pavel Šrom - Tom Butler, John de Lancie (Henry Chamberlain, Royce Armstrong), Oldřich Hajlich - Zachary Abel (Luke), Svatopluk Schuller - Ben Cotton (Wade Barnes), Anna Remková - Camille Sullivan, Luisa D'Oliveira (Heather Barnesová, Simone), Zdeněk Mahdal - JR Bourne, Lane Edwards (Isaac, Pete), Michal Holán - Richard Harmon (Ian), Daniela Bartáková - Stepfanie Kramer (Kate Meadeová), Vojtěch Hájek - Marcus Rosner (Richard Armstrong), Nikola Votočková - Cindy Busby (Sara Armstrongová), Terezie Taberyová - Nina Kiri (mladá Lucy Gibbonsová), Regina Řandová - Lauren Stamile (Lucy Gibbonsová), Jan Nedvěd - Chad Rook (Samuel), Jan Škvor - Brett Dier (Kyle), Pavlína Dytrtová, Kristýna Hlaváčková, Robert Hájek

Překlad: Petr Anderle
Zvuk: Tomáš Říha
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Dialogy: Jana Mařasová, Veronika Veselá
Režie: Filip Jančík
Vyrobilo: Cet 21 s.r.o. ve studiu Audiotech v roce 2012
Naposledy upravil(a) HannahSBD dne 18 říj 2014 14:26, celkem upraveno 33 x.
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Tajemství kruhu / The Secret Circle

Příspěvek od takezo »

Filip Jančík dokáže vždy mile překvapit!
:-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-: :-:
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Tajemství kruhu / The Secret Circle

Příspěvek od Furiant »

Tak jelikož to moje doplnění už Hannah doplnila, smazal jsem to z tohoto příspěvku...

---
Jinak za sebe říkám paráda! Všichni mi celkem seděli, nikdo mě vyloženě netahal za uši, překlad taky v pohodě (aspoň jsem si ničeho nevšiml). Páleníčková je na Phoebe skvělá, uvidíme, jestli ji pak na ni pan Jančík obsadí i do čtvrté série Upířích deníků, když už tam dabovala/dabuje Lexi. Osobně by mi to ani nevadilo. :) Martin Sláma na Galea Harolda je hodně dobrá volba, protože jak už jsem psal v topicu v sekci Na dabing čekající, Lumír Olšovský, jenž je u tohoto herce na prvním místě, by mi v tomto seriálu neseděl. Trošičku mi vadila jedna věc, a to že babičku Cassie dabuje Zuzana Skalická, která je stejný ročník jako paní Čárová, jenž mluvila matku Faye... vím, že u obou hereček se jedná o 'spjaté' dabérky, ale u Natashy Henstridge bych osobně zvolil o něco mladší dabérku... nebo starší v případě Ashley Crow. :) To je moje jediná výtka, jinak ale opět skvělý dabing v režii pana Jančíka! :-: Jsem zvědavý na další postavy - otce Cassie - Blackwella (Joe Lando), Jakea Armstronga (Chris Zylka) a Isaaca (JR Bourne)...
Naposledy upravil(a) Furiant dne 21 čer 2013 17:55, celkem upraveno 2 x.
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Tajemství kruhu / The Secret Circle

Příspěvek od Slipio »

Škoda, že nevyšla Marika Šoposká (aspoň Korolová si ji mohla nadabovat, když už v seriálu je, jelikož mají dost podobný hlas), ale Suchánková mi nevadí. Dabing vypadá celkově dobře, ale to jsem věděl už na začátku, když promluvil Filip Jančík.

Chtělo by to přechýlit ženská příjmení (ová). Dále by bylo dobré doplnit i epizodní role :D
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Tajemství kruhu / The Secret Circle

Příspěvek od Joe Black »

Seriál je už podle pilotu skvělej a dabing se moc povedl, těším se na další díly... :-:
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Tajemství kruhu / The Secret Circle

Příspěvek od Joe Black »

Nepoznal někdo v šestém díle dabérku Simone (Luisa D'Oliveira)? Opět hlas povědomej, ale nevybavím si jméno.

Zdeněk Mahdal - JR Bourne (Isaac)
Uživatelský avatar
HannahSBD
Příspěvky: 213
Registrován: 27 říj 2012 19:54
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: Tajemství kruhu / The Secret Circle

Příspěvek od HannahSBD »

Simone byla Anna Remková a toho JR Bourna tam mám :D
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Tajemství kruhu / The Secret Circle

Příspěvek od Joe Black »

Asi jsem se přehlídnul, promiň... Dokoukávám zpětně, tak kdybych na něco narazil (třeba někdo opět mě neznámý) tak se ozvu... ;)
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Tajemství kruhu / The Secret Circle

Příspěvek od Joe Black »

Kristýna Hlaváčková - Shannon Chan-Kent, Andrea Brooks (Calvinova neteř, mladá Amelia Blakeová)
Pavlína Dytrtová - Elise Gatien (mladá Elisabeth Meadeová)
Michal Holán - Jared Keeso (lovec čarodějnic)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“