Ve znamení raka / The Big C

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Ve znamení raka / The Big C

Příspěvek od Michaela2 »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDb

1.SÉRIE
Obrázek

V českém znění: [obsazeni]:Lucie Juřičková - :Laura Linney (Cathy Jamisonová), :Tomáš Juřička - :Oliver Platt (Paul Jamison, titulky), :Radek Škvor - :Gabriel Basso (Adam Jamison), :Libor Hruška - :John Benjamin Hickey (Sean Tolkey), :Nikola Votočková - :Gabourey Sidibe (Andrea Jacksonová), :Ludmila Molínová - :Phyllis Somerville (Marlene), :Filip Švarc - :Reid Scott (Dr. Todd Mauer)

epizodní role: :Nela Boudová - :Cynthia Nixon (Rebecca), :Lukáš Hlavica - :Idris Elba (Lenny), :Jitka Moučková - :Nadia Dajani (Tina + další role), :Vladimír Fišer - :Brian Cox (Cathyin otec), :Otakar Brousek ml. - :Liam Neeson (včelař), :Alan Alda (Dr. Atticus Sherman), Rozita Erbanová - Alexandra Socha (Mia), :Daniela Bartáková, :Jiří Valšuba, :Tomáš Borůvka[/obsazeni], Radek Hoppe a další

Překlad: Zbyněk Ryba, Zdeněk Hofmann, Jana Beránková-Hrubá
Zvuk: Daniel Němec
Produkce: Martin Odehnal, Hana Haladová
Dialogy: Pavla Vojtová
Režie: Alice Hurychová
Vyrobilo: Barrandov studio dabing pro Cet 21 spol. s.r.o. 2012

2.SÉRIE
Obrázek

V českém znění: [obsazeni]:Lucie Juřičková - :Laura Linney (Cathy Jamisonová), :Tomáš Juřička - :Oliver Platt (Paul Jamison, titulky), :Radek Škvor - :Gabriel Basso (Adam Jamison), :Libor Hruška - :John Benjamin Hickey (Sean Tolkey), :Nikola Votočková - :Gabourey Sidibe (Andrea Jacksonová)

epizodní role: Marek Libert - Hugh Dancy (Lee Fellon), :Ludmila Molínová - :Phyllis Somerville (Marlene), :Filip Švarc - :Reid Scott (Dr. Todd Mauer), Rozita Erbanová - Alexandra Socha (Mia), :Nela Boudová - :Cynthia Nixon (Rebecca), Jana Páleníčková, Petra Jindrová, Jitka Moučková, Radek Hoppe, Petr Gelnar - Boyd Holbrook (Mykhail), :Otakar Brousek ml. - :Alan Alda (Dr. Atticus Sherman) a další

Překlad: Zbyněk Ryba, Zdeněk Hofmann, Jana Beránková-Hrubá
Zvuk: Daniel Němec, Eliška Bejčková
Produkce: Martin Odehnal, Hana Haladová
Dialogy: Pavla Vojtová
Režie: Alice Hurychová
Vyrobilo: Barrandov studio dabing pro Cet 21 spol. s.r.o. 2012

3.SÉRIE
Obrázek

V českém znění: [obsazeni]:Lucie Juřičková - :Laura Linney (Cathy Jamisonová), :Tomáš Juřička - :Oliver Platt (Paul Jamison, titulky), :Radek Škvor - :Gabriel Basso (Adam Jamison), :Libor Hruška - :John Benjamin Hickey (Sean Tolkey), :Nikola Votočková - :Gabourey Sidibe (Andrea Jacksonová)

epizodní postavy: :Otakar Brousek ml. - :Alan Alda (Dr. Atticus Sherman), Petr Burian - Lee Tergesen (Kirby), Jana Páleníčková - Tammy Blanchard (Giselle), Marek Libert, Petra Jindrová, Petr Neskusil, Terezie Taberyová - Kailie Torres (Jesse), Ludmila Molínová, Nela Boudová, Zlata Adamovská - Susan Sarandon (Joy), Ernesto Čekan - Victor Garber (Willy), Radek Hoppe - Hamish Linklater (Dave Cooper, Jitka Moučková - Mamie Gummer (Maxine Cooper)

Překlad: Jana Beránková-Hrubá, Šárka Bartesová
Zvuk: Eliška Bejčková
Produkce: Martin Odehnal, Hana Haladová
Dialogy: Pavla Vojtová, Jana Dotlačilová
Režie: Alice Hurychová
Vyrobilo: Barrandov studio dabing pro Cet 21 spol. s.r.o. 2013

4.SÉRIE
Obrázek

V českém znění: [obsazeni]Radka Přibyslavská - :Laura Linney (Cathy Jamisonová), :Tomáš Juřička - :Oliver Platt (Paul Jamison, titulky), :Radek Škvor - :Gabriel Basso (Adam Jamison), Luboš Ondráček - :John Benjamin Hickey (Sean Tolkey), Martina Šťastná - :Gabourey Sidibe (Andrea Jacksonová)

Režie: Alice Hurychová
Vyrobilo: Barrandov studio dabing pro Cet 21 spol. s.r.o. 2014
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Ve znamení raka / The Big C

Příspěvek od bloom »

Po nějaké době pěkný seriálový dabing na Nově. :-:
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Ve znamení raka / The Big C

Příspěvek od Sen »

Jen toho Libora Hrušku si mohla paní režisérka odpustit. Díky jeho aktivitám v Saga TV na něj mám silnou alergii.
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1316
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Ve znamení raka / The Big C

Příspěvek od Stanley Roe »

Hruška? .. co ten Švarc na toho fešnýho doktora? .. to mě vadí teda daleko víc ... a dneska v osmým díle předabovaný karaokee výstup .. :( Ale zase :-: že si na to troufli. :-)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Ve znamení raka / The Big C

Příspěvek od Michaela2 »

a co je špatného na spojení Filip Švarc a pěknej mladej chlap ? podle mě na tyhle typy Filip sedí :)
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Ve znamení raka / The Big C

Příspěvek od bloom »

První věcí, která mě na dabingu zklamala, je dabér Alana Aldy. Chápu, že Pavel Trávníček nemusel mít čas, ale jelikož se nejedná o nějaké jednodílné hostování, dokázal bych si představit mnohem lepší náhrady než Otakar Brousek ml.
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1316
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Ve znamení raka / The Big C

Příspěvek od Stanley Roe »

Tady ovšem nejde o to, že by mi vadilo spojení Švarc a "hezký chlap". Nevím, jestli se o tom už někde dřív nevedla debata, ale pokud se v nějakém filmu objeví postava, co je vizuálně jiné než místní národnosti, nebo původu, tak ji chytne hned Švarc. Hispánec, afroameričan atd a buch tam se Švarcem ... a přestože má tento herec od pohledu nějaký skrytý původ, tak je rodilý američan a mluví nádhernou a bezchybnou americkou angličtinou. Proto mě ten výběr Švarce na tohoto herce dost nesedí. Nedávno dávali film Lovná zvěř .. objevila se tam první postava, která podle vizáže měla co dočinění s blízkým východem a buch .. hned hlas Švarce .. toto nebude náhoda ... :D
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: Ve znamení raka / The Big C

Příspěvek od mrzeero »

Když jsem seriál sledoval v originále, tak jsem si strašně přál, aby Laury Linney dabovala Zlata Adamovská, dle mého názoru by se k ní naprosto dokonale hodila, škodaže je na Sarandon ...
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Ve znamení raka / The Big C

Příspěvek od Michaela2 »

po dlouhé době zajímavy seriál s perfektním dabingem, Lucie Juřičková válí :-: kdyby dabing nedegradovaly vedlejší role ( všechny dabuje D.Bartáková, J.Páleníčková, J.Moučková a R.Hoppe), tak by si seriál zasloužil cenu, především dabéři hlavních rolí :-:
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6964
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Ve znamení raka / The Big C

Příspěvek od Michaela2 »

4. série ještě nebyla nadabovaná, tak si to musím dát s titulkama :-> , ale jsem překvapená, jak mají herci naprosto odlišné hlasy od dabérů, především hlavní představitelka, no bude to velkej nezvyk :|

- pokud ve 4.sérii nebude dabovat Lucie Juřičková, tak bych byla ráda za Ivanu Milbachovou, má podobný projev, určitě bych nebyla pro Reginu Řandovou, která je ted často obsazována :nesouhlas: :)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“