Stážisti / The Internship

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9291
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Stážisti / The Internship

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

DABING: Kino

V českém znění: Martin Zounar - Vince Vaughn (Billy), Ondřej Vetchý - Owen Wilson (Nick), Petr Burian - Aasif Mandvi (Pan Chetty), Kateřina Petrová - Jessica Szohr (Marielena), Jana Mařasová - Rose Byrne (Dana), Ivo Hrbáč - Max Minghella (Graham Hawtrey), Petr Neskusil - Josh Brener (Lyle), Vojtěch Hájek - Dylan O'Brien (Stuart), Týna Průchová - Tiya Sircar (Neha), Michal Holán - Josh Gad (Andrew), Otto Rošetzký - Rob Riggle (Randy), Filip Čapka - Eric André (Sid), Pavel Šrom - John Goodman (Sammy Boscoe), Martin Zahálka - Will Ferrell (Kevin), Jitka Moučková - Ashlee Heath (Jeanie), Petr Pospíchal - Jarion Monroe (Profesor Charles Xavier), Petra Hobzová, Robin Pařík, Martin Kubačák, Ivana Andrlová, Jana Hermachová, Zbyšek Horák, Radka Malá

Překlad: Anna Polanská
Produkce: Pavla Draxlerová
Zvuk: Petr Posolda
Mix: Deluxe Media
Dialogy a režie: Petr Pospíchal
Pro 20th Century Fox vyrobilo Barrandov Studio - 2013
Naposledy upravil(a) filip dne 06 kvě 2020 20:47, celkem upraveno 13 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1298
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Stážisti / The Internship

Příspěvek od Fifa.21 »

Ačkoli nevím jestli to je ku prospěchu, tak konečně pan Pospíchal trochu oživil své obsazení (tedy jenom ty 2 jména :D zbytek vypadá obligátně)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7007
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Stážisti / The Internship

Příspěvek od Michaela2 »

ale kde je Vanda Konečná ? - asi dovolená :D

Rose Byrne, Dylan O'Brien, Josh Gad- bys nevěděl?
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Stážisti / The Internship

Příspěvek od Budy »

Jsem rád, že je po delší době v dabingu slyšet Martin Zounar. Ondřej Vetchý je zajímavá volba. Jsem zvědavý.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6799
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Stážisti / The Internship

Příspěvek od bloom »

Mě obsazení Martina Zounara potěšilo, protože je podle mě vůbec nejlepším dabérem Vince Vaughna. :-:
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Stážisti / The Internship

Příspěvek od takezo »

Jéé...já nedávno Martina chválil za dabing a chtěl jsem aby se vrátil. Zřejmě mě vyslechl. Tak ted ještě doufat, že si někdy opět dábne Johna Cusacka. :D :-: :-: :-:
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Stážisti / The Internship

Příspěvek od Budy »

V traileru jsem slyšel ještě Otakara Brouska ml. Snad to je konečná podoba a ne pouze trailer.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
Sygi
Příspěvky: 31
Registrován: 06 srp 2010 17:49

Re: Stážisti / The Internship

Příspěvek od Sygi »

No tak na tento film si zajdu už kvůli dabingu. Ondřej Vetchý k Wilsonovi teda perfektně sedí a Martin Zounar si dává dobře hlasové výšky.
Top Dabéři:
Libor Hruška, Gustav Bubník, Dana Černá, Pavel Rímský, Jaromír Meduna
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Stážisti / The Internship

Příspěvek od DAN K. »

bloom píše:Mě obsazení Martina Zounara potěšilo, protože je podle mě vůbec nejlepším dabérem Vince Vaughna. :-:
s tím souhlasím a velmi mě i zaujalo zdůvodnění, že ten film je tak ukecaný, že nejde otitulkovat. To mi přošlo jako odvážné střízlivé konstatování, stále mám v paměti šílené kinotitulky k filmu social network, kde toho chybělo tolik, až ot místy nedávalo smysl. Vidím ale zmařený poklus o obhajobu existence dabingu v osobě překladatelky. Tu paní neznám, ale u posledního kinodabingu, co překládala, psal Fuka ve své recenzi, že tahle paní by se překládáním pro kina živit neměla. Zde vypsané připomínky k filmu Lincoln jsou rovněž dost zásadní. Některé věty z traileru zní dost podivně, samozřejmě v kontextu to může vyznít v pohodě, ale moc to nevypadá, že by tato paní byla příliš schopná... Ono je hezké, když jsou angažováni ti nejlepší herci, ale pokud říkají nesmysly, tak je to úplně k ničemu...
Odpovědět

Zpět na „Filmy“