Pevnost Boyard / Fort Boyard

Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: Pevnost Boyard / Fort Boyard

Příspěvek od Slipio »

Jednou hláskují slova anglicky a podruhé česky. Nějak nechápu, proč to nemůže být sjednocené. Kdybych si měl vybrat, tak radši to anglické hláskování, jelikož to nevypadá, tak krkolomně. A potom bych četl indicie v angličtině a vysvětlil český výraz, jelikož to někdy vůbec nedává smysl ta spojení do češtiny.
Jandro
Příspěvky: 8
Registrován: 23 srp 2011 10:36
Bydliště: Bratislava

Re: Pevnost Boyard / Fort Boyard

Příspěvek od Jandro »

3. séria: Eva Novotná - Jodie Penfold (Moderátorka), Daniel Dítě - Chris Ellison (Boyard), Zdeněk Bureš - Tom Baker (kapitán Baker)

v prvých sériach bol nedomyslený preklad hádaniek ... v tretej sérii UK sa mi nepáčia tí istí dabéri na hlavní role, pričom ich realne hraji ini herci, najmenej sa teraz hodi hlas tomu na vezi - kapitánovi Bakerovi ;)
Jandro
Příspěvky: 8
Registrován: 23 srp 2011 10:36
Bydliště: Bratislava

Re: Pevnost Boyard / Fort Boyard

Příspěvek od Jandro »

Teší ma, že Prima Cool začala vysielať aj francúzsku dlhú verziu, ale Filip Švarc ako Olivier Minne trhal uši, zato Miroslav Saic ako Fouras až tak nevadil
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pevnost Boyard / Fort Boyard

Příspěvek od DAN K. »

Filip švarc je nejlepší dabér v republice na overvoicy soutěží, možná je o trochu mladší, ale ten dabign se točí přes celé prazdniny, pak už to není o tom, kolik je komu let, ale kdo má čas. dalo mi práci zařídit, aby se to nedabovalo v brně (kde byl podle mě u britské verze velmi nešťastný překlad) , dostal to kloudný režisér a pan fišer, který už má kvůli pokročilému věku s dabingem problémy, si mohl po letech znovu nadabovat otce furu, tak jako v původní verzi. Jsem rád, že jeho hlas v Boyardu divák ocení (sarkasmus) ;)
Jandro
Příspěvky: 8
Registrován: 23 srp 2011 10:36
Bydliště: Bratislava

Re: Pevnost Boyard / Fort Boyard

Příspěvek od Jandro »

Ospravedlňujem sa, že som nespoznal hlas Vladimíra Fišera, ale hneď som si myslel, že ho dabuje ten istý, čo kedysi Fourasa, čo oceňujem a vďaka za toto prepojenie so staršou verziou Boyardu (nedaboval okrem Fourasa aj moderátora Patrica Laffonta?) ... na Filipa Švarca sa dá zvyknúť všade, mám ho však vďaka Johnovi Hensonovi v Drtivej porážke spojeného skôr ako viac bláznivého ako je podľa mňa v skutočnosti Olivier Minne ... P.S.: želám veľa úspechov v dabingu Boyardu! ;)
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Pevnost Boyard / Fort Boyard

Příspěvek od Lukiz »

U té francouzské verze by možná stálo za to poznamenat, že dávají ročník 2006.
Uživatelský avatar
jurajjanosik
Příspěvky: 5
Registrován: 30 dub 2013 23:06

Re: Pevnost Boyard / Fort Boyard

Příspěvek od jurajjanosik »

Teď na Prima Cool od 10.8 budou běžet díly z roku 1990, tak jsem zvědavej, jestli bude původní český dabing, nebo nově udělaný.
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Pevnost Boyard / Fort Boyard

Příspěvek od bernyz »

Filip Švarc několikrát dával na fb ukázku dabingu z Pevnosti, takže si myslim, že novej. Ale jistý to samozřejmě není.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Pevnost Boyard / Fort Boyard

Příspěvek od Joe Black »

Hele zdálo se mi to nebo v upoutávkách na ČT : D jsem zahléd Pevnost Boyard? :-?
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pevnost Boyard / Fort Boyard

Příspěvek od Newmy »

Ukázku jsem neviděl, ale někde jsem myslím četl, že by to mělo být Fort Boyard Ultimate Challenge
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Odpovědět

Zpět na „Reality Show“