Smrtelná lavina / Sub Zero

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Smrtelná lavina / Sub Zero

Příspěvek od videofil »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Zbyšek Pantůček - Costas Mandylor (John Goodwin Deckert), Hana Krtičková - Nia Peeples (Kelli Parisová), Luděk Čtvrtlík - Linden Ashby (Salamon Davis), Svatopluk Schuller - Michael Sunczyk (Mike Foster), Jim Wynorski (vědec sledovací stanice OSN), Petr Gelnar - Jim Thorburn (Brent Frazier), Martin Stránský - Colin Lawrence (Pete Tanner), Alex Bruhanski (premiér Ivan Gregarov - scéna 1), Lucie Kožinová - Jacqueline Samuda (Sasha Mirovová), Gloria Lynn Berg (Nikki Radcliffová), Tomáš Juřička - Mike Dopud (Petrov Jenko), Martin Kolár - Michael Ryan (major Martin Cook), (titulky), Ivo Novák - Alistair Abell (poručík Charles Brill), Michael Derbas (pilot), Michal Michálek - Dalias Blake (poručík McCoy), (hlas z telefonu), Jiří Hromada - Michael Kopsa (prezident James Jordan), Ari Solomon (vůdce), (titulky místa a roku), Petr Oliva - Tim Henry (generál TJ Stocker), Miroslav Saic - Bruce Dawson (sekuriťák Roger Banks), Alex Bruhanski (premiér Ivan Gregarov - scéna 2), Chhultim Sherpa (mnich), Andrea Elsnerová + Kateřina Halešová + Jakub Saic - (vedlejší hlasy)

Překlad: Ludmila Klabačková
Výroba: Andrea Sotáková
Zvuk: Vladimír Bodnár
Produkce: Milan Soták
Úprava dialogů a režie českého znění: Hana Krtičková
Vyrobila: Nezávislá televizní společnost Saga TV s.r.o. pro Intersonic v roce 2005
Distribuce: INTERSONIC (VHS + DVD) - 22. červenec 2005
Naposledy upravil(a) videofil dne 13 srp 2013 17:45, celkem upraveno 6 x.
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Smrtelná lavina / Sub zero

Příspěvek od Sagres »

Na Nově slyším Petra Olivu a Miroslava Saice a N. Peeples ale určitě nedabuje Elsnerová ale nejspíš Krtičková, takže asi jiný dabing nebo? I když Kollár - Michael Ryan (major Martin Cook), Kožinová - Jacqueline Samuda (Sasha), Hromada (stejná role), Pantůček (stejná role) i Juřička - Mike Dopud (Dr. Petrov Jenko) tam mluví také... :?

Edit:
Takže to byl stejný dabing, jen tu máš kiksy a zase poněkud kusé informace. :roll: Elsnerová byla v titulkách nebo kde jsi přišel na to, že dabuje Peeples?
Naposledy upravil(a) Sagres dne 14 srp 2013 01:43, celkem upraveno 1 x.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrtelná lavina / Sub zero

Příspěvek od videofil »

Sagres: V tvém příspěvku se trošku ztrácím, hlavně když stále píšeš stejná role, to se přiznám. Dabéry, které jsem zmínil včetně Elsnerové, jsou uvedené v titulcích. A Niu Peeples podle mě Elsnerová dabovala.
Naposledy upravil(a) videofil dne 12 srp 2013 17:52, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1408
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrtelná lavina / Sub zero

Příspěvek od ClickCZ »

druhý dabing není, videofil to tu má špatně! ;-) :vztek: , už zase :roll: , brzy nahodím kompletní příspěvek ;)
Mimochodem v titulkách je dabérů opět uvedeno víc, nevím proč ti to tu zase chybí
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrtelná lavina / Sub zero

Příspěvek od videofil »

ClickCZ: Protože Nova nevysílá původní titulky, ale zkrácené.
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1408
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrtelná lavina / Sub zero

Příspěvek od ClickCZ »

To ti věřím ale pokud sis stahoval rip z novy tak si mohl i nalezt verzi kde jsou celé titulky, avšak to ti neberu ;-) spíš mi vadí že zde doplňuješ poloprázdné příspěvky a ještě nejsou stoprocentní zda daní dabéři herce opravdu mluví., mám e zde téma Identifikace dabérů, kde můžeš daného dabéra se kterým si nejsi jist zjistit, stačí poskytnout nahrávku dabéra kterým si nejsi jist a určitě ti zde spousta lidí poradí :-)
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrtelná lavina / Sub zero

Příspěvek od videofil »

ClickCZ: Protože jsem jí v tom filmu slyšel dabovat.
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Smrtelná lavina / Sub zero

Příspěvek od takezo »

Když jsem to náhodně přepnul viděl jsem, že Mika D. mluví Petr Gelnar, takže chápu dobře, že ho později mluvil i T. Juřička?
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Smrtelná lavina / Sub Zero

Příspěvek od Newmy »

http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Odpovědět

Zpět na „Filmy“