Alcatraz / Alcatraz

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Alcatraz / Alcatraz

Příspěvek od jackb »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Anna Remková - Sarah Jones (Detektiv Rebecca Madsenová), Bohdan Tůma - Jorge Garcia (Dr. Diego Soto), Jiří Štěpnička - Sam Neill (Emerson Hauser), Jitka Ježková - Parminder Nagra (Dr. Lucy Banerjeeová), Jan Vondráček - Jeffrey Pierce (Jack Sylvane), Miloš Vávra - Robert Forster (Ray Archer), Miroslav Hanuš - Jonny Coyne (Edwin James), Zdeněk Mahdal - Jason Butler Harner (E.B. Tiller), Karel Richter - Leon Rippy (Dr. Milton Beauregard), Filip Blažek - David Hoflin (Tommy Madsen), Irena Máchová - Jeananne Goossen (Niki)

Epizodní role: Petr Gelnar - Santiago Cabrera (Jimmy Dickens), Jiří Ployhar - Paul McGillion (Alan Sylvane Jr.), Jakub Wehrenberg - Joe Egender (Ernest Cobb), Ivan Jiřík - Michael Eklund (Kit Nelson), Jakub Saic - Eric Johnson (Cal Sweeney), Roman Říčař - Jim Parrack (Guy Hastings), Michal Novotný - James Pizzinato, Graham Shiels (Paxton Petty, Pinky Ames), Martin Stránský - Adam Rothenberg (Johnny McKee), Filip Švarc - Travis Aaron Wade (Herman Ames), Filip Blažek - Theo Rossi (Sonny Burnett), Lukáš Hlavica - Mahershalalhashbaz Ali (Clarence Montgomery), Jiří Čapka - Garry Chalk, Glynn Turman (Mike Cullen, Emmitt Little), Petr Lněnička - Robbie Amell (mladý Ray Archer), Otakar Brousek ml. - Greg Ellis, Frank Whaley (Garrett Stillman, strážce Donovan), Radka Stupková - Wendy Crewson (Helen Campbellová), Josef Nedorost - Kevin Fry (Boyd Hicks), Zdeněk Maryška, Jan Szymik, Radka Přibyslavská, Robert Hájek, Zuzana Mixová, Kateřina Petrová, Anna Nemčoková, Matouš Ruml a další

Překlad: Tomáš Studený
Zvuk: Tomáš Říha
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Dialogy: Radka Přibyslavská
Režie: Vladimír Žďánský
Vyrobilo: Studio Audiotech pro Cet 21 s.r.o. 2013
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Alcatraz / Alcatraz

Příspěvek od takezo »

Tak tohle je přímo, počkej si... "Legendární! Co víc si přát :-: :-: :-: :-: :-:
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Alcatraz / Alcatraz

Příspěvek od Joe Black »

Jsem nadšen, dabing se moc povedl. :) :-:
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Alcatraz / Alcatraz

Příspěvek od Budy »

Anna Remková uvedena jako Anna Brousková.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Alcatraz / Alcatraz

Příspěvek od jackb »

téma přesunuto a doplněny některé role, jen Filipem Blažkem si nejsem úplně jistý, tak kdyby mohl někdo potvrdit
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Alcatraz / Alcatraz

Příspěvek od Budy »

Ano, je to Filip Blažek.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Alcatraz / Alcatraz

Příspěvek od takezo »

Mahershalalhashbaz Ali = Mahershala Ali
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Alcatraz / Alcatraz

Příspěvek od Jirka007 »

dokoukal jsem znovu na Alcatraz a jsem docela spokojeny

nejvic mě potěšili samozřejmě Jiří Štěpnička, Bohdan Tůma a dale kdo mě potěšil byl Zdeněk Mahdal tahle role byla pro něj jako stvořena, libil se mi i Karel Richter, ktery byl asi docela idealni volba
potěšili mě i dalši mužske role

co se tyče ženskych roli tam mě potěšila nejvic asi Jitka Ježková a Anna Remková

Off Topic: škoda že nebyla dalši řada docela by mě zajimalo co se dělo mezi dobou co zmizeli
Odpovědět

Zpět na „Seriály“