2 $ocky / 2 Broke Girls

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
klmdfkj
Moderátor
Příspěvky: 2312
Registrován: 04 lis 2019 22:50

2 $ocky / 2 Broke Girls

Příspěvek od klmdfkj »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ

DABING: Nova

1.SÉRIE
V českém znění: Nikola Votočková - Kat Dennings (Max Blacková), Jitka Moučková - Beth Behrs (Caroline Channingová), Radka Stupková - Jennifer Coolidge (Sophie Kachinsky), Vojtěch Hájek - Matthew Moy (Han Lee), Ivo Hrbáč - Jonathan Kite (Oleg), Filip Švarc - Nick Zano (Johnny), Adéla Kubačáková - Brooke Lyons (Peach) a Vladimír Kudla - Garrett Morris (Earl a titulky)

Epizodní role: Petr Pospíchal - Jimmy Shubert (Tony), Lou DiMaggio (Detektiv James), Martin Kubačák - Noah Mills (Robbie), Petra Jindrová - Tracy Vilar (Maria), Daniel Rous - Rico E. Anderson (pracovník metra), Jana Hermachová - Martha Stewart (sama sebe)

Překlad: Jan Urbánek
Zvuk: Daniel Němec
Produkce: Martin Odehnal, Pavla Draxlerová
Dialogy: Regina Švédová (E1-6, 8-14, 19-24), Jitka Tošilová (E7, 15-16), Jindřiška Švecová (E17-18)
Režie: Jindřiška Švecová
Vyrobila CET 21 s.r.o. ve studiu Barrandov - 2012

2.SÉRIE
V českém znění: Nikola Votočková - Kat Dennings (Max Blacková), Jitka Moučková - Beth Behrs (Caroline Channingová), Radka Stupková - Jennifer Coolidge (Sophie Kachinsky), Vojtěch Hájek - Matthew Moy (Han Lee), Ivo Hrbáč - Jonathan Kite (Oleg), Bohdan Tůma - Ryan Hansen (Candy Andy) a Vladimír Kudla - Garrett Morris (Earl a titulky),

Epizodní role: Bohdan Tůma - Steven Weber (Martin Channing), Tom Christensen (Lupič), Brian Palermo (Pilot Bill), Tom Parker (D.J. Kingsley), Adéla Kubačáková - Abby Elliott (Ruth), Ladislav Cigánek - Andy Dick (J. Petto), Marc Evan Jackson (Eli), Piers Morgan (Piers Morgan), Filip Švarc - Adam Campbell (Graham), Rob Kerkovich (Judah), Petr Burian - 2 Chainz (2 Chainz), Amir Talai (Amir), Marcela Nohýnková - Caroline Aaron (věštkyně), Amy Tolsky (zákaznice, které pošla kočka), Petra Hobzová - Allison Dunbar (Susan - recepční Marty Stewardové), Ursula Burton (kojící matka), Angela Giarratana (hipsterka), Bohuslav Kalva - Robert Michael Morris (Hamish McDonough), Jana Hermachová - Marta Steward (sama sebe), Aneta Švecová - Frances Shaw (Keefer)

Překlad: Jan Urbánek
Zvuk: Daniel Němec
Produkce: Martin Odehnal, Pavla Draxlerová
Dialogy: Jindřiška Švecová (E1-3, 9-11), Regina Švédová (E4-8, 12-24)
Režie: Jindřiška Švecová
Vyrobila CET 21 s.r.o. ve studiu Barrandov - 2013

3.SÉRIE
V českém znění: Miroslava Součková - Kat Dennings (Max Blacková), Irena Máchová - Beth Behrs (Caroline Channingová), Radka Stupková - Jennifer Coolidge (Sophie Kachinsky), Vojtěch Hájek - Matthew Moy (Han Lee), Ivo Hrbáč - Jonathan Kite (Oleg), Radovan Vaculík - Federico Dordei (Luis), Radek Hoppe - Eric André (Deke), Klára Sochorová - Mary Lynn Rajskub (Bebe), Marek Libert - Gilles Marini (Nicolas) a Vladimír Kudla - Garrett Morris (Earl a titulky), Otto Rošetzký - Patrick Cox (John)

Epizodní role: Klára Sochorová - Lindsay Lohan (Claire Guinness), Misty Monroe (Chiandra), Judy Gold (Jerri), Amy Paffrath (York), Lindsey Kraft (Monica), Veanne Cox (Amy), Joyce Guy (Iris), Adéla Kubačáková - Nadia Bjorlin (Pam), Karen Maruyama (Su-Min), Radek Hoppe - Jeff Galante (Devon), Tony Cavalero (dealer cronatů), Alex Staggs (Brian-Brian), Radovan Vaculík - Ben Giroux (Eddie), Paul Tigue (Roger), James McCauley (Adam), Bob Glouberman Garry, Marek Libert - Jeff Garlin (David), Ben Lawson (Tim), Mike Grief (vyhazovač), Tye Edwards (chlap u baru), Regina Řandová - Sheryl Lee Ralph (Genét), Karen Maruyama (Su-Min), Jill Basey (Meg O´Harová), Wendy Worthington (žena v bistru), Stephanie Courtney (Eleanor), Hana Talpová - Linda Porter (Grace), Vladimír Kudla - Brian Doyle-Murray (Blarney Bill), Hal Linden (Lester)

Překlad: Zdeněk Hofmann
Zvuk: Daniel Němec
Produkce: Martin Odehnal, Pavla Draxlerová
Dialogy: Jitka Hoferková (E1-4, 11-16), Jindřiška Švecová (E5-10, 21-24), Jitka Tošilová (E17-20)
Režie: Jindřiška Švecová
Vyrobila CET 21 s.r.o. ve studiu Barrandov - 2014

4.SÉRIE
V českém znění: Miroslava Součková - Kat Dennings (Max Blacková), Irena Máchová - Beth Behrs (Caroline Channingová), Radka Stupková - Jennifer Coolidge (Sophie Kachinsky), Vojtěch Hájek - Matthew Moy (Han Lee), Ivo Hrbáč - Jonathan Kite (Oleg), Vladimír Kudla - Garrett Morris (Earl a titulky), Klára Sochorová - Sandra Bernhard (Joedth), Oldřich Hajlich - Austin Falk (Nash), Otto Rošetzký - Patrick Cox (John)

Epizodní role: Petr Burian - Morgan Krantz (Raggedy Hipster), Jesse Metcalfe (Sebastian), Vincent M. Ward (Bodyguard), Nico Santos (Barry), Tyler Cook (James), Irena Hrubá - Lauren Weedman (Shayne), Jaime Moyer (Carmen), Diane Delano (strážník), Mae Aswell (Světlana), Valerie Harper (Nola Anderz), Tasha Ames (Maeve), Laura Kightlinger (Ronnie), Klára Sochorová - Kim Kardashian West (Kim Kardashian West), Natalie Dreyfuss (Hilary), Lindsey Stoddart (Rita), Caitlin Kimball (Guinevere), Martha Hunt (Martha Hunt), Tessa Goss (Amy), Elizabeth Regen (Peggy), Caroline Rhea (Bonnie), Ladislav Cigánek - David Hoffman (Gordon), Drew Droege (Homo Jim), James Patrick Stuart (Ace), Kristýna Valová - Lily Aldridge (Lily Aldridge), Sammi Hanratty (Kemberly), Shantel Wislawski (Allie), Terezie Taberyová - Danielle Macdonald (Ashlin), Adéla Kubačáková - Paula Christensen (Maria Alonso-Gonzalezová), Nadia Dajani (Marie Prowerová), Radovan Vaculík - Ian Reed Kesler (Owen), D.C. Pierson (Leo) a další

Překlad: Zdeněk Hofmann
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Martin Odehnal, Pavla Draxlerová
Dialogy: Jitka Tošilová (E1-6, 15-19), Jindřiška Švecová (E7-14), Jitka Hoferková (E20-22)
Režie: Jindřiška Švecová
Vyrobila CET 21 s.r.o. ve studiu Barrandov - 2015

5.SÉRIE
V českém znění: Miroslava Součková - Kat Dennings (Max Blacková), Irena Máchová - Beth Behrs (Caroline Channingová), Radka Stupková - Jennifer Coolidge (Sophie Kachinsky), Vojtěch Hájek - Matthew Moy (Han Lee), Ivo Hrbáč - Jonathan Kite (Oleg), Vladimír Kudla - Garrett Morris (Earl a titulky) a další.

Překlad: Petr Miklica (E1-5), Zdeněk Hofmann (E6-22)
Zvuk: Petr Posolda (E1-12), Tomáš Mourek (E13-22)
Produkce: Martin Odehnal, Pavla Draxlerová
Dialogy: Kateřina Šusterová (E1-5, 13-22), Jitka Tošilová (E6-12)
Režie: Kateřina Šusterová
Vyrobila CET 21 s.r.o. ve studiu Barrandov - 2016

6.SÉRIE
V českém znění: Miroslava Součková - Kat Dennings (Max Blacková), Irena Máchová - Beth Behrs (Caroline Channingová), Radka Stupková - Jennifer Coolidge (Sophie Kachinsky), Vojtěch Hájek - Matthew Moy (Han Lee), Ivo Hrbáč - Jonathan Kite (Oleg), Vladimír Kudla - Garrett Morris (Earl a titulky), Tomáš Juřička, Radek Hoppe a další

Překlad: Zdeněk Hofmann
Zvuk: Josef Mašek
Produkce: Martin Odehnal, Veronika Dvořáková
Dialogy: Kateřina Šusterová (E1-5), Renata Volfová (E6-22)
Režie: Kateřina Šusterová
Vyrobila TV Nova ve studiu Barrandov - 2017
Naposledy upravil(a) klmdfkj dne 14 úno 2022 23:52, celkem upraveno 128 x.
Uživatelský avatar
mrzeero
Příspěvky: 239
Registrován: 07 led 2010 18:45

Re: 2 $ocky / 2 Broke Girls

Příspěvek od mrzeero »

No, jsem celkem dost v rozpacích, krom Votočkové a Stupkové, se mi to zatím podle jmen vůbec nelíbí :? Ale uvidíme.
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: 2 $ocky / 2 Broke Girls

Příspěvek od takezo »

No to jsem teda zvědavý jak bude V.Hájek a Ivo Hrbáč na nich znít.. :-?
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: 2 $ocky / 2 Broke Girls

Příspěvek od Fifa.21 »

No, něco podobnýho jsem čekal, co se dá dělat :( Nikola nevadí, to Jitka zas jo, je to skvělá dabérka, ale tady jsem si přál někoho trefnějšího nebo exkluzivnějšího. A jak řiká takezo, Ivo a Vojta nevim, nevim. Ale co mě nejvíc mrzí je to, že to režíruje Jindřiška Švecová a zrovna ta hojně ve svých dabinzích používá navrhované dabéry tj. Pavla Tesaře, Petra Pospíchala a Jana Vondráčka. Ještě jsem zvědaví na nejdůležitější prvek tohoto seriálu a to překlad.
radek07
Příspěvky: 9
Registrován: 02 úno 2013 13:31

Re: 2 $ocky / 2 Broke Girls

Příspěvek od radek07 »

To se mi nelíbí. To se mi vůbec nelíbí. :-> :o :-? :vztek: :nesouhlas:
Uživatelský avatar
Slipio
Příspěvky: 881
Registrován: 18 srp 2008 10:01

Re: 2 $ocky / 2 Broke Girls

Příspěvek od Slipio »

To je podle mě trošku silné tvrzení, když jsi to ani neviděl :D
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 $ocky / 2 Broke Girls

Příspěvek od Joe Black »

Hele ta blondýna vypadá hodně podobně jako "nová" SuperStar Sabina Křováková. :D
vita
Příspěvky: 8
Registrován: 04 pro 2012 22:29

Re: 2 $ocky / 2 Broke Girls

Příspěvek od vita »

Tak po prvním dílu. Oleg zatím vypadal výborně. Earl zní tak na 30, ne na 75 (nejhorší casting). Kat je prostě Kat, její ironický a sarkastický tón mi chybí.
Překladatelsky je to šílený kunšt, většina věcí se povedla, ale tam, kde se v angličtině řechtám, jsem se u češtiny jen usmál.
Chybu jsem zaregistroval jednu, jak Caroline říká, že s Paris Hiltonovou se nebavila, tak protože - v anglické verzi je myslím, že je jen stomilionářka, v české, že jí (Hiltonové) je sto let....
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: 2 $ocky / 2 Broke Girls

Příspěvek od takezo »

Tak Ivo Hrbáč mě velmi překvapil. Olegovi scény jsou ty u kterých se vždy nejvíc zasměju a u Iva jsem se taky zasmál, takže to nakonec vyšlo. Nikola Votočková taky ujde, originál je lepší samozřejmě a Jitka Moučková taky vyšla. Ale totální úlet je prostě Vladimír Kudla. ;)
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: 2 $ocky / 2 Broke Girls

Příspěvek od BobSilas »

vita píše:...tam, kde se v angličtině řechtám, jsem se u češtiny jen usmál...
Kat je prostě Kat, její ironický a sarkastický tón mi chybí.
Tak proč na to nekoukáš v angličtině a kazíš zábavu všem, co na to chtějí koukat česky?! Kdyby Max (v podání Nikol) byla ještě o trošku víc ironická a sarkastická tak by to bylo nesympatické a afektované (tak jako v originále). :-x

Ivo Hrbáč má dokonalí ruský přízvuk a Olega dabuje jak rodilí rusák, zní o mnoho líp jak v původním znění. Vojtěch Hájek na Hana moc nepasuje, s „t'amanským“ přízvukem by to bylo dobré, ale takto plynule česky neumí žádný Vietnamec ani ten co se narodil v Česko-Slovensku. Nikola a Jitka jsou výborné. Vladimír Kudla má šestašedesát, takže ten věkový rozdíl je zanedbatelný, ten čiperný dědula Earl vypadá tak na šedesát a v originále má hlas daleko jemnější, Kudla se na něj hodí bezvadně. :-:

Jennifer Coolidge se tam poprvé objeví až ve čtrnácté epizodě, tak jak víš, že jí bude dabovat Radka Stupková? Zajímalo by mě, kdo dabuje Brooke Lyons (Peach), já jí nemůžu poznat? :-?
Naposledy upravil(a) BobSilas dne 10 čer 2014 10:12, celkem upraveno 1 x.
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
Odpovědět

Zpět na „Seriály“