Bezpečný přístav / Safe Haven

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9260
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Bezpečný přístav / Safe Haven

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.DABING: DVD

V českém znění: Lucie Vondráčková - Julianne Hough (Katie), Lumír Olšovský - Josh Duhamel (Alex), Petr Lněnička - David Lyons (Tierney), Aneta Talpová - Mimi Kirkland (Lexie), Andrea Elsnerová - Cobie Smulders (Jo), Zuzana Skalická - Robin Mullins (Maddie), Daniela Bartáková - Irene Zeigler (paní Feldmanová), Bohuslav Kalva - Red West (Roger), Zbyšek Pantůček - Mike Pniewski (Robinson), Radka Malá - Giulia Pagano (stará žena), Bohdan Tůma, Jakub Nemčok, Milan Slepička, Martin Zahálka, Svatopluk Schuller, Robin Pařík, Jan Nedvěd, Pavel Vondra, Jana Mařasová

Překlad a dialogy: Ivan Kotmel, Agentura K
Produkce: Zuzana Špeciánová
Zvuk: Miloš Sommer
Režie: Karel Novák
Pro HCE vyrobilo Studio Soundwave - 2013


2.DABING: Prima

V českém znění: Jitka Jirsová - Julianne Hough (Katie), Filip Jančík - Josh Duhamel (Alex), Jakub Saic - David Lyons (Tierney), Mariana Franclová - Mimi Kirkland (Lexie), Milena Steinmasslová - Robin Mullins (Maddie), Tereza Chudobová - Cobie Smulders (Jo), Radana Herrmannová - Giulia Pagano (stará žena), Bohdan Tůma, Tomáš Borůvka, Ludvík Král, Kateřina Březinová, Pavel Šrom (titulky) a další

Překlad: Michaela Křížová
Dialogy: Monika Macků
Zvuk: Svatopluk Cechel
Produkce: Mirka Monsportová
Vedoucí výroby: Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Kateřina Březinová
Pro FTV Prima vyrobilo S Pro Alfa - 2015
Naposledy upravil(a) filip dne 06 kvě 2020 21:06, celkem upraveno 1 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Geth
Příspěvky: 16
Registrován: 02 srp 2016 23:56

Re: Bezpečný přístav / Safe Haven

Příspěvek od Geth »

Zatím jsem viděl jen verzi DVD. Řekl bych, že byla slušně nadabovaná, jen obsazení Vondráčkové mi tam nesedlo a tak mi to tu romantickou linku filmu zazdilo. Představoval bych si na hlavní představitelku příjemnější hlas. Originál mi přišel sympatičtější.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“