Touha po zlatě / La soif de l'or

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4369
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Touha po zlatě / La soif de l'or

Příspěvek od palg »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: [obsazeni]Jaromír MedunaChristian Clavier (Urbain Donnadieu), Jaroslava Obermaierová - Tsilla Chelton (Mémé Zézette), Veronika GajerováCatherine Jacob (Fleurette), Jiří PlachýPhilippe Khorsand (Jacques), Ladislav CigánekPascal Greggory (Jean-Louis Auger), Oldřich Vlach - Bernard Haller (hrabě Muller), Andrea Elsnerová - Marine Delterme (Laurence), Martin Zahálka, Bohuslav Kalva, Jan Szymik, Jiří Hromada, Jiří Valšuba, Filip Švarc, a další.

Vyrobilo: pro Vapet Production
Naposledy upravil(a) palg dne 08 zář 2018 23:05, celkem upraveno 11 x.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4369
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Touha po zlatě / La soif de l'or

Příspěvek od palg »

za další doplnění budu vděčný.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6807
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Touha po zlatě / La soif de l'or

Příspěvek od bloom »

Oprava a doplnění:
Veronika GajerováCatherine Jacob (Fleurette), Andrea Elsnerová - Marine Delterme (Laurence), Martin Zahálka, Bohuslav Kalva, Jan Szymik, Jiří Hromada, Jiří Valšuba, Filip Švarc

Opět výborný výkon Jaromíra Meduny, který se neuchýlil k přehrávání. IMHO je nejlepším dabérem Christiana Claviera. Někdo na ČSFD vyslovil názor, že toto spojení připomíná Funése a Filipovského a i podle mě na tom něco je.
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4369
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Touha po zlatě / La soif de l'or

Příspěvek od palg »

bloom píše:Někdo na ČSFD vyslovil názor, že toto spojení připomíná Funése a Filipovského a i podle mě na tom něco je.
tak to jsem byl já...;) ale je tomu tak...tenhle typ role by se na Louise perfektne hodil...a zde nejen pan Meduna, ale i Christian předvádí vynikající výkon. Zde určitě Christian okopíroval nějaké prvky od Louise de Funése.
Naposledy upravil(a) palg dne 31 pro 2016 21:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5670
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Touha po zlatě / La soif de l'or

Příspěvek od ReDabér »

Jak je to s tou Laurence?
Odpovědět

Zpět na „Filmy“