Předstírané lži / Artificial Lies

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Předstírané lži / Artificial Lies

Příspěvek od videofil »

Obrázek
Info: IMDB | CSFD | FDB

1. DABING: VHS
V českém znění:
Překlad
Zvuk:
Produkce:
Dialogy a režie českého znění:
Výroba:
Distribuce:


2. DABING: NOVA
V českém znění: Pavel Rímský - Jack Wagner (dr. Peter Rexler), Dana Černá - Daphne Zuniga (Karen Wettering), Zbyšek Pantůček - Stewart Bick (Roger Bellamy), Hana Ševčíková - Claudia Ferri (Audrey Wettering), Petr Pospíchal - Frank Fontaine (Charles Wettering), Jiří Kvasnička - Harry Standjofski (detektiv Joe Collins), Jana Mařasová - Maxim Roy (Rachel Hart), Jaroslava Obermaierová - Kathleen Fee (soudkyně Barrett), Antonín Navrátil - Jason Cavalier (Brandon), Zdeněk Vencl - Donovan Reiter (detektiv Ruiz), Bedřich Šetena - Joel Miller (dr. Barkley + titulky), Klára Vodenková, Kateřina Petrová a další

Překlad Gizela Kubrychtová
Zvuk: Jan Kacián
Produkce: Martin Kot
Dialogy a režie českého znění: Václav Knop
Výroba: Česká produkční 2000 a. s. pro CET 21 spol. s. r. o. 2002
Naposledy upravil(a) videofil dne 23 bře 2014 08:07, celkem upraveno 3 x.
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Předstírané lži / Artificial Lies

Příspěvek od kubik-dulik »

Dabing Novy na Primě

Doplnění: Pantůček - Stewart Bick, Ševčíková - Claudia Ferri, Obermaierová - Kathleen Fee, Navrátil - Jason Cavalier, Vencl - Donovan Reiter, Šetena - Joel Miller

Rozhodně si myslím, že byla jména čtena v jiném pořadí, Zbyšek Pantůček má hlavní roli.

Edit: Tak je to přesně tak, jak jsem si myslel. Bedřich Šetena čte titulky v tomto pořadí: Dana Černá, Zbyšek Pantůček, Pavel Rímský, Jiří Kvasnička, Jana Mařasová, Zdeněk Vencl, Hana Ševčíková, Klára Vodénková, Antonín Navrátil, Kateřina Petrová, Jaroslava Obermaierová, Petr Pospíchal, Bedřich Šetena a další
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Předstírané lži / Artificial Lies

Příspěvek od videofil »

Zbyšek Pantůček možná byl čtený na 1. místě, ale nedaboval hlavní roli. Daboval pouze jednu z hlavních rolí. A řekl bych, že srovnatelně stejně jako dabéři Jacka Wagnera a Daphne Zunigy. Spíše trochu méně. Jinak vše ostatní upravím, díky. ;)
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Předstírané lži / Artificial Lies

Příspěvek od kubik-dulik »

Zbyšek Pantůček byl čtený na druhém místě (viz přepis titulků) a jedna z hlavních rolí je hlavní role, podle mě toho namluvil možná více než Pavel Rímský, ale klidně to můžeme změřit. Nicméně není důvod, aby byl uveden v seznamu až na úplném konci (předposlední místo).
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Předstírané lži / Artificial Lies

Příspěvek od videofil »

Upraveno. To jsem psal ještě v době, kdy jsem dabéry doplňoval chybně podle abecedy, tak proto jsem to tak měl.
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Předstírané lži / Artificial Lies

Příspěvek od kubik-dulik »

Psals, že jsi odpůrce -ová, i když to zaznělo v dabingu. Proč to tedy máš u paní soudkyně?
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Předstírané lži / Artificial Lies

Příspěvek od videofil »

Máš pravdu, odpůrcem koncovky -ová jsem. Díky za upozornění, vůbec jsem si toho nevšiml.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“