Konečná / The Last Stand

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
cl3rick
Příspěvky: 49
Registrován: 09 kvě 2008 22:02
Bydliště: Havířov

Re: Konečná / The Last Stand

Příspěvek od cl3rick »

tohle vypadá hodně solidně
BobSilas
Příspěvky: 908
Registrován: 28 led 2009 15:39
Bydliště: Absurdistán

Re: Konečná / The Last Stand

Příspěvek od BobSilas »

Výborný dabing (a film taky) dabing nemá chybu po technické stránce ani v obsazení. :-:
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Konečná / The Last Stand

Příspěvek od puffy »

Dost dobry dabing, ale ma 2 chyby.
1. Bohdan Tůma so svojim dost mlado znejucim hlasom je na stareho Luisa Guzmána dost blba volba. Rozhodne by sa sem ovela viac hodil Tomáš Juřička.
2. niektore hlasky zdaleka nevyzneli tak cool ako v originale.
Za vsetky spomeniem:
V EN:
You fucked up my car.
You fucked up my day off.

V CZ:
Zničil jsi mi auto.
A tys mně připravil o den volna.

Nejake to tvrdsie slovo mi tam velmi chyba.
Este takou malou tretou chybou je opakovanie daberov. Viem ze sa tomu dnes neda vyhnut, ale daberi dôlezitych postav akou je Luis Guzmán by nemuseli dabovat aj nejake dalsie steky.

Na druhej strane musim pochvalit Martina Sobotku. Johnny Knoxville mi v originale nepripadal nejak extra vtipny a nie som u neho zvyknuty na konkretneho dabera, ale v podani Martina Sobotku bol neskutocne vtipny.
Soukup, Šrom atd dobry standard. A este ma tesi, ze sa snad definitivne zauzivalo spojenie: Martin Zahálka - Forest Whitaker. :-:
18.11.2009 - 28.12.2016
highforce
Příspěvky: 57
Registrován: 19 zář 2011 18:32

Re: Konečná / The Last Stand

Příspěvek od highforce »

puffy píše:Dost dobry dabing, ale ma 2 chyby.
1. Bohdan Tůma so svojim dost mlado znejucim hlasom je na stareho Luisa Guzmána dost blba volba. Rozhodne by sa sem ovela viac hodil Tomáš Juřička.
2. niektore hlasky zdaleka nevyzneli tak cool ako v originale.
Za vsetky spomeniem:
V EN:
You fucked up my car.
You fucked up my day off.

V CZ:
Zničil jsi mi auto.
A tys mně připravil o den volna.

Nejake to tvrdsie slovo mi tam velmi chyba.
Este takou malou tretou chybou je opakovanie daberov. Viem ze sa tomu dnes neda vyhnut, ale daberi dôlezitych postav akou je Luis Guzmán by nemuseli dabovat aj nejake dalsie steky.

Na druhej strane musim pochvalit Martina Sobotku. Johnny Knoxville mi v originale nepripadal nejak extra vtipny a nie som u neho zvyknuty na konkretneho dabera, ale v podani Martina Sobotku bol neskutocne vtipny.
Soukup, Šrom atd dobry standard. A este ma tesi, ze sa snad definitivne zauzivalo spojenie: Martin Zahálka - Forest Whitaker. :-:
Film jsem ještě neviděl, ale mám to v nejbližší době v plánu ;).
Co se týče vulgárností - mně také vadí, když se občas cenzuruje. Jinde je to více, jinde méně. Ono je to tím, že v češtině mají vulgární slova (ať už se jedná o damn, shit nebo fuck) mnoho významů. A záleží také na dané situaci. Někdy je to dobře, když se to přeloží tak jak má, ale někdy sprosté slovo do kontextu nehodí, tak je to přeloženo tak, aby to dávalo smysl. Je ale fakt, že jsem si nejednou stěžoval na občas vyšší míru slušnosti v některých případech.
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Konečná / The Last Stand

Příspěvek od bernyz »

Na Nově tento dabing.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“