Nejcennější co mám / Docteur Françoise Gailland

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Licence2kill
Moderátor
Příspěvky: 2243
Registrován: 25 bře 2009 10:43

Nejcennější co mám / Docteur Françoise Gailland

Příspěvek od Licence2kill »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Věra Galatíková - Annie Girardot (Françoise Gaillandová), Ladislav Mrkvička - Jean-Pierre Cassel (Daniel Letessier), Vladimír Brabec - François Périer (Gérard Gailland), Zuzana Fišerová - Isabelle Huppert (Élisabeth Gaillandová), Roman Skamene - William Coryn (Julien Gailland), Eva Šenková - Suzanne Flon (Geneviève Liénardová), Hana Talpová - Anouk Ferjac (Fabienne Cristellová), Petr Oliva - Michel Subor (Régis Cabret), Alena Procházková - Josephine Chaplin (Hélène Varèsová), Otakar Brousek st. - André Falcon (Jean Rimevale), Bedřich Šetena - Jacques Richard (doktor Lesoux), Eva Svobodová - Jenny Clève (hospodyně Fany), Petr Pospíchal (doktor u rentgenu), Jan Schánilec (operatér), Vlastimil Hašek (doktor zastupující Francoise), Raoul Schránil (muž na recepci), Jan Kraus - Marc Chapiteau (pacient-sebevrah), Oldřich Janovský (plicní lékař), Zdeněk Blažek a další.

Zvuk: Tomáš Bělohradský
Střih: Jana Boháčová
Vedoucí výroby: Věra Greifová
Zvukové efekty: Jitka Zvirocká
České dialogy: Zdena Psůtková
Režie českého znění: Marie Fronková
Vyrobilo: Filmové studio Barrandov Dabing 1978
Naposledy upravil(a) Licence2kill dne 20 úno 2013 13:22, celkem upraveno 20 x.
Historik
Příspěvky: 2789
Registrován: 17 lis 2009 18:59
Bydliště: Praha

Re: Nejcennější co mám / Docteur Françoise Gailland

Příspěvek od Historik »

26.5.2014 projekce původní dabované kopie v pražském kinu Ponrepo (salgado, 26.4.2014).

Původní české úvodní titulky Ústřední půjčovny filmů jsou textové, žluté na červenomodrém podkladu (Historik, 26.5.2014).
Odpovědět

Zpět na „Filmy“