Plný dům / Full House

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Plný dům / Full House

Příspěvek od bernyz »

Hodně zvláštní slyšet na 25 let starém seriálu dnešní hlasy. Ale věkové obsazení sedí, tak proč ne. ;)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7003
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Plný dům / Full House

Příspěvek od Michaela2 »

ReDabér píše:Tak jak to, prosímvás, tedy je? Dabuje sestry Olsonovy Terezie Tišnovská nebo Alexandra Horáková? :)

sice v titulkách na Olsenky uvádějí AH, ale dle mého sluchu je to Tereza Tišnovská, aspon tedy v 11. díle 4.série :-?
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Plný dům / Full House

Příspěvek od Lukiz »

No, ale když mluví spolu Stephanie a Michelle tak to podle mého dojmu není tentýž hlas: http://www.youtube.com/watch?v=rQcg90Ad_Oo
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7003
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Plný dům / Full House

Příspěvek od Michaela2 »

hmm, asi máš pravdu, i když mně to přijde jen upravený hlas Terezy do dětštější podoby, ale zřejmě to tedy bude Alexandra Horáková, když je čtena v titulkách
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5670
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Plný dům / Full House

Příspěvek od ReDabér »

Mohl by mi tedy někdo po sériích vypsat, jak se tedy měnily hlasy sester Olsenových? :D :shock: Děkuji!
basleg
Příspěvky: 21
Registrován: 26 zář 2011 16:17

Re: Plný dům / Full House

Příspěvek od basleg »

Teď od 5. série došlo k přeobsazení dabérky DJ a jestli jsem dobře slyšel, měla by to být Kristýna Valová.
Naposledy upravil(a) basleg dne 02 čer 2014 02:51, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 229
Registrován: 25 srp 2012 04:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Plný dům / Full House

Příspěvek od Obelix »

Jako překladatele jsem tam dnes slyšel Vít Kabelka
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1133
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Plný dům / Full House

Příspěvek od Džejňulka »

Tereza Chudobová - Gail Edwards (Vicky Larsonová) - Vicky je přítelkyně/snoubenka Dannyho, objevuje se nepravidelně podle imdb asi od 5. série
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
kubik-dulik
Příspěvky: 1976
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Plný dům / Full House

Příspěvek od kubik-dulik »

Nevíte někdo aspoň, kdo ten ČT/Markíza dabing režíroval?
basleg
Příspěvky: 21
Registrován: 26 zář 2011 16:17

Re: Plný dům / Full House

Příspěvek od basleg »

Ten starý dabing si moc nepamatuju, ale ten nový mi přijde zvládnutý dobře. V originálu je dost věcí (frází), které se špatně překládají, aby seděly dialogy a zároveň to moc nezměnilo pointu. Tady se to celkem daří, aspoň u těch pár dílů, kde jsem se na to zaměřil, když jsem je sledoval s původním scénářem. Jodie Sweetin zní v poslední sérii s hlasem Terezy Tišnovské už příliš dětsky, ale to beru jako daň za to, když se během jednoho roku dabuje osm řad seriálu, kde je postavě na začátku 5 a na konci 13 let. Ale je to asi lepší než dabérku několikrát přeobsazovat, už kvůli zachování "charakteru" postavy (nebo jak to nazvat).
Odpovědět

Zpět na „Seriály“