Nebezpečná identita / Ringer

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14230
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Nebezpečná identita / Ringer

Příspěvek od Mark LS »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ

Související: Dvě tváře lásky (volná předloha)

V českém znění: Klára Sochorová - Sarah Michelle Gellar (Bridget Kelly / Siobhan Martin), Filip Jančík - Ioan Gruffudd (Andrew Martin), Jakub Saic - Kristoffer Polaha (Henry Butler), Libor Terš - Nestor Carbonell (agent Victor Machado), Marika Šoposká - Zoey Deutch (Juliet Martin), Radek Kuchař - Mike Colter (Malcolm Ward), Vojtěch Hájek - Justin Bruening (Tyler Barrett), Petr Burian - Jason Dohring (pan Carpenter), Helena Plecháčková - Jaime Murray (Olivia Charles), Petra Hobzová - Tara Summers (Gemma Butler), Andrea Roth (Catherine Martin), Svatopluk Schuller - Zahn McClarnon (Bodaway Macawi), Sean Patrick Thomas (Solomon Vessida), Petr Gelnar - Billy Miller (Charlie Young / John Delario), Aneta Švecová - Gage Golightly (Tessa Banner), Ivan Jiřík - Darren Pettie (detektiv Jimmy Kemper), Gregory Harrison (Tim Arbogast)

Vedlejší a epizodní role: Adéla Kubačáková - Elizabeth Roberts (prominentka), Michelle Stafford (Peggy Lewis), Emily Swallow (detektiv Elizabeth Saldana), Ina Barrón (doktorka na pohotovosti), Merle Dandridge (Dr. Anabel Morris), Mädchen Amick (Greer Sheridan), Alanna Ubach (Danielle Deluca), Dendrie Taylor (Tessina macecha), Mozhan Marnò (Marguerite), Nikki Deloach (Shaylene Briggs), Dasha Flynn (Oksana Shegolivich), Jennifer Christopher (majitelka domu), Aneta Švecová - Joanne Ryan (žena v baru), Nikki McKenzie (Penny), Lindsay Bushman (Erica), Dustin Quick (striptérka), Nicole Gale Anderson (Monica Reynolds), Emily Chang (reportérka), Lila Pearsall (opilá žena), Kether Donohue (číšnice), Rosemary Dominguez (pokojská), Porter Duong (striptérka), Elizabeth Higgins Clark (zdravotní sestra), Holly Gagnier (zdravotní sestra), Helena Plecháčková - Grace Rowe (bankovní úřednice), Kristen Kerr (prominentka), Andreea Florescu (brunetka Simone), Adina Porter (ředitelka školy Cynthia Caruso), Gena Shaw (Maddie Smithfield), Madia Hill Scott (reportérka), Amber Benson (Mary Curtis), Brianna Barnes (správkyně hotelu), Brynn Thayer (Nancy Painter), Ivan Jiřík - Mike Hodge (portýr Robert), Tony Pasqualini (ředitel banky Atkins), Loren Lester (Aubrey Zimmerman), Drew Powell (detektiv Singer), Patrick Cox (Bodawayho poskok), Brian Patacca (reportér), Gregory Hinton (hlídač Max), Brody Hutzler (Jeff Sheridan), Tom G. McMahon (Franco), Chuck McCollum (koroner), Carl McDowell (bezdomovec), Bernardo De Paula (recepční), Christopher Cousins (Tobias Schecht), Gonzalo Menendez (agent Roy), Kristýna Valová - Meagan Holder (Claudine), Chelsea Tavares (Andrea), Shi Ne Nielson (baristka), Kosha Patel (May Patel), Ladislav Cigánek - Henri Lubatti (doktor), Matthew Del Negro (agent Grady Torrance), Ken Hanes (portýr Kenny), Petr Burian - Jason Furlani (policista), JP Karliak (plánovač večírku), Chris Elwood (agent FBI Douglas Cupertino), Noah Watts (Daniel Eknath), Adriano Aragon (ředitel hotelu), Burton Perez (Bodawayho poskok), Ajay Vidure (reportér), Justin Chu Cary (číšník), Andy Wagner (číšník), James Madio (Frank Vingo), Petr Gelnar - Jordan Marder (vysoký muž / tajemný volající / Rex Burton), Brian Hallisay (agent Pettibone), Faruq Tauheed (hlídač), Izzy Diaz (zaměstnanec střeleckého klubu), Misha Collins (Dylan Morrison), Chad Michael Collins (agent Conroy), Todd Schneider (narkoman), Christopher DerGregorian (detektiv Mason), Jace Jeanes (rváč), Dylan Neal (Washburn Milter), Alexis DeLaRosa (vedoucí skupiny anonymních narkomanů + Titulky), Petr Neskusil - Brian Borello (Julietin milenec), Doug Long (student), Darryl Stephens (Gregor), Wes Robinson (prodavač v elektru), Petra Hobzová - Ginger Williams (recepční), Krissy Terry (barmanka), Radek Kuchař - Nic Robuck (Cash Chilton), Regina Řandová - Jill Remez (chirurg), Anjali Bhimani (Dr. Rebecca Rao), Roxanne Beckford (doktorka), Vanessa Bell Calloway (agentka Royce Wiegler), Kathleen M. Darcy (oddávající), Svatopluk Schuller - Robert Geha (moderátor zpráv), Gene Gillette (agent FBI Miller), Marcus Folmar (host na večírku), Trevor Torseth (barman), Michel Francoeur (pařížský barman), Kaleti Williams (Bodawayho poskok), Maximiliano Hernández (detektiv Towers), Shannon McClung (zdravotník), Jeff Kerr McGivney (policista), Ari Zagaris (chlubil), Robert W. Arbogast (pan Kirkland), Brad Greenquist (zastavárník), Dave Shalansky (účetní), Ray Haratian (taxikář), Chase Kim (policista), Jonathan Banks (Remy Osterman), Vojtěch Hájek - Chase Yi (Chase), Dylan Ramsey (agent Hewson) a další

Překlad: Veronika Čápová
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Dialogy: Jindřiška Švecová, Jitka Hoferková, Jitka Tošilová
Režie: Jindřiška Švecová
Vyrobilo: Studio Audiotech pro CET 21 spol. s r.o. v roce 2014
Naposledy upravil(a) Mark LS dne 16 pro 2021 00:18, celkem upraveno 20 x.
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Nebezpečná identita / Ringer

Příspěvek od takezo »

Klára Sochorová potěšila. :-: To je ale všechno. To s tím Teršem a Jančíkem byl zřejmě pokus o vtip! :vztek: :vztek:
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Nebezpečná identita / Ringer

Příspěvek od Lukiz »

takezo píše:To s tím Teršem a Jančíkem byl zřejmě pokus o vtip! :vztek: :vztek:
Přesně to samý jsem si včera řikal, když jsem na to omylem přepnul. :D
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Nebezpečná identita / Ringer

Příspěvek od jackb »

Marika Šoposká - Zoey Deutch (Juliet Martinová), Radek Kuchař - Mike Colter (Malcolm Ward)

Nic mi nevadilo - jen snad Filip Jančík má podle mě hlas mladší než kolik mu je a tím pádem působí divně jako otec 18-ti leté holky.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3265
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Nebezpečná identita / Ringer

Příspěvek od oberon »

Na první díl jsem náhodou narazil při přepínání programů, tak jsem ho viděl cca od poloviny. Nejvíc samo potěšila Klára Sochorová, pořád je na S.M.Gellar stejně skvělá. Filip Jančík mě mile překvapil, v ukázce mi připadal trochu zvláštní, ale ve výsledku je fajn. Věkovej rozdíl oproti jeho dceři mi nepřipadá nějak znatelnější, už bylo i hůř. Libor Terš taky není nejhorší, líbí se mi víc jak Antonín Navrátil...
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Nebezpečná identita / Ringer

Příspěvek od Jirka007 »

tak po delším čase jsem se znovu podíval na Nebezpečnou identitu a musím říct, že s dabignem jsem byl spokojený

samozřejmě jsem byl rád za Kláru Sochorovou, která je prostě na "Buffy" perfektní, Filip Jančík byl taky dobrý a Jakub Saic taky ušel, Marika Šoposká a Libor Terš byly uspokojující.

Off Topic: líbíla se mi Bridget a pak Juliet, Siobhan jsem moc nemusel a Bridget jsem fandil, škoda že nebyla 2. série, myslím že mohli dát Happy end s Bridget a Andrewem.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14230
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: Nebezpečná identita / Ringer

Příspěvek od Mark LS »

Po letech jsem konečně viděl Nebezpečnou identitu celou a dabing musím rozhodně pochválit, Klára Sochorová tady excelovala a stejně tak i dost padnoucí Filip Jančík, Jakub Saic, Marika Šoposká, Radek Kuchař, Aneta Švecová i dost nečekaná a naprosto skvělá Helena Plecháčková. :-: Trochu akorát vadilo, že Adéla Kubačáková, Ivan Jiřík, Petr Burian, Petr Gelnar a Svatopluk Schuller tady dabovali až moc vedlejších postav. Každopádně ani trochu nechápu, jak je možné, že tento extrémně kvalitní a napínavý seriál nebyl v Americe úspěšný, rozhodně by si zasloužil i 2.sérii. :(
Odpovědět

Zpět na „Seriály“