Pán času / Doctor Who

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Ištván87 »

Oldřich Vízner je rozhodně zajímavá volba - ten by určitě nemusel být špatný. Ivan Trojan má na Capaldiho moc vysoký a taky poněkud mladý hlas.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Simca
Příspěvky: 88
Registrován: 30 čer 2008 16:51

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Simca »

Já si Ivana Trojana umím představit. Peter Capaldi je dost trhlý v Pán Času, a tak se k němu Trojan dost hodí.
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od starpep »

Já bych byl pro Vladislava Beneše. Po Alphas a Godzille si myslím, že by sedl na Capaldim a navíc ho prej teď dabuje v Mušketýrech.
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
petkazuza
Příspěvky: 121
Registrován: 22 zář 2010 20:08

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od petkazuza »

Na Capaldiho jedině Otakar Brousek ml. A ví se už jak to bude s dabingem filmů po sedmé sérii a pak osmé?
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Ištván87 »

Česká televize zatím pořád tvrdí, že další díly vysílat nebude, takže to prozatím moc nevypadá. Mě osobně to dost štve, protože s ČT přišlo do toho dabingu obrovský zlepšení. Libor Bouček se hodně zlepšil, každá průběžná postava měla vlastního dabéra, který tam nedaboval jiné postavy (River - Ilona Svobodová, Madame Vastra - Lucie Juřičková, Jenny - Marika Šoposká, Strax - Václav Knop). Jedinej průšvih byl způsoben přímo panem režisérem, resp. jeho výběrem. Hodně obsazoval Elišku Nezvalovou, takže její obsazení na Claru pak působilo trošku rušivě, protože v předchozích sériích a speciálech dabovala hned několik vedlejších postav. V posledním speciálu před sedmou sérií dokonce hlavní ženskou postavu.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Joe Black »

Jsem zvědav, kdy se dočkáme SJA, zatím bohužel asi ne v příliš dohledné době. Ale i tam jsem zvědav, jak si ČT poradí s obsazením a zda-li zvolí jednu z dabérek Elizabeth Sladen z Doktora. Na dětských postavách mohou zkusit některé mladé naděje dabingové scény, prostoru je tam dost. Hlavní dětské role jsou čtyři. :)
Uživatelský avatar
Laik
Příspěvky: 2020
Registrován: 30 kvě 2008 20:35

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Laik »

7. série
Jiří Plachý - John Hurt (Doktor)
Uživatelský avatar
Terrano
Příspěvky: 66
Registrován: 11 kvě 2008 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Terrano »

Psal jsem nedávno do ČT a ptal se na pokračování... hlavně na "The Day of the Doctor", protože poslední díl 7.série má otevřený konec a navazuje na něj právě ten speciál. Dozvěděl jsem se to, co jsem četl už tady i jinde (že nic nebude), což se dalo stejně čekat.

Jinak jsem se ptal i na původní seriál Pán času z let 1963–1989, který je stejně skvělý jako jeho nové pokračování.
Odpověď z ČT:
Česká televize nemá zakoupenou vysílací licenci na starší původní díly Pána Času. Nelze vyloučit jejich zakoupení, ale v současné době neregistrujeme u diváků zvýšený zájem a to samozřejmě podmiňuje nákup jednotlivých sérií i speciálních dílů.

Takže nebudou nové ani staré díly. :cry: :cry: To mě dost štve, protože Pán času je jeden z mých dvou "extra-nejoblíbenějších seriálů"...
I ten nejhorší dabing je pro mě lepší než titulky!
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Ištván87 »

Zajímavý. Každou chvíli čtu, jak jim tam někdo píše a oni pořád něco melou o malém diváckém zájmu. To by mě zajímalo, jakou sledovanost (a diváckou odezvu) má třeba Panství Downton nebo Ve jménu vlasti.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Joe Black »

Uvidíme jestli se třeba nejpozději na jaře dočkáme alespoň Sarah Jane Adventures, které už koupené jsou.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“