3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové / 3096 Tage

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ralk
Příspěvky: 70
Registrován: 13 úno 2011 12:26

3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové / 3096 Tage

Příspěvek od Ralk »

Obrázek
Info: CSFD | IMDB | FDb

1.DABING: Nova, ČT
V českém znění: Jakub Saic - Thure Lindhardt (Wolfgang Priklopil), Viktorie Taberyová - Antonia Campbell-Hughes (Natascha Kampusch), Hana Ševčíková - Trine Dyrholm (matka Nataschi), Klára Nováková - Amelia Pidgeon (malá Natascha), Bohdan Tůma - Roeland Wiesnekker (otec Nataschi + vedlejší role), Regina Řandová - Dearbhla Molloy (matka Wolfganga), René Slováčková, Miriam Chytilová, Zuzana Schulzová, Petr Gelnar, Ludvík Král, Petr Neskusil, Terezie Taberyová, Martina Kechnerová, Svatopluk Schuller a další

Překlad: Tomáš Studený
Zvuk: Tomáš Říha
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Dialogy a režie českého znění: Zuzana Taberyová
Vyrobila: CET 21, spol. s r.o. ve studiu Audiotech v roce 2014

2.DABING: Prima
V českém znění: Anežka Saicová - Antonia Campbell-Hughes (Natascha Kampusch), Jiří Krejčí - Thure Lindhardt (Wolfgang Priklopil), Karolína Křišťálová - Amelia Pidgeon (malá Natascha), Petra Hobzová - Trine Dyrholm (Brigitta), Regina Řandová - Dearbhla Molloy (Waltraud), Zuzana Mixová - Ellen Schwiers (babička Nataschy), Marek Libert, Marcel Vašinka, Svatopluk Schuller, Dagmar Čárová, Jiří Valšuba, Ivo Novák, Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Libor Terš, Mariana Franclová, Milada Vaňkátová, Mateo Klimek, Nico Klimek, Jiří Ptáčník (titulky)

Překlad: Veronika Čápová
Zvuk: Jaroslav Kosán
Vedoucí výroby: Libuše Witzová
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Miroslav Walter
Vyrobila FTV Prima - 2021
Naposledy upravil(a) Ralk dne 24 říj 2014 12:30, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
Ralk
Příspěvky: 70
Registrován: 13 úno 2011 12:26

Re: 3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové / 3096 Tage

Příspěvek od Ralk »

Asi máš pravdu. Já jsem tento film našel včera nahraný a z poslechu jsem to typoval na Julii Alexandrivisovou. Ještě si nejsem jist u matky Wolfganga...ten hlas mi připomínal Petru Hanžlíkovou, ale ruku do ohně bych za to nedal.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7003
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: 3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové / 3096 Tage

Příspěvek od Michaela2 »

tak jsem to proklikala a Nataschu dabovala Viktorie Taberyová, Nataschu jako děcko Klára Nováková, matku Wolfganga dabuje Regina Řandová (skřípavej hlas Řandový podobný Petře Hanžlíkové ? :o ), René Slováčková, Miriam Chytilová, Zuzana Schulzová

příště bych prosila o hlasové ukázky než tipování dabérů ...
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7003
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: 3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové / 3096 Tage

Příspěvek od Michaela2 »

a bylo by možné doplnit i role k Řandové a Novákové, když už ti to sem píšu ? jména herců jistě najdeš na IMDB ;)

Tůma daboval otce
Uživatelský avatar
Ralk
Příspěvky: 70
Registrován: 13 úno 2011 12:26

Re: 3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové / 3096 Tage

Příspěvek od Ralk »

Michaela2 píše:a bylo by možné doplnit i role k Řandové a Novákové, když už ti to sem píšu ? jména herců jistě najdeš na IMDB ;)

Tůma daboval otce
Tůma daboval více postav, podobně jako Ludvík Král (policista). Jejich hlasy je možno zaslechnout mimo jiné ve scéně v obchodě.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: 3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové / 3096 Tage

Příspěvek od Lukiz »

já mám z vysílání poznamenáno:

V českém znění: Viktorie Taberyová - Antonia Campbell-Hughes (Natascha Kampuschová), Jakub Saic - Thure Lindhardt (Wolfgang Priklopil), Klára Nováková - Amelia Pidgeon (mladší Natascha), Bohdan Tůma, Petr Gelnar, Zuzana Schulzová, Regina Řandová, Ludvík Král, Hana Igonda Ševčíková, René Slováčková, Petr Neskusil, Terezie Taberyová, Martina Kechnerová, Svatopluk Schuller a další

Překlad: Tomáš Studený
Zvuk: Tomáš Říha
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Dialogy a režie českého znění: Zuzana Taberyová
Vyrobila: CET 21, spol. s r.o. ve studiu Audiotech v roce 2014
-kNiGHT-
Příspěvky: 447
Registrován: 18 led 2009 13:25

Re: 3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové / 3096 Tage

Příspěvek od -kNiGHT- »

Tak jak píše Lukiz. Tato verze dabingu běžela i na ČT.
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“