Expendables: Postradatelní 3 / The Expendables 3

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Expendables: Postradatelní 3 / The Expendables 3

Příspěvek od jackb »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

Související filmy: Expendables: Postradatelní, Expendables: Postradatelní 2

V českém znění: Pavel Rímský - Sylvester Stallone (Barney Ross), Ladislav Cigánek - Jason Statham (Lee Christmas), Jiří Štěpnička - Harrison Ford (Max Drummer), Pavel Soukup - Arnold Schwarzenegger (Trench Mauser), Ladislav Županič - Mel Gibson (Conrad Stonebanks), Bohdan Tůma - Wesley Snipes (Doc), Zdeněk Mahdal - Dolph Lundgren (Gunnar Jensen), Svatopluk Schuller - Randy Couture (Toll Road), Pavel Vondra - Terry Crews, Robert Davi (Hale Caesar, Goran Vata), Martin Sobotka - Jet Li (Yin Yang), Zdeněk Podhůrský - Antonio Banderas (Galgo), Zdeněk Maryška - Kelsey Grammer (Bonaparte), Jolana Smyčková - Ronda Rousey (Luna), Petr Neskusil - Kellan Lutz (John Smilee), Radek Hoppe - Glen Powell (Thorn + titulky), Jan Škvor - Victor Ortiz (Mars), Terezie Taberyová, Veronika Mudrová a další

Překlad: Jan Feldstein
Zvuk: Michal Čiernik
Finální mix: Matěj Večeřa
Produkce: Markéta Kratochvílová
Dialogy a režie: Veronika Veselá
Vyrobila: Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové, studio Budíkov pro Bontonfilm 2014
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Expendables: Postradatelní 3 / The Expendables 3

Příspěvek od bernyz »

Zdeněk Podhůrský? Dokázal bych si představit kohokoli, ale zrovna Zdendu ne. Jinak dodrženi skoro všichni ;)
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1127
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Expendables: Postradatelní 3 / The Expendables 3

Příspěvek od puffy »

Vzhladom na to v akej dobe sa dabovalo, tak mame neskutocne stastie, ze skoro vsetci dvorni daberi su k dispozicii a iba v jednom pripade ma mrzi, ze je daber na ciernej listine. Banderas bez Jana Stastneho proste nie je Banderas.
Zdeněk Podhůrský mi k nemu a hlavne k tejto postave prilis nesedi. Ma prilis drsny hlas. Ale uvidime. Mozno ma svojim vykonom ohuri.
Som rad, ze sa v poslednej dobe dodrzuje staronove spojenie Ladislav Županič - Mel Gibson. :-:
Tesim sa na spojenie Pavel Vondra - Terry Crews. Ziadny doterajsi Crewsov daber sa mi nepacil, ale toto spojenie vyzera fakt dobre.
A kto daboval Roberta Daviho?
Pocet daberov je na dnesne pomery tiez celkom slusny, takze pokial to tentokrat dopadne kvalitne aj ohladom prekladu, tak sa môzeme tesit na solidny dabing.
18.11.2009 - 28.12.2016
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Expendables: Postradatelní 3 / The Expendables 3

Příspěvek od Budy »

Těší mě dodržení herců z minula plus dobré obsazení některých nových postav (Ladislav Županič, Jiří Štěpnička). Co se mi ale moc nelíbí je Pavel Vondra. Toho si opravdu představit nedokážu. Pavel Šrom byl myslím ideální. Na Banderase mohl vyjít alespoň Aleš Procházka. Toho si na této roli dokážu představit. Ale chápu, že nemusel být k dispozici.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9277
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Expendables: Postradatelní 3 / The Expendables 3

Příspěvek od filip »

Tak A. Procházka je v agentuře, takže pro Budíkov ani nemohl být k dispozici. :D
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Expendables: Postradatelní 3 / The Expendables 3

Příspěvek od Ištván87 »

Obsazení vypadá celkem dobře (Ladislav Županič hodně potěší), ale možná bych přehodil Zdeňka Podhůrského a Pavla Vondru.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Expendables: Postradatelní 3 / The Expendables 3

Příspěvek od jackb »

Banderasova postava tam má být věkově blízko Slyovi (proto krátkej sestřih a šedý vlasy), ale je pořád mladý duchem - Pavel Vondra by ho hlasově omladil. Zdeněk Podhůrský taky nezní nijak blízko Rímskýmu, ale pořád je to lepší (navíc to rozpětí co dokáže nadabovat, já se vůbec nebojim) - samozřejmě Šťastný je Šťastný, ale ten byl bohužel ze hry :(
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2615
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Expendables: Postradatelní 3 / The Expendables 3

Příspěvek od Pan X »

Šťastnýho je škoda on je prostě Banderas ale co se dá dělat, Podhůrský bude určitě dobrá náhrada také je škoda že Kelseyho Grammera nedabuje Igor Bareš to je mi taky líto přitom pan Bareš teď hodně dabuje takže škoda, a na Lutzovi bych spíše uvítal Marka Liberta k němu Libert pasuje dost dobře, víte někdo kdo daboval Roberta Daviho ?
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3354
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Expendables: Postradatelní 3 / The Expendables 3

Příspěvek od jackb »

Grammer v tom filmu hraje už starého pána a i tak vypadá - spojení s Igorem Barešem by nepůsobilo dobře. A pokud bych si měl tipnout, tak ty asi 4 větičky Daviho si dábne právě Zdeněk Maryška
ravenin
Příspěvky: 47
Registrován: 22 pro 2013 17:56

Re: Expendables: Postradatelní 3 / The Expendables 3

Příspěvek od ravenin »

Honza Šťastný je taky pod agenturou??????????? To jsem ani nevěděl, navíc se mi zdá že to není tak dávno co jsem ho v nějaké novince slyšel dabovat, tak mne ani nenapadlo že by byl taky v "chartě". Jeho nespojení s Banderasem samozřejmě mrzí.....
A na Stathama mi nějak více seděl Stránský, ale počítám že tam je to asi taky záležitost agenturní.
Županič na Gibsona a Štěpnička na Forda, to je bez debat skvělé dodržení dabérů..............
Odpovědět

Zpět na „Filmy“