Čtvery Vánoce / Four Christmases

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Čtvery Vánoce / Four Christmas

Příspěvek od DavePave »

Škoda, že nevyšel Šťastný ani Vondra, nicméně Lukáš Hlavica mi přijde jako vcelku dobrá náhrada
danpiper
Příspěvky: 332
Registrován: 16 kvě 2009 11:14

Re: Čtvery Vánoce / Four Christmas

Příspěvek od danpiper »

mno..tak po ublic enemies jsem si myslel, že větší jobovka nebude....a byla. Elsnerová jako Reese - proč jsme jenom posílali návrh na Benešovou, Vilhelmovou.... případně i tu Ševčíkovou...tohle mě teda fakt fakt fakt štve..pane režisére, tak to se fakt nepovedlo......
tak snad i kdyby ta Ježková nebo Velebová nebo paní Chytilová - ale tohle je pro mě ta nejhorší varianta vůbec... škoda.
Co se týká Vince, tak mě mrzí, že není pan Vondra ani pan Šťastný.....prostě zase nedodržení dvorních dabérů.
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Čtvery Vánoce / Four Christmas

Příspěvek od James55 »

Už jsem to psal v topicu nepřátel, tak to zopakuju. O prázdninách je hodně dabérů k nesehnání, je na dovolených a když jim distributor řekne, že to chce mít ihned nadabovaný, tak holt musí obsadit někoho jiného. Tohle rozhodně není chyba režiséra. A o dvornosti Vilhelmové bych radši pomlčel. Dabovala ji v jednom filmu a Andrea Elsnerová i s tímto ve čtyřech.

PS: Jaké ZASE nedodržení dvorních dabérů? Dabingy u Lančiho nám vždycky více méně vyšly. Pochybuju, že by v režii pana Žáčka v Budíkově dopadly takhle dobře.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7643
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Čtvery Vánoce / Four Christmas

Příspěvek od Sen »

Abych to tady po té zdrcující kritice trochu vyvážil, Andrea Elsnerová pro Reese Witherspoon mě příjemně překvapila. Pro mne je toto druhá nejlepší varianta, takže režiséra Kvasničku chválím (ačkoliv to možná z důvodů popsaných Jamesem není tak úplně jeho zásluha :)).
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Čtvery Vánoce / Four Christmas

Příspěvek od Džejňulka »

Andrea Elsnerová se mi na Reese líbila už ve filmu A co když je to pravda?, takže myslím, že se mi bude líbit i tady a náhodou jsem to viděla v kině s titulema :shock:
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Čtvery Vánoce / Four Christmas

Příspěvek od kubik-dulik »

Podle mě se minimálně nepovedlo obsazení Miriam Chytilové.
safink88
Příspěvky: 62
Registrován: 28 srp 2009 20:30

Re: Čtvery Vánoce / Four Christmases

Příspěvek od safink88 »

Nechápu, proc když Vondra ve filmu dabuje, tak proc ne Vince? ??
Odpovědět

Zpět na „Filmy“