Transformers: Robots in Disguise

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Transformers: Robots in Disguise

Příspěvek od Petr Novak »

Obrázek
Info: IMDb / CSFD / FDb

Související díla: Transformers Prime

1. série

V Českém znění: Bohdan Tůma (Bumblebee), Ivana Andrlová (Strongarm), Ivo Novák (Sideswipe), Jan Köhler (Russell Clay), Jakub Saic (Denny Clay), Petr Neskusil (Fixit), Zdeněk Maryška (Optimus Prime), Igor Bareš (Grimlock), Klára Nováková (Hank), Jan Rimbala (Butch), Petr Svoboda (Underbite, Jetstorm), Marcel Vašinka (Hammerstrike), Vojtěch Hájek (Steeljaw, další role), Radek Hoppe (Chopshop, Thunderhoof (od 21. dílu)), Ludvík Král (Drift (12. díl), Ladislav Cigánek (Fracture, Nightstrike), Pavel Šrom (Slipstream, Terrorshock, Thunderhoof (díly 6-14), další role), Ivo Hrbáč (Bisk, Quillfire, Airazor, další role), Petr Burian (Jazz, Arnold, Filch, Clampdown), Zbyšek Horák (titulky, Larry LaRou, Divebomb (díly 8-14), Drift (od 17. dílu), další role), Dana Pešková, Zdeněk Mahdal (Megatronus) a další

Překlad: Martin Petřík
Dialogy: Ivan Kotmel
Zvuk: Martin Václavík, Jaroslav Novák
Produkce: Petr Skarke
Režie: Jiří Balcárek

Vyrobila společnost SDI Media v roce 2014-2015

2. série
V Českém znění: Bohdan Tůma (Bumblebee), Ivana Andrlová (Strongarm), Ivo Novák (Sideswipe), ??? (Russell Clay), Jakub Saic (Denny Clay), Petr Neskusil (Fixit), Zdeněk Maryška (Optimus Prime), Igor Bareš (Grimlock), Zbyšek Horák (Drift, titulky), Pavel Rímský / Vojtěch Hájek (Steeljaw), Pavel Rímský (Quilfire, další role) , Daniel Dítě (Saberhorn, další role), Marek Holý (Ratchet, další role), Ladislav Cigánek (Bisk, další role) a další

Překlad: Ivan Kotmel
Zvuk: Tomáš Říha
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Dialogy: Ivan Kotmel
Režie: Daniel Dítě

České znění ve studiu Audiotech v roce 2016 vyrobila Cet21 spol. s r. o.

Minisérie (na TV Smíchov uváděna jako 3. série)

V Českém znění: Bohdan Tůma (Bumblebee), Ivana Andrlová (Strongarm), Ivo Novák (Sideswipe), ??? (Russell Clay), Jakub Saic (Denny Clay), Petr Neskusil (Fixit), Igor Bareš (Grimlock), Zbyšek Horák (Drift, titulky), Zdeněk Maryška (Optimus Prime, Paralon), Gustav Bubník (Starscream, Buzzstrike, další role) a další

Překlad: Ivan Kotmel
Zvuk: Tomáš Říha
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Dialogy: Ivan Kotmel
Režie: Gustav Bubník

České znění ve studiu Audiotech v roce 2016 vyrobila Cet21 spol. s r. o.

3. série (na TV Prima a Prima Max uváděna jako Transformers: Roboti v utajení IV)
V Českém znění: Bohdan Tůma (Bumblebee), Ivana Andrlová (Strongarm), Ivo Novák (Sideswipe), ??? (Russell Clay), Jakub Saic (Denny Clay, další role), Petr Neskusil (Fixit), Igor Bareš (Grimlock), Ludvík Král (Drift), Ladislav Cigánek, Vojtěch Hájek a další
Naposledy upravil(a) Petr Novak dne 04 srp 2018 12:12, celkem upraveno 20 x.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Transformers: Robots in Disguise

Příspěvek od Jack_6428 »

Sotva to mělo premiéru v Americe a už je to nadabované? Impressive :-:

Obsazení asi OK. Uslyšíme. Přemýšlím ale jestli to poběží na Barrandově nebo na Nicku anebo na obojím...
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 227
Registrován: 25 srp 2012 04:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformers: Robots in Disguise

Příspěvek od Obelix »

Naházím sem vedlejší role z dalších dílů ;) .

Výroba bude 2014 - 2015. První série bude mít klasických 26 dílů a zatím je jich přeloženo 20. 8-)

Jack: Na Barrandově to běží od včerejška v rámci Animáčku.
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 227
Registrován: 25 srp 2012 04:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformers: Robots in Disguise

Příspěvek od Obelix »

Igor Bareš - (Grimlock) (hl. postava)
Petr Svoboda - (Underbite, Jetstorm)
Marcel Vašinka - (Hammerstrike)
Vojtěch Hájek - (Steeljaw, další role)
Jan Rimbala - (Butch)
Klára Nováková - (Hank)
Radek Hoppe - (Chopshop)
Ludvík Král - (Drift)
Ladislav Cigánek - (Fracture)
Pavel Šrom - (Slipstream, Terrorshock, Thunderhoof, další role)
Ivo Hrbáč - (Bisk, Quillfire, Airazor, další role)
Petr Burian - (Arnold, Filch, Clampdown)
Zbyšek Horák - (Divebomb, další role)
Dana Pešková - (další role)

Toto jsou některá jména z následujících cca. 10 epizod. Nemám k dispozici detaily ke všem, ale doufám, že to i tak pomůže. Pokusil jsem se vypsat alespoň všechna jména jednotlivých Autobotů/Decepticonů, kteří se v seriálu objeví - i když často jen na jednu epizodu. Ostatní "další role" jsou povětšinou lidské "pidirole" :)
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Transformers: Robots in Disguise

Příspěvek od Petr Novak »

Díky, určitě to pomohlo.

Jinak k tomu obsazení, za mě celkem spokojenost. A je tu zjevně i dost lidí na vedlejší role, což je také dobře. Jen ten Bohdan Tůma na Bumblebeeho. V posledním díle Prime jsem to ještě pochopil, ale tady, jako hlavní roli, když v Prime měl jinou významnou roli... no, já toho zrovna příznivcem nejsem. Na druhou stranu, nemůžu říct, že by se vyloženě nehodil. Jinak to vypadá slušně a toho Bumblebeeho holt skousnu.
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 227
Registrován: 25 srp 2012 04:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Transformers: Robots in Disguise

Příspěvek od Obelix »

Já zatím viděl jen ten první díl, ale plně souhlasím. Nejvíc se mi rozhodně líbila Ivana Andrlová jako Strongarm. Zní podobně skvěle jako René Slováčková na Arcee v Prime. Ostatní postavy zatím také dobře zvolené. Russell (píše se s dvěma "l" ;) ) by mohl mít lehounce starší hlas, ale to je vážně jen detail.

P.S.: Do obsazení se vloudila část [quote="Obelix"] ;)
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Transformers: Robots in Disguise

Příspěvek od Petr Novak »

Ups :oops: Navíc se mi tam ještě dvakrát vetřel Igor Bareš. Díky za upozornění, všechno opraveno, včetně toho Russella.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Transformers: Robots in Disguise

Příspěvek od Petr Novak »

Tak to teď v repríze poslouchám znovu a říkám si, jestli ten Petr Svoboda je opravdu tento Petr Svoboda, kterého jsem automaticky nalinkoval. Ten hlas mi na něj ani u Jetsorma ani u Underbita nesedí, je mnohem mladší a celkově jinak zabarvený. Je možné, že je to ve skutečnosti Petr Svoboda II.? Má sice jen dva zářezy a oba už pěkně staré, ale říkám si, jestli by studia v současné dabingové situaci nevyužila i takovéto lidi? Nebo je tu ještě nějaký třetí Petr Svoboda?
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Transformers: Robots in Disguise

Příspěvek od Petr Novak »

Tak nám v dnešní 17. epizodě došlo k přeobsazení Drifta. Nechápu co bylo toho důvodem, ale ještě méně chápu, proč byl na tu roli vybrán zrovna Zbyšek Horák, který měl hromadu dalších rolí před tím. To se opravdu nedal vybrat nikdo jiný? Jak se mi zatím sabing líbil, tak toto mě zklamalo. Pokud jsem poslouchal dobře, bylo to zatím jediné přeobsazení. O to více to zamrzí.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Transformers: Robots in Disguise

Příspěvek od Petr Novak »

Tak dnes další dvě přeobsazení. Obě se asi dala čekat, vzhledem k tomu, že se setkaly hned čtyři postavy dříve mluvené stejnými dabéry. Konkrétně Thunderhoof, kterého teď mluví Radek Hoppe, zatímco Šromovi stále zůstává Slipsream, no a po té, co Horák převzal Drifta, bylo asi přeobsazení Divebomba také otázkou času. Bohužel se mi nepodařilo identifikovat, kdo teď Divebomba mluví.
Mám ale i dobrou zprávu, na Megatronuse se vrátil Zdeněk Mahdal. Ačkoliv, čekal by někdo zrova tady přeobsazení? :mrgreen:
Odpovědět

Zpět na „Seriály“