Aligátor II: Mutace / Alligator II: The Mutation

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
pavel.no
Příspěvky: 333
Registrován: 29 čer 2014 00:19

Aligátor II: Mutace / Alligator II: The Mutation

Příspěvek od pavel.no »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Ladislav Županič - Joseph Bologna (David Hodges), Martin Velda, Zuzana Schulzová, Karel Urbánek, Michaela Kuklová - Holly Gagnier (Sheri Anderson), Karel Chromík, Marek Pavlovský a další

Překlad: Eva Hrubá
Zvuk: Petr Skalský
Produkce: Petr Skarke
Režie: Petr Šícha
Vyrobila: firma Smrček Production ve studiu Smart Video Film pro Lucernafilm video
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7643
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Aligátor II: Mutace / Alligator II: The Mutation

Příspěvek od Sen »

Existuje též dabing vyrobený Českou produkční 2000 pro Novu.
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Aligátor II: Mutace / Alligator II: The Mutation

Příspěvek od HonzaXXII »

Podle mě by se hodilo, když už tu je druhý díl, kdyby někdo konečně založil téma pro první. Já film mám na kazetě, ale titulky mi tam chybí, takže můžu určit jen některé hlasy podle sluchu, a informace o tvůrcích nemůžu doplnit samozřejmě žádné, jinak bych už téma dávno založil.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
pavel.no
Příspěvky: 333
Registrován: 29 čer 2014 00:19

Re: Aligátor II: Mutace / Alligator II: The Mutation

Příspěvek od pavel.no »

Sen píše:Existuje též dabing vyrobený Českou produkční 2000 pro Novu.
Jen pro zajímavost, ten od Smrček Production běžel taky na Nově. Tak asi jen do té doby, než si Nova nechala vyrobit vlastní.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2462
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Aligátor II: Mutace / Alligator II: The Mutation

Příspěvek od Ištván87 »

Pavel Šrom - Joseph Bologna (David Hodges), Daniela Bartáková - Dee Wallace (Christine Hodgesová), Vladimír Čech - Richard Lynch (Hawk Hawkins), Martin Velda - Woody Brown (Rich Harmon), Petra Hanžlíková - Holly Gagnier (Sheri Andersonová), Jan Pohan - Bill Daly (Starosta Anderson) Luděk Čtvrtlík - Steve Railsback (Vincent 'Vinnie' Brown), Martin Kollár - Brock Peters (Náčelník Speed), Zuzana Schulzová, Milan Slepička, Hana Talpová, Libor Terš, Jiří Hromada, Vilém Udatný, Filip Jančík, Ludvík Král a další

Viděl jsem rip, takže tvůrci neuvedeni.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Odpovědět

Zpět na „Filmy“