Pán přílivu / The Prince of Tides

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7643
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Pán přílivu / The Prince of Tides

Příspěvek od Sen »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. dabing
V českém znění: [obsazeni]:Alexej Pyško - :Nick Nolte (Tom Wingo), :Valérie Zawadská - :Barbra Streisand (Susan Lowenstein) a další.

Vyrobeno pro: Bonton

2. dabing
V českém znění: [obsazeni]:Petr Pospíchal - :Nick Nolte (Tom Wingo), :Simona Stašová - :Barbra Streisand (Susan Lowenstein), :Miluše Šplechtová - :Blythe Danner (Sally Wingo), :Valérie Zawadská - :Kate Nelligan (Lila Wingo Newbury), :Zdeněk Hess - :Jeroen Krabbé (Herbert Woodruff), :Dana Batulková - :Melinda Dillon (Savannah Wingo), :Pavel Trávníček - :George Carlin (Eddie Detreville), :Michal Michálek - :Jason Gould (Bernard Woodruff), :Jaroslav Kaňkovský, :Vladimír Kudla, :Ludmila Molínová, :Jakub Hemala, :Petr Říčánek, :Adéla Draxlerová, :Nikola Votočková, :Aneta Švecová a další.[/obsazeni]

Překlad: Jan Kohout
Zvuk: Ivo Novák
Produkce: Jaromír Šindelář, Jana Prášilová
Dialogy a režie: Jindřiška Švecová
Vyrobilo: Studio Barrandov pro ČNTS Nova 1996
petrh
Příspěvky: 38
Registrován: 04 dub 2010 12:25

Re: Pán přílivu / The Prince of Tides

Příspěvek od petrh »

Jsem lehce zmaten, když jsem si na tomto fóru dal vyhledat Pán přílivu, našel jsem všechny herce, režisérku atd., většinou s poznámkou Pán přílivu (dabing Nova). Existuje ještě nějaký jiný dabing tohohle filmu, nebo to jen blbě chápu?
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán přílivu / The Prince of Tides

Příspěvek od Newmy »

Měl by být ještě VHS dabing
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
petrh
Příspěvky: 38
Registrován: 04 dub 2010 12:25

Re: Pán přílivu / The Prince of Tides

Příspěvek od petrh »

Newmy píše:Měl by být ještě VHS dabing
Aha, já tušil, že mi něco uniká. A ten někdy někdo slyšel? Přiznávám, že jsem poprvé v životě viděl Pána přílivu v Kanadě někdy snad v roce 1995 nebo 1996, pochopitelně anglicky, natočen byl v roce 1991, dabing Novy, nebo spíš Barrandova pro Novu je z roku 1996 a byl to jediný český dabing, který jsem kdy slyšel. A je bohudík dost dobrej.
Ne, že bych chtěl být hnidopich, ale prostě ten film se mi moc líbí... asi mi brnká na nějakou strunu, no... ;) A s tímhle dabingem jsem to slyšel v TV taky snad jednou, nahrál si na VHS, dost nekoukatelně, a teď, když se na některých (nejmenovaných :D ) fórech objevilo zkompilované DVD s právě tímhle dabingem, přemýšlím, jestli si dát do sbírky zrovna tohle, nebo jestli je nějaká jiná možnost. :mrgreen:
Uživatelský avatar
anderson
Příspěvky: 1694
Registrován: 16 črc 2009 20:05
Poznámka: UŽIVATEL BYL ZABANOVÁN

Re: Pán přílivu / The Prince of Tides

Příspěvek od anderson »

petrh píše:
Newmy píše:Měl by být ještě VHS dabing
Aha, já tušil, že mi něco uniká. A ten někdy někdo slyšel? Přiznávám, že jsem poprvé v životě viděl Pána přílivu v Kanadě někdy snad v roce 1995 nebo 1996, pochopitelně anglicky, natočen byl v roce 1991, dabing Novy, nebo spíš Barrandova pro Novu je z roku 1996 a byl to jediný český dabing, který jsem kdy slyšel. A je bohudík dost dobrej.
Ne, že bych chtěl být hnidopich, ale prostě ten film se mi moc líbí... asi mi brnká na nějakou strunu, no... ;) A s tímhle dabingem jsem to slyšel v TV taky snad jednou, nahrál si na VHS, dost nekoukatelně, a teď, když se na některých (nejmenovaných :D ) fórech objevilo zkompilované DVD s právě tímhle dabingem, přemýšlím, jestli si dát do sbírky zrovna tohle, nebo jestli je nějaká jiná možnost. :mrgreen:
VHS dabing zistim, ale je mizernejsi oproti tomu NOVAckemu, tak nemusis zhanat VHS.
Uživatelský avatar
pavel.no
Příspěvky: 333
Registrován: 29 čer 2014 00:19

Re: Pán přílivu / The Prince of Tides

Příspěvek od pavel.no »

1.dabing VHS

Alexej Pyško - Nick Nolte (Tom Wingo), Valérie Zawadská - Barbra Streisand (Susan Lowenstein)

pro Bonton
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1318
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Pán přílivu / The Prince of Tides

Příspěvek od Stanley Roe »

Jen abych to uvedl na pravou míru. ;) Streisandku ve VHS dabingu dabovala Zuzana Skalická. Ten dabing použit na HBO.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“