Země zítřka / Tomorrowland

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9260
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Země zítřka / Tomorrowland

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

DABING: Kino

V českém znění: Miroslav Etzler - George Clooney (Frank), Martin Stránský - Hugh Laurie (David Nix), Terezie Taberyová - Britt Robertson (Casey), Viktorie Hrachovcová - Raffey Cassidy (Athena), Tereza Bebarová - Kathryn Hahn (Uršula), Filip Švarc - Keegan-Michael Key (Hugo), Matěj Převrátil - Thomas Robinson (malý Frank), Mikuláš Převrátil - Pierce Gagnon (Nate), Jaromír Nosek - Matthew MacCaull (Dave Clark), Stanislav Lehký - Chris Bauer (Frankův otec), Martin Zahálka - Paul McGillion (učitel angličtiny), Martin Janouš - David Nykl (učitel biologie), Ernesto Čekan - Parm Soor (otec astronautky ve vlaku), Lucie Kožinová - Xantha Radley (učitelka dějepisu), Milan Slepička - Pearce Visser (tlutstý policista), Zdeněk Maryška - Garry Chalk (pracovník na policii), Jan Köhler - Aidan Gemme (rekrut), Milan Kačmarčík, Tomáš Gibiš, Martina Šťastná, Andrea Daňková, Klára Gibišová, Nikola Navrátil, Aleš Procházka, Ondřej Holubec, Pavla Drtinová, Vít Říha, Pavel Dytrt, Monika Hladová, Jindřich Hinke, Natálie Topinková, Natálie Hrychová, Petr Šmíd, Lukáš Pečenka, Jiří Ployhar, Kateřina Zítková

Překlad: Vojtěch Kostiha
Produkce: Majda Holubcová, Kateřina Jindrová Zítková, Adéla Bláhová
Zvuk: David Tomášek
Kreativní dohled nad českou verzí: Maciej Eyman
Výsledný mix: Shepperton International
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Dialogy a režie: Zdeněk Štěpán
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2015
Naposledy upravil(a) filip dne 03 kvě 2020 13:39, celkem upraveno 10 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6797
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Země zítřka / Tomorrowland

Příspěvek od bloom »

Řada uživatelů asi příliš nadšená nebude, ale rád vidím, že si George Clooneyho opět nadabuje Miroslav Etzler. Janu Kanyzovi už podle mě stárne hlas a zrovna ME je podle mě dobrým kandidátem na případné převzetí štafety.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2631
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Země zítřka / Tomorrowland

Příspěvek od KOMZA »

Mně se to zamlouvá! ;)
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Země zítřka / Tomorrowland

Příspěvek od takezo »

Páni, to bude nádhera! :-: :-: :-:
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Země zítřka / Tomorrowland

Příspěvek od Ištván87 »

Tak to je fajn. Rád si u George Clooneyho opět poslechnu pana Etzlera. V Od soumraku do úsvitu byl výborný. A všichni musejí být nadšení z obsazení Martina Stránského. Mně se to zamlouvá.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6976
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Země zítřka / Tomorrowland

Příspěvek od Michaela2 »

bloom píše:rád vidím, že si George Clooneyho opět nadabuje Miroslav Etzler. Janu Kanyzovi už podle mě stárne hlas a zrovna ME je podle mě dobrým kandidátem na případné převzetí štafety.

absolutní souhlas, za ME jsem ráda, věkový rozdíl mezi JK a GC už je IMHO dost slyšitelný ... krom ME jako vhodná volba se mi jeví i Vladislav Beneš :)
videofil
Příspěvky: 1996
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Země zítřka / Tomorrowland

Příspěvek od videofil »

Tak já pro změnu nesouhlasím. :D Podle mě je Jan Kanyza stále jednička. Naproti tomu třeba Jiří Štěpnička mi ke Clooneymu nikdy nepasoval. Ale Etzlera jako herce mám docela rád, a ke Clooneymu by mohl pasovat. ;)
cenda
Příspěvky: 740
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Země zítřka / Tomorrowland

Příspěvek od cenda »

Jenom mám strach, že kdyby JK přestali dávat Clooneyho, tak skončí s dabingem úplně :(
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7643
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Země zítřka / Tomorrowland

Příspěvek od Sen »

I já souhlasím. Ten věkový rozdíl mi vadil už dříve.
fabec122
Příspěvky: 1566
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Země zítřka / Tomorrowland

Příspěvek od fabec122 »

Hlavně že vyšel Martin Stránský na Hugha Laurieho :-: :-: , bez něj bych volil asi titulky. Jinak je pro mě Jan Kanyza také stále volbou č.1, ikdyž Jiří Štěpnička se mi v traileru také líbil.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“