Jurský svět / Jurassic World

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9289
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Jurský svět / Jurassic World

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY
Související: Jurský park, Ztracený svět: Jurský park, Jurský park 3, Jurský svět: Zánik říše

DABING: Kino

V českém znění: Martin Sobotka - Chris Pratt (Owen Grady), Miriam Chytilová - Bryce Dallas Howard (Claire Dearingová), Jiří Köhler - Nick Robinson (Zach Mitchell), Jan Köhler - Ty Simpkins (Gray Mitchell), Martin Velda - Irrfan Khan (Simon Masrani), Tomáš Borůvka - Vincent D'Onofrio (Vic Hoskins), Jaroslav Horák - BD Wong (Dr. Henry Wu), Jolana Smyčková - Katie McGrath (Zara Youngová), Filip Švarc - Jake Johnson (Lowery), Terezie Taberyová - Lauren Lapkus (Vivian), Ludvík Král - Omar Sy (Barry), Irena Hrubá - Judy Greer (Karen Mitchellová), Svatopluk Schuller - Andy Buckley (Scott Mitchell), Michal Holán - Jimmy Fallon (Jimmy Fallon), Radek Kuchař - Brian Tee (Hamada), Ivo Novák - James DuMont (Hal Osterly), Adéla Nováková - Kelly Washington (Zachova přítelkyně), Adéla Pristášová - Courtney James Clark (moderátorka), Vojtěch Hájek - Matty Cardarople (pracovník u gyrosfér), Bohdan Tůma - Eric Edelstein (dozorce), Vladimír Kudla - Michael Papajohn (pracovník InGenu), Martina Bucková, Tomáš Hospodský, Petr Hrach, Kateřina Langerová, Klára Nováková, Martin Svejštil, Jindřich Žampa

Překlad: Petr Zenkl
Dialogy: Jiří Ptáček
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Filip Mošner
Mix: Deluxe Denham
Režie: Petr Sitár
Pro Universal Pictures vyrobila LS Productions - 2015
Naposledy upravil(a) filip dne 27 dub 2020 07:16, celkem upraveno 25 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Jurský svět / Jurassic World

Příspěvek od Eleanor »

Martin Sobotka je dobrá volba. Hlavně, že to zas nebude Roman Říčař, jako ve Strážcích galaxie... 8-)
Uživatelský avatar
Dosty43
Příspěvky: 194
Registrován: 22 bře 2011 18:12

Re: Jurský svět / Jurassic World

Příspěvek od Dosty43 »

Souhlasím Sobotka bude stokrát lepší, obsazení je super :)
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1298
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Jurský svět / Jurassic World

Příspěvek od Fifa.21 »

Martin Sobotka je v pohodě, ale že by to byla úúúžasná volba (na Chrise), to se také nedá říct. A na obranu Romana Říčaře, na to že to byla jeho první velká role (a ani malých moc nemá), tak se jí zhostil dost obstojně.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9289
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Jurský svět / Jurassic World

Příspěvek od filip »

Já proti němu nic nemám, ale jsem názoru, že herci, kteří moc nedabují by měli nejdřív dělat malé role a až pak se zhostit těch velkých. Vím, že pan Sobotka taky není nic extra volba, ale holt ho tu máme na prvním místě a u kino dabingu můžeme být za spjatost jedině rádi.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9289
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Jurský svět / Jurassic World

Příspěvek od filip »

To jsem se překoukl. No mě se líbí hodně Miriam Chytilová a Ludvík Král, ale neodsuzoval bych to předem. Uvidíme, jak to bude vypadat až tam bude kompletní obsazení a hlavně jak to bude znít ve výsledku, já věřím, že dobře, pokud ne, tak to sem, až to v kině uvidím, napíšu.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Jurský svět / Jurassic World

Příspěvek od Eleanor »

Pan X píše:Roman Říčař byl náhodou skvělý, a věřím že i zde by byl výborný!
:D Vždyť tam mezi těmi ostatními dabéry úplně trčel a zněl jako by to ani nebyl herec, ale někdo, koho právě sebrali pro dabing z fleku na ulici. Ale možná se vážně více rolemi postupně zlepší. Martin Sobotka na druhou stranu patří k dabingové špičce, takže ti dva se snad ani nedají srovnávat. ;)
Uživatelský avatar
farb
Příspěvky: 161
Registrován: 27 led 2010 13:26

Re: Jurský svět

Příspěvek od farb »

Hodně dobrý dabing. Hlasy sedí a výkony jsou adekvátní. Děkuji, pane Sitár.
Uživatelský avatar
Dosty43
Příspěvky: 194
Registrován: 22 bře 2011 18:12

Re: Jurský svět

Příspěvek od Dosty43 »

Tak dabing paráda jak Martin Sobotka tak Miriam Chytilová super film jsem si užil. :-:
Odpovědět

Zpět na „Filmy“