Takový je byznys / Taking Care of Business

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Takový je byznys / Taking Care of Business

Příspěvek od bloom »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDb

1. DABING
V českém znění: Jiří Prager - James Belushi (Jimmy Dworski), Jiří Štěpnička - Charles Grodin (Spencer Barnes), Daniela Bartáková - Veronica Hamel (Elizabeth Barnesová) / Gates McFadden (Diane Connorsová), Jan Přeučil - Hector Elizondo (Toolman), Vladimír Brabec - Stephen Elliott (Walter Bentley), Zuzana Skalická - Loryn Locklin (Jewel Bentley), Helena Friedrichová - Anne De Salvo (Debbie Liptonová), Hana Talpová - Marte Boyle Slout (Brenda) / Louisa Abernathy (členka vezeňské stráze), Jaroslav Kaňkovský - Mako (pan Sakamoto) / Andre Rosey Brown (Heavy G), Ladislav Županič - Terrence E. McNally (Hamilton) / Thom Sharp (Mike Steward), Petr Rychlý - John de Lancie (Ted Bradford Jr.) / John P. Menese (firemní řidič), Martin Kolár - Joe Lerer (Ira Breen) / Buddy Daniels Friedman (člen gangu) / Michael McNab (strážník u vězeňských vrat), Jan Vágner - John Marshall Jones (LeBradford Brown) / Chris Barnes (letištní úschova zavazadel), Vladimír Čech - Ken Foree (J.B., titulky) / Andrew Amador (tv reporter), Bohuslav Kalva - Stu Nahan (Stu Nahan reportér z rádia) / Burke Byrnes (člen vezeňské stráže) / Stanley DeSantis (obsluha půjčovny aut na letišti), Olga Želenská - Marjorie Bransfield (recepční v tenis klubu) / Darlene J. Hall (řidička Jeepu) / Janet Julian (žena v letadle), Martin Sobotka - Tommy Morgan Jr. (člen gangu 2, hlas fanouška basebalu v rádiu), Jan Palouš, Kateřina Lojdová a další

Překlad: Jiří Bryan
Zvuk: Jan Neskusil
Vedoucí výroby: Petr Michalec
Produkce: Stanislav Wszolek
Dialogy a režie: Soňa Bubníková
Vyrobilo: AW Studio Praha pro HCE 1996

2. DABING (jako Hlavní je byznys)
V českém znění: Jiří Prager - James Belushi (Jimmy Dworski), Pavel Šrom - Charles Grodin (Spencer Barnes), Dana Batulková - Anne De Salvo (Debbie), Petra Hanžlíková - Loryn Locklin (Jewel), Jiří Plachý - Hector Elizondo (Toolman), Valérie Zawadská - Veronica Hamel (Elizabeth), Karel Chromík, Petr Štěpánek, Eva Klepáčová, David Prachař, Jiří Zavřel, Zdeněk Kalvach, Michal Pavlata (titulky)

Překlad: David Pertl
Zvuk: Jiří Moudrý
Produkce: Evelyna Vrbová, Marcela Bártová
Dialogy a režie: Jiří Ptáček
Vyrobila: LS Productions pro ČNTS Nova 1996
Naposledy upravil(a) markt12 dne 05 říj 2015 10:36, celkem upraveno 5 x.
Uživatelský avatar
Stanley Roe
Příspěvky: 1318
Registrován: 25 zář 2011 11:09
Bydliště: Štatl

Re: Takový je byznys / Taking Care of Business

Příspěvek od Stanley Roe »

Vladimír Čech mimo několika rolí i titulky...
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7643
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Takový je byznys / Taking Care of Business

Příspěvek od Sen »

Doplněn dabing Novy.
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4722
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Takový je byznys / Taking Care of Business

Příspěvek od Newmy »

A datum premiéry na Nově? To pořadí bude asi naopak, VHS vyšla až v březnu 97..
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7643
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Takový je byznys / Taking Care of Business

Příspěvek od Sen »

Pokud se ptáš mě, pak netuším. Film jsem viděl v 90. letech na Nově (nebo možná na nahrávce z Novy) a pak jsem na něj narazil někdy před 10 lety, když jsem našel videokazetu, na které byl nahrán. K zařazení dabingu Novy na 2. post mě inspirovaly obě tuzemské databáze, které film znají pod VHS názvem.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“