Poltergeist (2015)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Poltergeist (2015)

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Související: Poltergeist, Poltergeist II, Poltergeist III

DABING: Kino

V českém znění: Petr Lněnička - Sam Rockwell (Eric Bowen), Ivana Milbachová - Rosemarie DeWitt (Amy Bowenová), Viktorie Taberyová - Saxon Sharbino (Kendra Bowenová), Jindřich Žampa - Kyle Catlett (Griffin Bowen), Klára Nováková - Kennedi Clements (Madison Bowenová), Pavel Šrom - Jared Harris (Carrigan Burke), René Slováčková - Jane Adams (Dr. Claire Powellová), Adéla Pristášová - Susan Heyward (Sophie), Vojtěch Hájek - Nicholas Braun (Boyd), Adéla Nováková - Soma Chhaya (Lauren), Petra Tišnovská - Kathryn Greenwood (Realtor), Terezie Taberyová - Molly Kidder (mladá Realtor), Ladislav Cigánek - Patrick Garrow (Stoller)

Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Roman Čadek
Mix: Martin Jílek - SoundSquare
Překlad, dialogy a režie: Petr Sitár
Pro Forum Film vyrobila LS Productions - 2015
Naposledy upravil(a) filip dne 30 dub 2020 11:01, celkem upraveno 12 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
hospoda96
Příspěvky: 24
Registrován: 27 črc 2013 20:25

Re: Poltergeist (2015)

Příspěvek od hospoda96 »

Kino dabing u hororu to je nějaký divný ne.....?
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Poltergeist (2015)

Příspěvek od Lukiz »

Když to je 3D tak dabing zas tak překvapivý není...
Mates852
Příspěvky: 2
Registrován: 08 kvě 2015 08:26

Re: Poltergeist (2015)

Příspěvek od Mates852 »

S dabingem sem v celku spokojen . Sem rád že konečně v kině bude u hororu i dabing
Ondra81
Příspěvky: 124
Registrován: 08 čer 2009 21:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Poltergeist (2015)

Příspěvek od Ondra81 »

proč je dabované jenom 3d verze
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Poltergeist (2015)

Příspěvek od Ištván87 »

Co to povídáš? Dabovanej je film, ale u 3D filmů je dabing dost obvyklý. Vůbec nejde o verzi. Souvisí to asi s tím, že u 3D se lidem může i motat hlava a titulky by to jen zhoršily.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Poltergeist (2015)

Příspěvek od Furiant »

Ondra81 se evidentně ptal na to, proč jde do kin dabovaná pouze 3D verze a ne i 2D verze (jak to je třeba u dvojky Avengers), jelikož 2D verze bude v kinech pouze s titulky. Chtělo by to trochu přemýšlet než tu z lidí dělat voly. ;)
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Poltergeist (2015)

Příspěvek od Ištván87 »

No, tak to se omlouvám. V tom případě je to první film v historii. A důvod bude nějaká blbost. Na druhou stranu, když má nějaký 3D film dabing, tak kina většinou preferují dabing u 3D verze, tak mi to jenom přišlo jako hodně divnej dotaz. Mám dokonce dojem, že ještě před pár lety na to spousta lidí nadávalo, že dabing dávají jen u 3D verzí. Dneska je to asi lepší, ale myslím, že dřív dávali 3D s dabingem a 2D s titulky. Resp. tenkrát dávali pořád jenom 3D verze s dabingem a lidi nadávali, že je téměř nemožný se dostat na verzi bez dabingu. Ale jestli tohle bude vážně remake starýho Poltergeista, tak bych to bral jako u filmů pro děti, protože původní Poltergeist je sice děsivější než 90% hororů za posledních 20 let, ale není tam nic pro děti škodlivého. :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2615
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Poltergeist (2015)

Příspěvek od Pan X »

Jsem moc rád za Adélu Pristášovou :-: , moc se v dabingu nevyskytuje což je podle mě škoda, jinak celkově se mi dabing líbil za mě to je 5/10 ;)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“