Hulk vs. Wolverine / Hulk vs. Wolverine

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Hulk vs. Wolverine / Hulk vs. Wolverine

Příspěvek od Markus »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Ernesto Čekan - Fred Tatasciore (Hulk), Zbyšek Pantůček - Steve Blum (Wolverine), Jan Maxián - Bryce Johnson (Bruce Banner), Jitka Ježková - Janyse Jaud (Deathstrike), Ivo Novák - Mark Acheson (Sabretooth), Petr Gelnar - Colin Murdock (Omega Red), Filip Jančík - Nolan North (Deadpool), Zdeněk Maryška - Tom Kane (Profesor), Jiří Kodeš (Titulky) a další

Zvuk: Jaroslav Kosán a Jiří Peřina
Překlad: Markéta Šerá
Dialogy: Jozef Kušnír
Režie: Jiří Kodeš
Vyrobil: Cinema Casting Kodešová pro HCE 2009
Obrázek
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Hulk vs. Wolverine / Hulk vs. Wolverine

Příspěvek od Markus »

I když oba krátké filmy Hulk vs. Wolverine a Hulk vs. Thor vyšly na jedné placce, tak jsem jim založil oddělená témata, aby se nepletli dabéři hlavních rolí, páč v obou filmech jsou stejní, jen na jiných postavách...

Jinak, Filip Jančík jako Deadpool nemá chybu! :D Fakt jsem se zasmál. I když bych býval docela uvítal u postav, které již mají i hraný film, jejich spjatého dabéra. Ale tak je to kreslený film, tak nebudu tak přísný... :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1313
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Hulk vs. Wolverine / Hulk vs. Wolverine

Příspěvek od Brocc »

Markus píše:I když oba krátké filmy Hulk vs. Wolverine a Hulk vs. Thor vyšly na jedné placce, tak jsem jim založil oddělená témata, aby se nepletli dabéři hlavních rolí, páč v obou filmech jsou stejní, jen na jiných postavách...

Jinak, Filip Jančík jako Deadpool nemá chybu! :D Fakt jsem se zasmál. I když bych býval docela uvítal u postav, které již mají i hraný film, jejich spjatého dabéra. Ale tak je to kreslený film, tak nebudu tak přísný... :)
mno tak konečně má zase i Marvelovská tvorba pražský dabing... dneska se na to chystám, jsem zvědav...
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1313
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Hulk vs. Wolverine / Hulk vs. Wolverine

Příspěvek od Brocc »

Markusi nevíš náhodou jestli animovaný seriál Spiderman TAS neměl brněnský dabing? mně se nedávno dostal do rukou s dabingem z nějakého Minimaxu nebo z čeho a ten je vcelku hroznej.. snad jen Spiderman má v podobě Martina Zahálky svého dabéra, zbytek postav dabují snad jen Petr Oliva, Tomáš Juřička a Antonín Navrátil a mě se zdá, že to kdysi na Nově běželo s brněnským dabingem, nemůžu dostat z hlavy představu Kravena s hlasem Zdeňka Junáka, Spideyho s hlasem Aleše Zbořila a Goblina s hlasem Zdeňka Bureše... :D
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Hulk vs. Wolverine / Hulk vs. Wolverine

Příspěvek od Markus »

Bohužel nevím. Samotného by mě to zajímalo. :) Pokud je ten pražský jak říkáš tříhlasé peklo, tak to by ten brněnský mohl být tentokrát opravdu lepší... :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1313
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Hulk vs. Wolverine / Hulk vs. Wolverine

Příspěvek od Brocc »

Markus píše:Bohužel nevím. Samotného by mě to zajímalo. :) Pokud je ten pražský jak říkáš tříhlasé peklo, tak to by ten brněnský mohl být tentokrát opravdu lepší... :)
snad bude někdo z pamětníků vědět... ani by mi nevadilo, kdyby se hlasy opakovaly v každém díle, ale oni se s tím nemazali a ty hlasy se opakují v rámci každého dílu a to jsem se ještě nedostal k těm dílům kde těch postav je daleko více, s F4, Iron Manem atd....
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1313
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Hulk vs. Wolverine / Hulk vs. Wolverine

Příspěvek od Brocc »

tak zkouknuto a jsem velice spokojen, jak s filmy, tak s dabingem, kterej se myslím fakt povedl (Filip Jančík dokonalej magor :D )...
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Hulk vs. Wolverine / Hulk vs. Wolverine

Příspěvek od DavePave »

No to je super, celkem rychle v ČR a dabing vypadá velice kvalitně. Až to stáhnu a zkouknu tak dám vědět svůj názor ;)
Opsha
Příspěvky: 432
Registrován: 17 črc 2008 11:51
Bydliště: Praha, Hradec Králové

Re: Hulk vs. Wolverine / Hulk vs. Wolverine

Příspěvek od Opsha »

Brocc: Měl, na Maxu se i jinak jmenují díly (pamatuju se že poslední byl "Klony nemám vůbec rád", a z něj je "Klony nemám vážně v lásce"). Byl bych vděčný, kdyby někdo doplnil oba dabingy.
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů dlouhodobě nepřítomen.
Kdyby se něco dělo - PM.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1313
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Hulk vs. Wolverine / Hulk vs. Wolverine

Příspěvek od Brocc »

Opsha píše:Brocc: Měl, na Maxu se i jinak jmenují díly (pamatuju se že poslední byl "Klony nemám vůbec rád", a z něj je "Klony nemám vážně v lásce"). Byl bych vděčný, kdyby někdo doplnil oba dabingy.
hm, sehnat ten původní dabing asi jednoduchý nebude... myslím, že Spidey/Peter Parker byl Aleš Zbořil a Kravena stopro daboval Zdeněk Junák (ten těch záporáků nadaboval určitě víc)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“