Pixely / Pixels

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9259
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Pixely / Pixels

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

DABING: Kino

V českém znění: Marek Libert - Adam Sandler (Sam Brenner), Dana Morávková - Michelle Monaghan (Violet Van Pattenová), Jiří Krejčí - Peter Dinklage (Eddie Plant), Radek Kuchař - Josh Gad (Ludlow Lamonsoff), Bohdan Tůma - Kevin James (Prezident Will Cooper), Lucie Benešová - Jane Krakowski (Jane Cooperová), Zdeněk Maryška - Brian Cox (Porter), Bohuslav Kalva - Denis Akiyama (Toru Iwatani), Jan Köhler - Matt Lintz (Matty), Pavel Šrom - Sean Bean (Hill) + Dan Aykroyd (MC), Zuzana Schulzová - Fiona Shaw (Bagshaweová) + Lainie Kazan (Mickey), Petr Burian - Affion Crockett (seržant Dylan Cohan), Matěj Převrátil - Jacob Shinder (malý Ludlow), Martin Sucharda - Anthony Ippolito (mladý Brenner), Jindřich Žampa - Jared Riley (mladý Cooper), Petr Neskusil - Andrew Bambridge (mladý Eddie) + Jared Sandler (Jared), Petra Tišnovská - Jackie Sandler (Jennifer), Hana Czivišová - Serena Williams (Serena Williams), Martina Kechnerová - Annika Pergament (zprávařka) + Meher Pavri (indická dívka), Jiří Valšuba - Tim Herlihy (ministr obrany), Milan Slepička - Mark Whelan (Devereux) + Tucker Smallwood (šéf CIA), Klára Nováková - Sunny Sandler (skautka 1), Adéla Nováková - Abigail Covert (skautka 2), Alžběta Volhejnová - Sienna James (skautka 3), Aneta Talpová - Shea James (skautka 4)

Překlad a dialogy: Jakub Racek
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Filip Mošner
Mix: Deluxe London
Režie: Ladislav K.J. Novák
Pro Columbia Pictures vyrobila LS Productions - 2015
Naposledy upravil(a) filip dne 30 dub 2020 10:53, celkem upraveno 18 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Pixely / Pixels

Příspěvek od Sagres »

Wow, Lucka Benešová! :-: Bohužel na Reese ani Nicole ji letos nikde neobsadili, tak alespoň Jane Krakowski. Pan režisér Novák mě většinou vždy něčím potěší....
Naposledy upravil(a) Sagres dne 23 čer 2015 06:43, celkem upraveno 1 x.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Pixely / Pixels

Příspěvek od bernyz »

Ok. Furt lepší toto než Čekan v Machrech dvojce.
axis
Příspěvky: 14
Registrován: 07 lis 2010 20:56
Bydliště: Dobrovice

Re: Pixely / Pixels

Příspěvek od axis »

Neni tam chyba dnes jsem byl v kine a Jiri Dvorak Petera nedaboval.... :?:
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Pixely / Pixels

Příspěvek od Ištván87 »

Nebude to třeba Viktor Dvořák? Ten dneska dabuje hodně často.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
fabec122
Příspěvky: 1566
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Pixely / Pixels

Příspěvek od fabec122 »

Dneska jsem byl v kině, a bohužel u mě v obsazení převažují spíš negativa. Hlavně tedy obsazení hlavní dvojice, převážně pak Marek Libert je podle mě obsazený velmi špatně, a ani herecky svou roli příliš dobře nepodal. Dana Morávková mi přišla herecky lepší, ale určitě by se dala najít vhodnější dabérka.
Jiří Krejčí mi přišel jako dobrá volba, když nemohl Jiří Dvořák, v některých polohách zněl i dost podobně.
tomas11
Příspěvky: 1
Registrován: 29 říj 2015 02:06

Re: Pixely / Pixels

Příspěvek od tomas11 »

nechapu...proč nedaboval..Adam Sandlera ...saša rašilov je to skvělej ..daber
.tim je zkazenej celej film... :cry:
Uživatelský avatar
palg
Příspěvky: 4471
Registrován: 05 led 2009 23:21
Bydliště: Senica

Re: Pixely / Pixels

Příspěvek od palg »

proč se nekonal Saša Rašilov je jasné, ale má dvě skvělé náhrady, tak proč právě Marek Libert??? nechápu :-> nic proti němu, ale na AS se nehodí.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Pixely / Pixels

Příspěvek od Pan X »

Dnes jsem si pustil tento film :-: a mě se dabing líbí. :-:
I když zde není S. Rašilov a ani pan Jančík, tak pan Libert předvedl dobrý výkon, stejně tak pan Kuchař a Tůma a taktéž všichni ostatní herci. Jiří Krejčí je skvělá alternativa za pana Dvořáka :-:. Velice pěkně udělané, za mě 7/10.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“