Cosby Show / The Cosby Show

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Papo
Příspěvky: 1115
Registrován: 01 lis 2008 07:43
Bydliště: Trenčianske Teplice, SR

Cosby Show / The Cosby Show

Příspěvek od Papo »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | SZ

DABING: Nova

Hlavní role: Petr Oliva / Michal Pavlata - Bill Cosby (Dr. Cliff Huxtable), Sylva Turbová - Phylicia Ayers-Allen (Clair Hanksová Huxtableová), Magda Reifová - Lisa Bonet (Denise Huxtableová), Jan Kalous - Malcolm-Jamal Warner (Theo Huxtable), ? - Tempestt Bledsoe (Vanessa Huxtableová), Martina Holomčíková - Keshia Knight-Pulliam (Rudy Huxtableová)

Epizodní role: Veronika Jeníková - Sabrina Le Beauf (Sondra Huxtableová Tibideauxová) a další

Vyrobila: ČNTS Nova - 1994
Naposledy upravil(a) Papo dne 27 bře 2024 17:12, celkem upraveno 12 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7007
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Cosby Show / The Cosby Show

Příspěvek od Michaela2 »

Theodor - Jan Kalous
Rudy - Martina Holomčíková
Lisa Bonet - Magda Reifová

něco mi říká, že Cosbyho daboval i Michal Pavlata, ale nevím kdy
Uživatelský avatar
Papo
Příspěvky: 1115
Registrován: 01 lis 2008 07:43
Bydliště: Trenčianske Teplice, SR

Re: Cosby Show / The Cosby Show

Příspěvek od Papo »

Miška, ďakujem za info. ;) Aspoň sa mi v príspevku znížil počet otáznikov. :D A info o tvorcoch dabingu by si asi nemala, však?
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7007
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Cosby Show / The Cosby Show

Příspěvek od Michaela2 »

Nj, tvůrce já si nikdy nepamatovala :-) Ještě tam hrávala Sabrina Le Beauf a tu dabovala Veronika Jeníková ... divím se, že tenhle séroš nikdy nezopákli, byl dobrej, nebo tedy aspoň před 20 lety se mi líbil :) Velmi jsem si zde oblíbila Sylvu Turbovou :)
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Cosby Show / The Cosby Show

Příspěvek od Petr Novak »

Možná je důvod, proč to nikdy nezopakovali ten, že nikdo nechtěl dělat dabing první série, kterou Nova v roce 1994 vysílala slovensky a až druhou sérii potom nadabovali. Pokud vím, tak první sérii nikdo jiný nikdy u nás neodvysílal a tudíž ani český dabing nemá. Paradoxem je, že na Slovensku má dnes první série dokonce dva dabingy, jeden od STV, který vysílala i Nova, druhý od Markízy z pozdějších uvedení, která to z nějakého důvodu předabovala (možná kvůli příliš odlišnému obsazení?).
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Cosby Show / The Cosby Show

Příspěvek od HonzaXXII »

S tím si Nova ani ostatní televize nikdy nelámaly hlavu - viz. Pobřežní hlídka většinou na Nově opakovaná až od 3. série, Matlock po roce 2000 až od 5. nebo 6., atd.,atd.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Cosby Show / The Cosby Show

Příspěvek od Jack_6428 »

Na Nově 5. září 1995 nebo 96 běžela již 3. řada.
Obrázek
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Cosby Show / The Cosby Show

Příspěvek od Jack_6428 »

Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7007
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Cosby Show / The Cosby Show

Příspěvek od Michaela2 »

Sandra, kterou dabovala Veronika Jeníková, nebyla pouze epizodní postava. Od druhé série byla součástí znělky, jedna z hlavních postav. Pouze v 1. sérii se vyskytovala jako hostující .-)
peno
Příspěvky: 245
Registrován: 06 říj 2020 19:02

Re: Cosby Show / The Cosby Show

Příspěvek od peno »

Takže oni to na té Nově fakt vysílali slovensky? :shock:
Když mi to otec tvrdil, tak jsem si klepal na hlavu. Nova něco, cokoliv, vysílat slovensky? Nevěřil jsem. Ale ono to tak fakt bylo. Hezké. Budu se muset otci omluvit. Ještě zdaleka není senilní :lol: Díky za to video.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“