Kvalifikace

Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Kvalifikace

Příspěvek od Brocc »

fandadab píše:Jaktože ne , všechny byly vyrobeny v rozmezí 2OO1- 2008 :idea: to že ne všechny série třeba to snad nevadí ne
ještě si přečti pravidla... v tomto rozmezí musí být vyroben dabing první řady, ale hlavně máš nominovat :!: jeden :!: dabing "tvého srdce" z tohoto období...
to že se ti jich x líbilo, tu nemá co dělat... fando, opravdu čti ty pravidla tady na fóru... ;) :D
fandadab
Příspěvky: 141
Registrován: 04 čer 2009 20:40

Re: Kvalifikace

Příspěvek od fandadab »

Měl jsem pocit že jsem TO PŘEČETL POŘÁDNĚ ALE ASI JSEM to blbě pochopil :?
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Kvalifikace

Příspěvek od Brocc »

jenom připomínám, že zítra je poslední možnost pro nominaci dabingu seriálu do hlasování o nejoblíbenější dabing seriálu, který vznikl v období 2001 - 2008.... nominace končí zítra o půlnoci....
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Kvalifikace

Příspěvek od Markus »

Tak abych také něco nominoval, rozhodl jsem se pro Star Trek: Enterprise. Sice má chybky na kráse v podobě vedlejších rolí ve třetí sérii, ale překlad, herecké výkony v hlavních rolích, to vše je výtečné. Navíc když může být nominovaný dabing Ztracených od AXN, který za čachry s obsazením hlavních rolí považuji za průměrný, tak proč ne Enterprise... ;) Vím, že nemá šanci vyhrát, na to tady tenhle seriál asi moc lidí nevidělo, ale snad všechny důležité dobré dabingy zde již jsou, tak mě nic jiného nenapadá...
Obrázek
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Kvalifikace

Příspěvek od Brocc »

nominace ukončeny :!: :!: :!:
Zamčeno

Zpět na „Nejoblíbenější dabing hraného seriálu 2001 - 2008“