Steve Jobs / Steve Jobs

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Steve Jobs / Steve Jobs

Příspěvek od Eleanor »

Dalibor Gondík - Michael Fassbender (Steve Jobs) :shock: Tak, když konečně obsadí Jitku Ježkovou na Kate Winslet, tak Fassbendera dabuje Gondík a dál taky žádná sláva...
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Steve Jobs / Steve Jobs

Příspěvek od Ištván87 »

Pavel Šrom u Jeffa Danielse a Bohdan Tůma u Setha Rogena, to mi přijde v pohodě. U Dalibora Gondíka nevím, ale nebude dabovat primárně Michaela Fassbendera, ale Stevea Jobse. Slyšel jsem něco málo a Fassbender tu není úplně typický. Sice nevím, jaký bude výsledek, ale zatím bych to úplně nezavrhoval, i když je to jenom DVD dabing.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Steve Jobs / Steve Jobs

Příspěvek od Sagres »

Tak produkce v Pro-Timu se poslední dobou snaží. Každopádně velké díky, že na Winslet nebyla obsazena paní Slavíková. :) :-: A u Fassbendera se experimentovat klidně ještě dá. ;)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Steve Jobs / Steve Jobs

Příspěvek od Joe Black »

Jitka Ježková na Kate, to potěší... :-: Dalibor Gondík podle mě nebude tak špatný...
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1004
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Steve Jobs / Steve Jobs

Příspěvek od Jirka007 »

taky už se docela těšim až to shlednu Ježková je samozřejmě na Kate kvalita

na Dalibora Gondika jsem dost zvědav slyšel jsem ho zatim jen v Ant-Manovi vic by mi seděl Jiří Dvořak nebo David Novotny ale určitě to nebude špatny vyběr s panem Gondikem

u Jeffa Danielse jsem zvykly na pana Medunu z Newsroomu ale Šrom taky ujde

myslim si že se studio poměrně daři obsadit některe filmy a už se docela těšim i na Purpurovy vrch
elbrambo2812

Re: Steve Jobs / Steve Jobs

Příspěvek od elbrambo2812 »

Já se na pana Gondíka těším. Doposud jsem ho taky slyšel pořádně jen 2x a tím pořádně myslím Ant-Mana a Exodus: Bohové a králové. Tím "nepořádně" myslím Zohan: Krycí jméno Kadeřník. Zprvu my přišel na Fassbendera jako hrozná volba, ale když si pana Gondíka spojím se Stevem Jobsem a ne s Fassbenderem, tak už se mi to tak příšerné nezdá. Jinak celkově pana Gondíka mám rád.

Jak psal Jirka007: "J. Ježková je samozřejmě na Kate kvalita." - k tomu nemám co dodat.

Pan Šrom super, stejně tak i pan Tůma. A pan Igor Bareš? = :roll: .

Dabingy se teď TsJP perfektně vedou - jen tak dál!
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6799
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Steve Jobs / Steve Jobs

Příspěvek od bloom »

Ten hate Igora Bareše v poslední době mi přijde přehnaný. IB umí v dobré režii podávat perfektní výkony a v případě tohoto filmu mi tedy jeho obsazení vůbec nepřijde mimo, spíše se mi naopak líbí.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“