Druhá míza / Danny Collins

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1612
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Druhá míza / Danny Collins

Příspěvek od TmavyCyklista »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Pavel Rímský - Al Pacino (Danny Collins), Vlasta Žehrová - Annette Bening (Mary Sinclairová), Anna Brousková - Jennifer Garner (Samantha Leigh Donnellyová), Petr Lněnička - Bobby Cannavale (Tom Donnelly), Alexandra Horáková - Giselle Eisenberg (Hope Donnellyová), Bohuslav Kalva - Christopher Plummer (Frank Grubman), titulky, Klára Sochorová - Katarina Cas (Sophie), Oldřich Hajlich - Josh Peck (Nicky Ernst), Bohdan Tůma - Scott Lawrence (Dr. Ryan Kurtz), Klára Šumanová - Melissa Benoist (Jamie), Ivo Novák a další

Překlad: Anna Feldeková
Úprava dialogů: Monika Macků
Zvuk: Michal Čiernik
Finální mix: Matěj Večeřa
Produkce: Markéta Kratochvílová
Režie: Jan Veselý

Pro společnost Bontonfilm vyrobila Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové, studio Budíkov 2015.
Naposledy upravil(a) TmavyCyklista dne 31 pro 2015 04:35, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7003
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Druhá míza / Danny Collins

Příspěvek od Michaela2 »

já když jsem viděla Pavel Rímský, tak jsem jsem taky zhrozila, pak jsem popustila uzdu fantazie a přišlo mi to zajímavý , jsem zvědavá na realitu :)
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1126
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Druhá míza / Danny Collins

Příspěvek od puffy »

Pacino jedine Prager.
Je este Prager v agenture?
18.11.2009 - 28.12.2016
konupka
Příspěvky: 58
Registrován: 10 kvě 2014 18:57

Re: Druhá míza / Danny Collins

Příspěvek od konupka »

Já bych se tomu spojení zrovna v tomhle filmu nijak zvlášť nebránil. Koneckonců dřív bývalo naprosto běžný, že se obsazoval herec na postavu.
O. dabéři: Jan Schánilec, Antonín Molčík, Jiří Zavřel, Rudolf Hrušínský, Soběslav Sejk, Petr Haničinec, Jan Kanyza, Jiří Plachý, Viktor Preiss

O. dabérky: Alena Vránová, Jana Preissová, Ivanka Devátá, Eliška Balzerová, Veronika Gajerová, Jana Hlaváčová
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Druhá míza / Danny Collins

Příspěvek od Sagres »

Wow, spojení Benning - Žehrová vždycky moc rád vidím/slyším. :-:
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Odpovědět

Zpět na „Filmy“