Pidilidi / The Borrowers

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Pidilidi / The Borrowers

Příspěvek od Joe Black »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. DABING [Kino]
V českém znění: Petr Oliva - Jim Broadbent (Táta Lusk), Vlasta Peterková - Celia Imrie (Hudryna Lusková), Martina Hudečková - Doon Mackichan (Victoria Lenderová), Pavel Soukup - Aden Gillett (Joe Lender), Jiří Zavřel - John Goodman (Ocious P. Potter), Jiří Prager - Mark Williams (Extermináror Jeff), Jan Palouš - Bradley Pierce (Petr Lender), Pavlína Dytrtová - Flora Newbigin (Arielka Lusková), Vojtěch Rohlíček - Tom Felton (Hrášek Lusk), Petr Říčánek - Raymond Pickard (Kecal), Bedřich Šetena, Otakar Brousek ml. - Hugh Laurie (Policista Steady), Dagmar Čárová - Ruby Wax (vrátná na radnici), Pavel Šrom, Jaroslav Kaňkovský, Zdeněk Hess, Bohdan Tůma, Karel Chromík, Libor Hruška, Zdeněk Čtvrtlík a další

Překlad: Ivan Němeček
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Alexandr Vrbata
Mix zvuku: Ivo Špalj - Barrandov Studio
Dialogy a režie: Jiří Ptáček
Vyrobila: Pro Bontonfilm Beta LS Productions dabing 1998

2. DABING [Universal Channel]
V českém znění: Miroslav Hanuš - Jim Broadbent (Lusk Hodina), Jaromír Meduna - John Goodman (Ocious P. Potter), Miroslav Táborský - Mark Williams (Extermináror Jeff), Martin Stránský - Hugh Laurie (Policista Steady), Jiří Köhler - Bradley Pierce (Pete Lender), Andrea Elsnerová - Flora Newbigin (Arietta Hodinová), Radka Přibyslavská - Doon Mackichan, Ruby Wax (Victoria Lenderová, vrátná na radnici), Bohdan Tůma a další
DavePave
Příspěvky: 1004
Registrován: 26 čer 2009 15:14
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: Pidilidi / The Borrowers

Příspěvek od DavePave »

Film mého dětství, dodnes ho mám nahraný na VHS a Jiří Zavřel jakožto John Goodman byl výborný :-:
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Pidilidi / The Borrowers

Příspěvek od Joe Black »

DavePave píše:Film mého dětství, dodnes ho mám nahraný na VHS a Jiří Zavřel jakožto John Goodman byl výborný :-:
Tak tak. Mám ho jak nedávno vyšel na DVd a všiml jsem si, že zde na fóru chybí, tak jsem naváhal a přidal jsem ho. ;-)
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Pidilidi / The Borrowers

Příspěvek od Džejňulka »

taky jeden z mých oblíbených filmů z dětství, nedávno jsem ho nahrávala z Primy a tady asi začlo moje pletení Zavřela s Medunou, protože ve Flinstoneových ho daboval Meduna :roll: :)
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Pidilidi / The Borrowers

Příspěvek od Joe Black »

Doplněn druhý dabing Universal Channelu, který je hrozný překladem a snad jedinými vhodnými dabéry tam jsou Martin Strásnký a Jaromír Meduna.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“