Black Mass: Špinavá hra / Black Mass

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1605
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Black Mass: Špinavá hra / Black Mass

Příspěvek od TmavyCyklista »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Filip Čáp - Johnny Depp (James 'Whitey' Bulger), Jakub Saic - Joel Edgerton (John Connolly), Petr Lněnička - Benedict Cumberbatch (Billy Bulger), Petr Gelnar - Rory Cochrane (Stephen Flemmi), Zdeněk Mahdal - David Harbour (John Morris), Filip Švarc - Peter Sarsgaard (Brian Halloran), Jan Škvor - Jesse Plemons (Kevin Weeks), Zbyšek Horák - Lonnie Farmer (DEA Agent Eric Olsen), Bohuslav Kalva, Miloš Vávra, Jan Szymik - W. Earl Brown (John Martorano), Pavel Vondra - Kevin Bacon (FBI Agent Charles McGuire), Jiří Krejčí - Adam Scott (FBI Agent Robert Fitzpatrick), Ludvík Král, Svatopluk Schuller - Corey Stoll (Fred Wyshak), Antonín Navrátil - Bill Camp (John Callahan), Bohdan Tůma, Oldřich Hajlich, Petr Burian, Irena Máchová - Julianne Nicholson (Marianne Connollyová), Anna Brousková - Dakota Johnson (Lindsey Cyrová), Jolana Haan Smyčková - Juno Temple (Deborah Husseyová), Miroslava Součková, Radka Malá a další

Překlad: Milan Stejskal
Dialogy: Eva Macková
Zvuk: David Pavlíček
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Režie: Martin Kot

České znění ve studiu Pro-Time vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska.

2015
Naposledy upravil(a) TmavyCyklista dne 03 úno 2016 15:50, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Black Mass: Špinavá hra / Black Mass

Příspěvek od filip »

Obsazení mám od pondělí, a říkal jsem si, no přidám to zítra, tak jsem to už nestihl. Ale natáčení bylo 12.10 - 13.10 2015 takže rok je :arrow: 2015.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Black Mass: Špinavá hra / Black Mass

Příspěvek od Jirka007 »

Tohle obsazeni vypada solidně jen mě mrzi že nevyšel Saša Rašilov ale to se dalo čekat ale Filip Čáp je pro mě na 2.mistě jinak je dobře že vyšel i Petr Lněnička a na Bacona vyšel Pavel Vondra ktery jak na něm tak na Cruisovi je nejlepši daber
Naposledy upravil(a) Jirka007 dne 14 říj 2016 13:57, celkem upraveno 1 x.
Eminem007
Příspěvky: 388
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: Black Mass: Špinavá hra / Black Mass

Příspěvek od Eminem007 »

můj názor na tenhle dabing je, že je dobrý... co se týče Filipa Čápa, tak mu dám šanci, ale co se týče Saši Rašilova tak to teda moc nevím jestli by se na tohle zrovna hodil páč tam je Depp docela trochu starší, já měl spíš spadeno na Davida Novotnýho.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“