Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9247
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti

Příspěvek od filip »

Batman v Superman: Dawn of Justice
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB
Související: Muž z oceli, Sebevražedný oddíl, Wonder Woman, Liga spravedlnosti

DABING: Kino

V českém znění: Lukáš Hlavica - Ben Affleck (Bruce Wayne / Batman), Ondřej Brzobohatý - Henry Cavill (Clark Kent / Superman), Tereza Bebarová - Amy Adams (Lois Laneová), Vladislav Beneš - Jeremy Irons (Alfred), Oldřich Hajlich - Jesse Eisenberg (Lex Luthor), René Slováčková - Gal Gadot (Diana Princeová / Wonder Woman), Nela Boudová - Diane Lane (Martha Kentová), Zdeněk Podhůrský - Harry Lennix (Generál Swanwick), Zuzana Slavíková - Holly Hunter (Senátorka Finchová), Pavel Rímský - Laurence Fishburne (Perry White), Vojtěch Hájek - Ezra Miller (Barry Allen / Flash), Zdeněk Mahdal - Kevin Costner (Jonathan Kent), Ludvík Král - Scoot McNairy (Wallace Keefe), Tomáš Borůvka - Callan Mulvey (Anatoli Knyazev), Ladislav Cigánek - Anderson Cooper (Anderson Cooper), Petr Gelnar - Jeffrey Dean Morgan (Thomas Wayne), Martina Kechnerová - Tao Okamoto (Mercy Gravesová), Adéla Kubačáková - Christina Wren (Jenny), Jolana Smyčková - Carla Gugino (Lodní počítač), Irena Hrubá - Wunmi Mosaku (Kahina Ziri), Bohuslav Kalva - Hugh Maguire (Jack O' Dwyer), Marek Libert - Vikram Gandhi (Vikram Gandhi), Bohdan Tůma - Joe Morton (Dr. Silas Stone), Ladislav Županič - Dennis North (Senátor Barrows), Petra Tišnovská - Julie Fotchuk (reportérka), Ladislav Novák - Glen Woodburn (sám sebe), Martin Svejštil, Martina Bucková, Petr Hrach, Tomáš Hospodský, Kateřina Langerová

Překlad: Jakub Racek
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Filip Mošner, Roman Čadek
Mix: Deluxe Media
Dialogy a režie: Ladislav K.J. Novák
Pro Warner Bros. vyrobila LS Productions - 2016
Naposledy upravil(a) filip dne 15 črc 2016 06:57, celkem upraveno 6 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Příspěvek od Jirka007 »

super jsem rad za dodrženi Terezy Bebarove, Nely Boudove a Ondřeje Brzobohateho ale mrzi mě Petr Oliva ale neni to strašny hlavně že nechali již tři jmenovane

jinak za vracejici postavy spokojenost :-: :-:

jinak celkove zhodnoceni provedu po zhlednuti
Naposledy upravil(a) Jirka007 dne 14 říj 2016 13:54, celkem upraveno 5 x.
Uživatelský avatar
Dosty43
Příspěvky: 194
Registrován: 22 bře 2011 18:12

Re: Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Příspěvek od Dosty43 »

Pavel Rímský :-: :D a Tereza a Nela :-:
Potvrzení fleshe , aquaman nebude mluvit ?
Obsazení se mi líbí.
Vladislav Beneš - Jeremy Irons super.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2616
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Příspěvek od Pan X »

Já se tak těšim!!!! :-: :-: až to uvidím, jenom jsem otevřel topic a uplná nádhera, nové postavy budou úžasné :-: :-: , k přeobsazení, myslim si že je to skvělá náhrada, velice se těším :-: :-: .
Uživatelský avatar
RobinKyber
Příspěvky: 45
Registrován: 23 zář 2009 17:59

Re: Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Příspěvek od RobinKyber »

Obsazení vypadá dobře, nejspíš si to někdy na Blu-Ray poslechnu. Jsem rád, že je tu Lukáš Hlavica, v Argu byl dobrý.
V tomhle filmu je nicméně spousta nepotvrzených rolí, ty bych sem rozhodně do premiéry nedoplňoval :nesouhlas:
Nejoblíbenější dabér: Pavel Vondra
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Příspěvek od Ištván87 »

Tak to jsem tušil. Mám rád Petra Olivu a je mi líto, že vlastně přišel o práci, ale na Laurence Fishburnea se vážně nehodí. Nejlepší by byl Jiří Schwarz, ale jelikož už daboval Russella Crowea, tak tohle je druhá nejlepší volba.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Rajesh
Příspěvky: 140
Registrován: 31 pro 2014 15:53

Re: Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Příspěvek od Rajesh »

LS Production boduje! :-: :-: Doufal jsem sice u Afflecka pana Dlouhého, ale pan Hlavica je také dobrá volba! V Argu se mi zalíbil. ;)
-kNiGHT-
Příspěvky: 447
Registrován: 18 led 2009 13:25

Re: Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Příspěvek od -kNiGHT- »

RobinKyber píše:Obsazení vypadá dobře, nejspíš si to někdy na Blu-Ray poslechnu. Jsem rád, že je tu Lukáš Hlavica, v Argu byl dobrý.
V tomhle filmu je nicméně spousta nepotvrzených rolí, ty bych sem rozhodně do premiéry nedoplňoval :nesouhlas:
To myslíš Martina Stránského jako Michaela Shannona v roli Doomsday? Nesleduju všechny tyhle zprávy, ale vygooglovat o tom filmu se dá ledacos.. Pokud ale Aquaman (Jason Momoa) bude mluvit tak bude zajimavé na koho a jestli Stránského obsadí.
Ištván87 píše:Tak to jsem tušil. Mám rád Petra Olivu a je mi líto, že vlastně přišel o práci, ale na Laurence Fishburnea se vážně nehodí. Nejlepší by byl Jiří Schwarz, ale jelikož už daboval Russella Crowea, tak tohle je druhá nejlepší volba.
Od té doby co pan Oliva vstoupil tak u LS i něco daboval? Podle mne zbytečná změna. Tolik tam toho Fishburne zas nenapovídá.
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
Uživatelský avatar
RobinKyber
Příspěvky: 45
Registrován: 23 zář 2009 17:59

Re: Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Příspěvek od RobinKyber »

-kNiGHT-: Toho přímo ne, ale taky by to byl spoiler. Třeba o tom, že se tam objeví Kevin Costner se nikde nemluvilo (asi to bude jen flashback, ale stejně). Dál je tam hodně herců, kteří mají nepotvrzenou roli a určitě to má svůj smysl. Někdo si přijde zjistit info o dabingu a hned na něj vyskočí něco, co nechce vědět.
Jak jsem už psal, vypsal bych jen jména dabérů a přiřazení rolí bych nechal minimálně až do premiéry. Snad to majitel topicu pochopí.

EDIT: Očividně nepochopí :D Tak nashle za měsíc.
Naposledy upravil(a) RobinKyber dne 21 úno 2016 14:02, celkem upraveno 1 x.
Nejoblíbenější dabér: Pavel Vondra
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9247
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti

Příspěvek od filip »

Ne, tohle jsem nikdy nedělal a asi ani dělat nebudu, pokud mám k dispozici, co nejvíce údajů, tak je také zveřejním. A prozradil jsem tím jen, že tam bude Kevin Costner, což není nic hrozného a Flash je dle IMDB nepotvrzen, takže to taky není nic hrozného.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Odpovědět

Zpět na „Filmy“