Čelisti III / Jaws 3 (1983)

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Paulman
Příspěvky: 487
Registrován: 07 dub 2010 11:08
Bydliště: PRAHA

Čelisti III / Jaws 3 (1983)

Příspěvek od Paulman »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.DABING: (TV Premiéra)
V českém znění: Antonín Navrátil - Dennis Quaid (Michael 'Mike' Brody), Miroslava Součková - Bess Armstrong (Kathryn Morgan), Kamila Špráchalová, Radovan Vaculík, Daniela Bartáková, Bohdan Tůma, Martin Velda, Tomáš Juřička, Jaroslav Kaňkovský

Překlad: Jana Kantourková
Zvuk: Vladimír Žďánský
Produkce: Vladimír Valenta
Režie: Zuzana Schulzová
Vyrobila Premiéra TV v Bohemia studiu 1994

2 DABING: (ČT,DVD)
V českém znění: Martin Stránský - Dennis Quaid (Michael 'Mike' Brody), Tereza Bebarová - Bess Armstrong (Kathryn Morgan), Miloš Mejzlík, Pavel Rímský, Filip Blažek, Lenka Novotná, Ladislav Cigánek, Libor Hruška, Lucie Juřičková, Jan Szymik, Jana Janěková ml, Josef Nedorost, Alice Dvořáková, Ivan Řezáč, Markéta Coufalová, Daniel Rous, Jitka Nerudová, Martin Luhan, Jan Škvor a další

Překlad: Pavel Kuchař
Zvuk: Jiří Pešek
Dramaturgie: Ladislav Kadlec
Střih: Ivana Kratochvílová
Dialogy: Boris Adamec
Asistentka režie: Hana Somolová
Režie: Elmar Kloss
Vyrobila: Tvůrčí skupina Aleny Poledňákové a Vladimíra Tišnovského, Česká televize 2002
Naposledy upravil(a) Paulman dne 16 říj 2018 16:32, celkem upraveno 1 x.
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7639
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Čelisti III / Jaws 3 (1983)

Příspěvek od Sen »

Alice Dvořáková je Alice Šnirychová.
kit.hl
Příspěvky: 281
Registrován: 22 dub 2010 18:30

Re: Čelisti III / Jaws 3 (1983)

Příspěvek od kit.hl »

Na Universal Ch.....dabing 2 :-:
Slovenský dabing : http://www.dabingforum.sk ..byl dlouho a v mnoha případech Československý a má zde své místo. Tedy minimálně odkaz jistě .Hlasy znějící mému uchu: Milan Mach,Vilém Besser ,Soběslav Sejk, Luděk Munzar..
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1871
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Čelisti III / Jaws 3 (1983)

Příspěvek od Manche »

2. dabing:
Miloslav Mejzlík - Simon MacCorkindale (Philip FitzRoyce)
Pavel Rímský - Louis Gossett Jr. (Calvin Bouchard)
Ladislav Cigánek - P.H. Moriarty (Jack Tate)
Uživatelský avatar
Ralk
Příspěvky: 70
Registrován: 13 úno 2011 12:26

Re: Čelisti III / Jaws 3 (1983)

Příspěvek od Ralk »

Docela mě překvapilo, že na Prima Cool včera použili alternativní verzi úvodních titulek - namísto klasických vyskakujících "3D" byly použity nové, podobné těm z prvních dvou dílů. Dost mě to zarazilo, protože jsem si téměř stoprocentně jist, že při všech předchozích televizních vysíláních byl použit úvod neupravený.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Čelisti III / Jaws 3 (1983)

Příspěvek od Jack_6428 »

Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
richardda
Příspěvky: 1107
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Čelisti III / Jaws 3 (1983)

Příspěvek od richardda »

Ralk píše: 27 úno 2016 23:02 Docela mě překvapilo, že na Prima Cool včera použili alternativní verzi úvodních titulek - namísto klasických vyskakujících "3D" byly použity nové, podobné těm z prvních dvou dílů...
Stejne je to i na DVD od BONTONFILMU, ktere vyslo v kolekci 4 filmu z teto serie. Zda se mi ale, ze na posetkovem DVD je prave verze titulku se 3D. Bohuzel DVD jsem zatim nenalezl, tak nemuzu 100% overit. :-?
NOVA, jedině ona.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“