Vinyl

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Vinyl

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.SÉRIE
V českém znění: Václav Rašilov - Bobby Cannavale (Richie Finestra), David Matásek - Ray Romano (Zak Yankovich), Pavel Tesař - J.C. MacKenzie (Skip Fontaine), Ivana Korolová - Juno Temple (Jamie Vineová), Pavel Dytrt - Jack Quaid (Clark Morelle), David Švehlík - P.J. Byrne (Scott Levitt), Petr Lněnička - Ato Essandoh (Lester Grimes), Miroslav Etzler - Paul Ben-Victor (Maury Gold), Jolana Smyčková - Olivia Wilde (Devon Finestrová), Václav Knop - Bo Dietl (Joe Corso), Vladimír Kratina - Andrew Dice Clay (Frank 'Buck' Rogers), Gustav Bubník - Max Casella (Julie Silver), Irena Máchová - Birgitte Hjort Sørensen (Ingrid), Oldřich Hajlich - James Jagger (Kip Stevens), Jan Vlasák - Frank van Putten (Von Kinkel), Roman Hájek - Armen Garo (Corrado Galasso), Otto Rošetzký - Joe Caniano (Leo), Martina Šťastná - Susan Heyward (Cece), Daniela Bartáková - Jill Larson (Bellamy), Jitka Jirsová - Emily Tremaine (Heather), Svatopluk Schuller - Ken Marino (Jackie Jarvis), Simona Postlerová - Tina Benko (Gloria), Libor Bouček - Dustin Ingram (Alice Cooper), Zdeněk Maryška - David Proval (Vince Finestra), Ludvík Král - John Ventimiglia (Lou Meshejian), Milan Slepička - Gene Jones (plukovník Tom Parker), Jan Maxián - Shawn Wayne Klush (Elvis Presley), Anna Suchánková - Frances Eve (Patty), Dana Černá, Petr Gelnar, Rudolf Kubík, Jan Škvor, Jiří Krejčí, Petra Jindrová, Adéla Kubačáková, Michal Holán, Kristýna Skružná, Ivo Novák, Radek Hoppe, Vojtěch Hájek, Jan Köhler, Linda Křišťálová, Marek Holý, Rozita Erbanová, Radovan Vaculík, Mikuláš Převrátil, Barbora Suchá

Překlad: Jiří Kobělka
Zvuk: Martin Václavík
Produkce: Jana Trefná
Dialogy a režie: Janoš Vaculík
Pro HBO vyrobila Společnost SDI Media v roce 2016
Naposledy upravil(a) filip dne 09 kvě 2020 08:32, celkem upraveno 9 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9281
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Vinyl

Příspěvek od filip »

Perfektní obsazení!
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Vinyl

Příspěvek od Fifa.21 »

Z pohledu pestrosti možná, ale Václav Rašilov na Bobbym zní jako špatný vtip :? i přes to, že ho daboval v Ally.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Vinyl

Příspěvek od bloom »

Fifa.21 píše:Václav Rašilov na Bobbym zní jako špatný vtip :?
Souhlas, první díl jsem s dabingem ani nedokoukal, jak mi to nesedělo. Přitom by se i mezi ostatními jmény v obsazení našly lepší volby.
kyssling
Příspěvky: 3
Registrován: 13 pro 2011 14:11

Re: Vinyl

Příspěvek od kyssling »

Dobrý den, už to mělo premiéru v dabingu ? Na HBO to dávají jen s titulky ... Takže to nevidím nikde k dispozici ke sta/zhlédnutí ... :)
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Vinyl

Příspěvek od Lukiz »

Dabing podle programu dávají až s 2týdenním zpožděním. Dnes měla premiéru 4. epizody s titulky a zítra teprve poběží druhá epizoda s dabingem.

první epizoda je česky ke shlédnutí na HBo Go i bez předplatného - http://www.hbogo.cz/content/vinyl-1-1069884611
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Vinyl

Příspěvek od bloom »

Nakonec jsem přece jen ještě zkusil seriál i s dabingem a musím říct, že IMHO asi nejlepší herecký výkon v prvním díle podává Vladimír Kratina. Myslím si, že toto byla role, která mu sedla (nejednalo se o mentorskou postavu), a vůbec nejsem proti jeho dalšímu obsazování. Ani Miroslav Etzler není herecky špatný, jen mi přijde, že se na postavu úplně nehodí, podobně to trochu cítím u Davida Švehlíka, naopak se mi líbil Pavel Tesař. Václav Rašilov zní skutečně dost mladě, nějak jsem to ale překousl - škoda, s P. Rychlým by to asi bylo dost přesné.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“