Žena v kleci / Kvinden i buret

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9247
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Žena v kleci / Kvinden i buret

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.DABING: DVD

V českém znění: Marek Holý - Nikolaj Lie Kaas (Carl Mørck), Bohdan Tůma - Fares Fares (Assad), Anna Brousková - Sonja Richter (Merete), Ladislav Županič - Søren Pilmark (Marcus Jacobsen), Jaroslav Horák - Claes Ljungmark (Larsson), Jana Postlerová - Lane Lind (ředitelka), Libor Terš - Troels Lyby (Hardy), Jakub Saic, Šárka Vondrová, Vojtěch Hájek, Irena Hrubá, Jitka Jirsová, Jana Páleníčková, Svatopluk Schuller, Radek Škvor

Produkce: Zuzana Špeciánová
Překlad a dialogy: Datel Union
Zvuk: Roman Čapek, Miloš Sommer
Režie: Martin Těšitel
Pro Bohemia MP vyrobilo Studio Soundwave - 2015


2.DABING: ČT

V českém znění: Jiří Dvořák - Nikolaj Lie Kaas (Carl Mørck), Vilém Udatný - Fares Fares (Assad), René Slováčková - Sonja Richter (Merete), Miloslav Mejzlík - Søren Pilmark (Marcus Jacobsen), Karel Richter - Claes Ljungmark (Larsson), Jan Šťastný - Troels Lyby (Hardy), Dana Hradiláková - Marie-Louise Coninck (Ulla Jensenová), Ivo Novák - Michael Brostrup (Bak), Svatopluk Schuller - Rasmus Botoft (Tage), Eva Spoustová - Camilla Slyngborg (hlasatelka), Lucie Štěpánková - Marijana Jankovic (Tereza), Pavel Tesař, Karel Gult, Zbyšek Horák, Kateřina Lojdová, Josef Pejchal, Jana Postlerová, Martin Stránský, Martina Šťastná, Veronika Bajerová, Michal Gulyáš, Roman Hajlich, Milada Vaňkátová, David Voráček, Mikuláš Pánek (titulky)

Překlad: Helena Březinová
Dramaturgie: Jiří Flígl
Mistr zvuku: Ladislav Krýsl
Asistentka režie: Hana Zapletalová
Vedoucí produkce: Hana Haladová
Vedoucí dramaturg: Alena Poledňáková
Vedoucí realizace: Pavel Fuchs
Dialogy a režie: Mikuláš Pánek
Vyrobila Česká televize - 2015
Naposledy upravil(a) filip dne 07 kvě 2020 13:40, celkem upraveno 3 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9247
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Žena v kleci / Kvinden i buret

Příspěvek od filip »

Doplněn dabing ČT.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Žena v kleci / Kvinden i buret

Příspěvek od Ištván87 »

Hardyho jsi doplnil dvakrát. ;-) Mimochodem, nevěděl bys alespoň přibližně, na kdy to ČT plánuje uvést?
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Carney
Příspěvky: 534
Registrován: 14 zář 2008 09:26

Re: Žena v kleci / Kvinden i buret

Příspěvek od Carney »

Doplnění 1. dabing:

Jakub Saic - Peter Plaugborg (Lasse + titulky)
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Žena v kleci / Kvinden i buret

Příspěvek od KOMZA »

Dnes ve 23:10 na ČT2.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Žena v kleci / Kvinden i buret

Příspěvek od KOMZA »

Dabing ČT - doplnění:
Pavel Tesař - Per Scheel Krüger (Anker), Martin Stránský - Peter Plaugborg Lars (Henrik "Lasse" Jensen)
Víc jsem bohužel nepochytila, to bych se musela podívat znovu...

Musím říct, že se jedná o výborný dabing výborného filmu! Už kdysi jsem viděla celou trilogii na DVD, přičemž dabing také není dle mého názoru vůbec špatný, ten ČT má ovšem pro mě jednu zásadní výhodu, kterou je spojení Jiří Dvořák - Nikolaj Lie Kaas, jež jsem si oblíbila už ve Zločinu! :-: Navíc mi tam Marek Holý úplně neseděl. Ačkoli se mi Bohdan Tůma v původním dabingu také líbil, Vilém Udatný mi přišel lépe padnoucí volbou. Výhodu DVD za sebe vidím ve spojení Ladislav Županič - Søren Pilmark, které mám o trochu raději než spojení s Miloslavem Mejzlíkem. A také mě hodně v dabingu ČT potěšilo obsazení Dany Hradilákové! Celkově to považuji za další výbornou práci Mikuláše Pánka a věřím, že podobně tomu tak bude i za týden u Zabijáků. Pokud jsem to na Facebooku dobře pochopila, kde Milan Fridrich napsal: "Mame i jeste jeden film z te serie... taky budeme davat", na třetí díl s dabingem ČT se alespoň zatím těšit nemůžeme, což je podle mě velká škoda.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“