Ulička hanby / Walk of Shame

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Ulička hanby / Walk of Shame

Příspěvek od Jirka007 »

Obrázek
Info: ČSFD | IMDB | FDB

1. DABING [HBO]
V českém znění: Petra Hobzová - Elizabeth Banks (Meghan Milesová), Filip Jančík - James Marsden (Gordon), Anna Theimerová - Gillian Jacobs (Rose), Kateřina Peřinová - Sarah Wright (Denise), Ladislav Cigánek - Kevin Nealon (Chopper Steve) + Jerry Minor (policejní velitel Drier) + David Winston Barge (Chuck Rogers), Petr Neskusil - Oliver Hudson (Kyle) + Ethan Suplee (Dave) + Bryan Callen (pouliční dealer), Vojtěch Hájek - Alphonso McAuley (Pookie), Jiří Ployhar - Lawrence Gilliard Jr. (Scrilla) + Brandon Scott (Josh Feldman) + Dan Callahan (TV producent), Radek Hoppe - Bill Burr (Walter) + Da'Vone McDonald (Hulk), Václav Rašilov - Willie Garson (Dan Karlin) + Vic Chao (policejní kapitán Vick), Adéla Kubačáková - Amanda Young (Julie) + Liz Carey (Jordan Kedrová) + Niecy Nash (řidička autobusu) + Tig Notaro (recepční u oddtahové služby), Irena Hrubá - Eve Brenner (stará dáma v autobusu) + Cindera Che (Niko), Ivan Jiřík - P.J. Byrne (Moshe) + Geoffrey Rivas (majitel obchodu) + Eric Etebari (přítel Rose), Bohuslav Kalva - Gary Sievers (starý rabín), Vladimír Kudla - Ken Davitian (řidič taxíku) + Ian Roberts (ředitel TV zpráv), Ludvík Král, Petr Gelnar (titulky), Petr Hais a další

Překlad: Anna Polanská
Zvuk: Jaroslav Novák
Produkce: Petr Skarke
Dialogy: Jana Stejskalová
Režie: Veronika Bajerová
Vyrobila: společnost SDI Media pro HBO v roce 2015

2. DABING [Prima]
V českém znění: René Slováčková - Elizabeth Banks (Meghan Milesová), Filip Jančík - James Marsden (Gordon), Terezie Taberyová - Gillian Jacobs (Rose), Bohdan Tůma, Petr Burian, Jakub Saic, Šárka Vondrová, Ladislav Cigánek, Petr Neskusil, Jiří Valšuba, Pavel Vondra, Robert Hájek, Jiří Schwarz, Ivana Korolová, Jakub Nemčok

Překlad: Martina Kalábová
Zvuk: Jiří Bartoš
Produkce: Kristýna Smetanová
Vedoucí výroby: Marie Přívratská
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Ivana Měřičková
Ve studiu Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group vyrobila FTV Prima spol. s.r.o. v roce 2016
Naposledy upravil(a) Jirka007 dne 14 led 2017 11:38, celkem upraveno 6 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6987
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Ulička hanby / Walk of Shame

Příspěvek od Michaela2 »

tak Neskusil nám dabuje už i padesátníky :D
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Ulička hanby / Walk of Shame

Příspěvek od Jirka007 »

tak viděl jsem dabing Primy a jsem rad že nasadili René Slovačkovou, ktera je aspon dle mě nejlepši na Elizabeth Banks, stejně je dobře že obsadili i Filipa Jančíka, takže s redabingem jsem celkem spokojen, na vedlejši role jsem se nazaměřoval
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ulička hanby / Walk of Shame

Příspěvek od DAN K. »

Jen tak pro zajímavost, občas si někdo stěžuje a ptá se, proč je vůbec nutné schvalovat obsazení zadavatelem. Tak třeba zde byla v návrhu obsazení na hlavní roli Kristýna Valová. Tak proto to děláme… :)
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6987
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Ulička hanby / Walk of Shame

Příspěvek od Michaela2 »

Hobzová, Valová prašť jak uhoď :mrgreen:
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Ulička hanby / Walk of Shame

Příspěvek od bloom »

Teď asi některé překvapím, takže mě budou chtít ukamenovat, ale Petra Hobzová se mi líbí víc než René Slováčková :). Petra H. je IMHO v komediálních rolích skvělá a celkově se mi její spojení s EB více pozdává (stejně jako třeba Tereza Bebarová). Z nového dabingu jsem viděl kousek, René S. nebyla špatná, ale na můj vkus trochu přehrávala.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6987
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Ulička hanby / Walk of Shame

Příspěvek od Michaela2 »

souhlasím, že herečka v podání T.Bebarové je skvělá a mrzí mě, že ji dabovala jen 2 krát, stejně padnoucí se mi jeví Lucka Benešová, René Slováčkovou jsem na El nikdy neslyšela ... Petra Hobzová mi ke kráskám nesedí, stejně tak jako Kubačáková, Vondrová, herecky může být dobrá, ale s herečkou mi nesplývá, naopak mě ruší :) navíc já hlas PH vnímám mnohem starší unavenější, než kolik jí ve skutečnosti je :)
Edit: tak jsem na na flm s René koukla a "překvapivě" se mi líbila :-)
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ulička hanby / Walk of Shame

Příspěvek od DAN K. »

Mně se na ní Petra Hobzová sice nelíbí (a docela souhlasím s tím, co píše Michaela o příspěvek výš), ale furt je to nějak typově, věkově akceptovatelné obsazení. Obsazení Kristýny Valové není o tom, že to někdo vidí jinak, to je o tom, že je někomu ta práce úplně ukradená a je mi to hrozně líto, že tyhle lidi v dabingu jsou, protože dělat dabing je krásná, mimořádná práce, jejíž výsledky se dostanou ke statisícům lidí, dokáže lidem zprostředkovat zábavu, ovlivňovat úroveň češtiny ve společnosti atd. a je mi hrozně líto, když si někdo neváží toho, že to může dělat.
richardda
Příspěvky: 1110
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Ulička hanby / Walk of Shame

Příspěvek od richardda »

Ze zajimavosti jsem si poslechl redabing a jako jo, mozna je obsazeni hlavni role v Prima dabingu nejaky prinos, to nespochybnuju i kdyz Hobzova mi teda nevadila, ale obsazeni vedlejsich roli je priserne i tady. Vyrazny hlas Jiriho Schwarze nejdriv dabuje nejakeho hlavouna u pohovoru, pak Nealona. Taky Garsona dabuje tusim Ciganek nebo Horak (nepoznal jsem to, ale je to hruza). Delat dabing je fakt krasna vec, ale tohle mi veru jako posun k vyssi kvalite neprijde ani omylem. ;)

A "holka ze sprav" ? To jako vazne lidi ? :D
NOVA, jedině ona.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6987
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Ulička hanby / Walk of Shame

Příspěvek od Michaela2 »

Garsona dabuje L.Cigánek a ač jsem zvyklá na Vaculíka, LC na něj padl imho skvěle :)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“