Pokémon / Pocket Monsters

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od Petr Novak »

Předpokládám, že tato informace pochází z Bulbapedie. To ale není žádný oficiální zdroj informací, je to jenom typická Wiki, kam může přispívat každý. Navíc, na rozdíl od klasické Wikipedie, ani nevyžaduje odkazování na zdroj, takže je velmi snadné si informace prostě vymyslet. I když předpokládám, že to nebyl tento příopad. Hádám, že to tam někdo dal v dobré víře, dost možná i ovlivněn těmi změněnými titulky u repríz, které jsme tu už ostatně také didkutovali.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od Petr Novak »

Taky si to myslím, ale pokud neuvidím nějaké opravdu oficiální potvrzení, a mám obavy, že po tolika letech už ho asi neuvidím, tak to raději nechám jak to je.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od Petr Novak »

No, Nick bych prakticky vyloučil. Nedávno jsem totiž četl, že na placené kanály má Disney v Evropě monopol. Bohužel se to týká Disney XD, který u nás neexistuje a nejspíš ani existovat nebude a Disney Channel vysílá z XD minimum věcí, takže bych si na něj také moc nevsadil. Největší šanci vidím na neplacených kanálech. Případně na Netflixu, kde už se, pomalu ale jistě, začínají české dabingy taky rozjíždět.
A taky je otázka, kterou sérií začnou. První dva díly Sun & Moon (20. série) už mají anglický dabing a v USA mají začít na Disney XD už 5. prosince. Z toho mi plyne, že naši vysílatelé mohou příští rok klidně začít 20. sérií a ten zbytek, byť je nadabovaný, prostě přeskočit.
Mimochodem, ani bych se nedivil, kdybychom se nakonec dočkali dřív Yo-Kai Watch, než Pokémonů :lol:
stepanekfilip
Příspěvky: 2
Registrován: 06 lis 2016 13:11

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od stepanekfilip »

Taky si myslím že na Disney to vysílat nebudou. A když jsem psal na Primu, tak psali že tam taky ne. Možná to bude vážně jen na tom Netflixu, jinak jedine tak Barrandov...
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od Petr Novak »

No, právě že Barrandov už poslední dobou na dětské pořady kašle. Naopak Smíchov teď dětské pásmo ještě posílil, takže bych si spíš vsadil tam.
ashketchum
Příspěvky: 8
Registrován: 06 říj 2016 23:06

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od ashketchum »

ReDabér píše:Já jsem si vždy myslel, že Petr Písařík daboval Brocka.
od Dp zas Brocka daboval Jan Maxian
stepanekfilip
Příspěvky: 2
Registrován: 06 lis 2016 13:11

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od stepanekfilip »

Petr Novak píše:No, právě že Barrandov už poslední dobou na dětské pořady kašle. Naopak Smíchov teď dětské pásmo ještě posílil, takže bych si spíš vsadil tam.
To je pravda, na Smíchov jsem úplně zapomněl. Už dříve jsem si všiml, že tam dávali i více pohádek, co předtím dával Barrandov, tak je to teoreticky možné.
Petr Novak
Příspěvky: 449
Registrován: 29 kvě 2008 18:02

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od Petr Novak »

Děkuji, doplněno.
Upřímně, mám trošku výhrady vůči tomu Gelnarovi na Lysandra. To je podle mě role, která chce hodně hluboký hlas a ten Gelnar prostě nemá. Osobně si myslím, že by to byla dokonalá role pro Zbyška Horáka, kterého v tom Lysandrovi tak nějak slyším. Ale těžko hodnotit, když jsem to neviděl, třeba budu příjemně překvapený. A taky ten Jan Battěk na Alaina mi nějak nesedne. Nemyslím, že je to role pro dětského dabéra, ale uvidíme. Naopak oceňuji nasazení některých méně oposlouchaných hlasů, jako je Viktor Dvořák nebo Vanda Konečná a konec konců i Roman Hájek už není poslední dobou zas tak moc slyšet.
maty93
Příspěvky: 193
Registrován: 21 úno 2012 15:07

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od maty93 »

Tak jsem to taky konečně viděl. K 17. sérii:
Eva Spoustová (Jessie - díly 1 až 8)
Radka Stupková (Jessie - od dílu 9)
Michal Michálek (James)
Marek Libert (Meowth)
Uživatelský avatar
Terrano
Příspěvky: 66
Registrován: 11 kvě 2008 10:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokémon / Pocket Monsters

Příspěvek od Terrano »

Jack_6428 píše:Stačí trochu číst. Netflix... případně známá úložiště. V TV... možná časem.
Od kdy je na Netflixu český dabing?! :shock:
Když už, tak nějaký už starý hotový dabing bych možná ještě čekal, ale ty nové série v TV ještě nebyly. To ten dabing byl vyroben přímo pro Netflix nebo co?
Tak či tak netušil jsem, že je na Netflixu dabing... u většiny seriálů bych nečekal ani titulky. To ten Netflix u nás už funguje tak dlouho, že se to tak rozjelo s češtinou?

Jinak, jak vidím, zase přeskočili sérii... nevidím tu info o 16. sérii. Jako by nestačilo, že chybí série 5.-9.
I ten nejhorší dabing je pro mě lepší než titulky!
Odpovědět

Zpět na „Seriály“