Pán času / Doctor Who

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Joe Black »

Ano, je nadabováno a brzo sem přihodíme obsazení deváté série. :) Ze článku je také zajímavé, že se konečně dočkáme Jekylla! :-:
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od starpep »

A co 8 řada ? :O
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Joe Black »

To nikdo nevíme. Přišlo info o dabingu deváté série.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Joe Black »

Příští týden, symbolicky v sobotu 24.12. v 17:55 bude na kanálu FilmBox Premium první díl DEVÁTÉ série Pána času. Obsazení k dispozici máme díky Filipovi a je přidané do úvodního příspěvku. Já bych snad měl možnost si to přes O2 TV nahrát a pak doplnit všechny role...
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Jack_6428 »

V UPC budou do ledna vsechny Filmboxy zdarma takze se bude moci na zacatek podivat temer kazdy :)
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Joe Black »

To jsem nevěděl. V tom případě je to skvělá zpráva. Jen škoda té vynechané série a bonusů...
hunerian
Příspěvky: 13
Registrován: 07 bře 2009 18:00

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od hunerian »

Jen doplním Irena Hrubá - Michelle Gomez (Missy)
U hlasu Daleků došlo k vylepšení, takže jsme opět na úrovní AXN. To co Česká televize vylepšila, bylo nyní zadupáno do země.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2462
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Ištván87 »

Z toho příspěvku bych si spíš tipl, že Marika Šoposká - Masie Williams (Ashildr). Ta postava, co je u ní napsaná, vůbec neexistuje - pokud to není nějaké přeložené jméno. Jinak jsem docela rád, že bude Davrose (byť jen v jednom dílu) dabovat pan Oliva. Jednak v posledních dvou letech nebyl nikde (pokud vím) slyšet, jednak se na Davrose hodí (když si vzpomenu na obsazení Martina Stránského, dodnes se mi ježí chlupy). Mimochodem, ví se už, jak je to s právy na osmou sérii a zejména na speciál k 50. výročí a vánoční speciál, kde se Matt Smith změnil na Petera Capaldiho? Ona sice osmá série byla slabší, ale ty dva speciály před ní jsou dost důležité (ten první je dokonce splněným vlhkým snem fanoušků).
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
ironman
Příspěvky: 17
Registrován: 14 srp 2013 20:20

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od ironman »

Dalekové znějí zatím nejhůř, Šrom nebyl špatný, ale musím si zvykat, ať Capaldiho dabuje kdokoliv, tak je to prostě zvláštní... ale jinak za mě docela kvalitní dabing, dost se mi to líbilo, hlavně Davros. Nevíte, kdo daboval Doctory v těch archivních záběrech? A jak to vypadá s vynechanými díly?
Chuck
Příspěvky: 1
Registrován: 02 led 2017 15:33

Re: Pán času / Doctor Who

Příspěvek od Chuck »

Nevíte náhodou, kdo daboval Petera Capaldilo ve 4. sérii v díle Ohně pompejí jako postavu ,,Lobuse Caeciliuse'', podle kterého si pak vybral 12. Doctor tvář? Nemůžu ho tady najít.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“