Taková moderní rodinka / Modern Family

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 228
Registrován: 25 srp 2012 04:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Taková moderní rodinka / Modern Family

Příspěvek od Obelix »

Tvůrčí tým zůstává stejný - tedy překladatel i režisérka. Pouze u dílu 8x07 a 8x08 bude jiný úpravce dialogů.
Stephano
Příspěvky: 5
Registrován: 06 kvě 2014 16:17

Re: Taková moderní rodinka / Modern Family

Příspěvek od Stephano »

Musím s velkým díkem pochválit Martinu Hudečkovou a Aleše Procházku. Tento seriál se liší od konkurence především svým inteligentním humorem, který se dost podobá britskému, což je moc fajn. Oba herci však ještě můj zážitek ze sledování vylepšili tak, jak se to podaří málokdy. Nestává se mi často, abych si vychutnával každou větu v dialogu :) Co se týče náhrad, jsem samozřejmě velmi zvědavý. Když jsem přemýšlel o jménéch, tak mě u Clare napadla Jana Zanáhlíková a u Phila Lukáš Hlavica. U Glorie to bylo mnohem snadnější, Lucie Pernetová umí skvělý přízvuk, to předvedla např. u Lucy Liu v Simpsonech. Alespoň se podařilo zachovat část obsazení :)
Naposledy upravil(a) Stephano dne 27 úno 2017 20:53, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Taková moderní rodinka / Modern Family

Příspěvek od Eleanor »

Zrovna jsem chtěla pochválit dobrý dabing, tento seriál jsem objevila náhodou až nyní, a zas vidím neskutečné přeobsazování! :roll: No, nic.

Každopádně Aleš Procházka bezkonkurenční, asi kvůli němu je Phill moje nejoblíbenější postava v seriálu. A Katka Lojdová taky výborná, jak vždycky nasadí ten "ječák". :D Ale všechny postavy jsou namluveny dobře, hezky se to poslouchá. U Pavla Zedníčka občas hapruje výslovnost, někdy mu není pořádně rozumět, ale zase lepší, než ho přeobsadit, je tu návaznost na Ženatý se závazky a neumím si u Eda O'Neilla představit žádný jiný hlas.

A až se dostanu k přeobsazeným epizodám, raději se budu dívat na originál, protože si na daleko horší dabéry zvykat nehodlám.
Zaplman
Příspěvky: 65
Registrován: 01 kvě 2011 19:42

Re: Taková moderní rodinka / Modern Family

Příspěvek od Zaplman »

To by se do další řady mohli vrátit aspoň někteří dabéři, když např. Kateřina Lojdová pro Comedy central dabuje třeba Amyino plodné lůno.
Dene12
Příspěvky: 68
Registrován: 27 lis 2011 19:00

Re: Taková moderní rodinka / Modern Family

Příspěvek od Dene12 »

Zajímalo by mě proč se už nikdy nekonal návrat k původnímu obsazení - Martina Hudečková, Aleš Procházka, Kateřina Lojdová 8-) zvlášť Martina s Alešem ty jejich postavy vylepšili natolik, že jsem si vychutnával každou jejich repliku. Paní Řandová je herecky bohužel někde úplně jinde, převzala po Martině ještě Law and Order: SVU na Nově a tam ta postava taky ztratila páru ... škoda. Ve výsledku to bylo naprosto zbytečné :cry:
Mnata
Příspěvky: 61
Registrován: 18 bře 2016 11:26

Re: Taková moderní rodinka / Modern Family

Příspěvek od Mnata »

Musím říct že přeobsazení dětských rolí mi ani tak nepřišlo, protože člověk čeká že se jim časem hlas změní.

Bohužel musím souhlasit s hodnocením přeobsazení Glorie a Phila, jedná se o úplnou pohromu. Glorie zní jako fúrie po přechodu a Phil najednou ztratil tu svoji naivnost a nenucenou jednoduchost díky které Procházka dokázal prodat že tuto neuvěřitelnou kravinu myslel vážně, nebo že si neuvědomil naprosto jednoznačný a kardinální problém s danou situací. Ne že by ho zobrazoval jako tupce, ale člověk věří že je skutečně tak nevinně naivní.

No a kdyby jim od toho odešel i Zedníček tak už bych se na to asi nezvládl dívat.
cako
Příspěvky: 12
Registrován: 13 říj 2014 18:57

Re: Taková moderní rodinka / Modern Family

Příspěvek od cako »

Nevíte jak to vypadá s dabingem 9. série?
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6987
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Taková moderní rodinka / Modern Family

Příspěvek od Michaela2 »

jiroslav9
Příspěvky: 1
Registrován: 31 kvě 2018 22:27

Re: Taková moderní rodinka / Modern Family

Příspěvek od jiroslav9 »

Phil má v krku knedlík a ztratil svůj smysl pro humor, Claire ztratila svou laskavost, kterou doháněla pouze příjemným hlasem, a Gloria asi začala kouřit, zní jako sedmdesátiletá vejpitka ze špinavého baru. Děkuji za zkaženou 6. serii a výš. Když má někdo zlato v hrdle, tak se musí zlatem platit. To se opravdu nepovedlo. :cry:
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9275
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Taková moderní rodinka / Modern Family

Příspěvek od filip »

Do desítky se vrátila M.Hudečková.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Odpovědět

Zpět na „Seriály“