Svátek matek / Mother's Day

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
TmavyCyklista
Globální moderátor
Příspěvky: 1562
Registrován: 12 úno 2014 18:40

Svátek matek / Mother's Day

Příspěvek od TmavyCyklista »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Miriam Chytilová - Jennifer Aniston (Sandy), Dana Černá - Kate Hudson (Jesse), Jakub Wehrenberg - Jason Sudeikis (Bradley), Nela Boudová - Julia Roberts (Miranda Collinsová), Martin Písařík - Timothy Olyphant (Henry), Filip Jančík - Jack Whitehall (Zack), Vlasta Peterková - Margo Martindale (Flo), Stanislava Jachnická - Sarah Chalke (Gabi), Jan Vlasák - Hector Elizondo (Lance Wallace), Anna Theimerová - Britt Robertson (Kristin), Nina Horáková - Shay Mitchell (Tina), Zdeněk Mahdal - Matthew Walker (klaun Randy), Petr Burian - Adam Freeman (Adam Freeman), Pavel Šrom - Jon Lovitz (majitel klubu Wally Burn), Tereza Bebarová - Cameron Esposito (Max), Zdeněk Maryška - Robert Pine (Earl), Irena Máchová - Genevieve Joy (Genevieve Joyová), Radek Hoppe - Joseph Leo Bwarie (Bobby Lee), Ivan Jiřík - Aasif Mandvi (Russell), Svatopluk Schuller - Gary Friedkin (Prcek), Larry Miller (policista), Bohdan Tůma - Larry Miller (policista), Paul Vogt (Tiny), Luděk Čtvrtlík - Kevin Blake (fotbalový rozhodčí), Šárka Vondrová - Anoush NeVart (Sonia), Libuše Švormová - Penny Marshall (úvodní komentář), Martina Šťastná, Jana Páleníčková - Lucy Walsh (Jody), Christine Lakin (hosteska), Terezie Taberyová - Jennifer Garner (Dana), Kristina Jelínková, Karolína Křišťálová, Linda Křišťálová, Jan Köhler, Klára Nováková - Jessi Case (Rachel), Ondřej Balcar, Mariana Franclová, Šimon Fikar, Matěj Havelka, Jiří Kodeš (titulky) a další

Překlad: Renáta Mlíkovská
Dialogy: Alena Navrátilová
Produkce: Markéta Stegbauerová
Zvuk: Dušan Matuška
Režie: Jiří Kodeš

Pro HBO vyrobila společnost SDI Media v roce 2017.
cenda
Příspěvky: 739
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Svátek matek / Mother's Day

Příspěvek od cenda »

To vypadá fantasticky :-: jenom škoda, že nevyšel pan Přeučil.
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Olda808
Příspěvky: 1042
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Re: Svátek matek / Mother's Day

Příspěvek od Olda808 »

Chválím počet dabérů i dodržení u některých. Dabing takto papírově vypadá velmi dobře a věřím, že je i reálně. K dokonalosti mi chybí Kristina Jelínková u Kate Hudson a Tereza Bebarová u Jennifer Garner. Úplně mi to rve srdce, když je vidím ve výčtu neobsazené zrovna u těchto dvou. :D
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Svátek matek / Mother's Day

Příspěvek od ocypuc »

Já bych byl rád za spojení Zdeněk Mahdal - Jason Sudeikis . Ale jinak to vypadá velice dobře.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Svátek matek / Mother's Day

Příspěvek od Jirka007 »

tak dokoukáno a musím režisérovi poděkovat odvedl dobrou práci

Miriam Chytilová a Nela Boudová byly bez problému, Dana Černá byla taky dobrá ale upřednostnil bych z jejího profilu někoho jiného ale byl jsem s ní jinak spokojený, Filipa Jančíka a Martina Písaříka bych prohodil ale ve výsledku tyhle kombinace nebyly špatné, oceňuji Ninu Horákovou se kterou jsem byl spokojený po obsazení hlavních roli, Anna Suchánková a Stanislava Jachnická byly taky v pohodě, Jakub Wehrenberg byl taky v pohodě, mrzí mě že nevyšel Jan Přeučil, Jennifer Garner tam byla jen chvíli tak se to dalo zkousnout ale jinak by na ni Terezie Taberyová vadila.

tento dabing je ale velmi kvalitní, takže menší chyby jsem odpustil, pan Kodeš odvedl dobrou práci
Odpovědět

Zpět na „Filmy“