Moje první láska / My Girl

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7643
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Moje první láska / My Girl

Příspěvek od Sen »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

Související film: Moje druhá láska

1. dabing VHS
České znění připravili: Jana Páleníčková - Anna Chlumsky (Vada Sultenfuss), Jiří Plachý - Dan Aykroyd (Harry Sultenfuss), Jan Kalous - Macaulay Culkin (Thomas J. Sennett), Miriam Chytilová - Jamie Lee Curtis (Shelly DeVoto), Gustav Bubník, Zuzana Schulzová, Jiří Zavřel, Antonín Navrátil, Jan Morávek, Dagmar Vacková, Karolína Průšová, Vladimíra Wildová.

Vyrobil: Bonton - divize Bontonfilms


2. dabing Prima
V českém znění: Mariana Franclová - Anna Chlumsky (Vada Sultenfuss), Zbyšek Pantůček - Dan Aykroyd (Harry Sultenfuss), Ondřej Balcar - Macaulay Culkin (Thomas J. Sennett), Jitka Moučková - Jamie Lee Curtis (Shelly DeVoto), Martin Sobotka - Richard Masur (Phil Sultenfuss), Jan Maxián - Griffin Dunne (pan Bixler), Jiří Krejčí - Ray Buktenica (Danny), Irena Máchová, Roman Hájek, Michal Gulyáš, Bohuslav Kalva, Hana Talpová, Alice Šnirychová, Petr Burian, Jiří Ulrich, Jan Köhler, Saša Horáková, Sára Nygrýnová a další

Překlad: Pavel Matějka
Zvuk: Pavel Balcar
Produkce: Kristýna Smetanová
Vedoucí výroby: Marie Přívratská
Vedoucí dramaturg: Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy a režie: Miriam Chytilová
Vyrobila: Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group pro FTV Prima 2016
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Moje první láska / My Girl

Příspěvek od bloom »

Na Primě běžel nový dabing: Chlumsky - Mariana Franclová, Aykroyd - Zbyšel Pantůček, Curtis - Jitka Moučková, Culkin - Ondřej Balcar, Masur - Martin Sobotka, Dunne - Jan Maxián, Buktenica - Jiří Krejčí. Režie Miriam Chytilová, Médea, 2016.
HonzaXXII
Příspěvky: 1948
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Moje první láska / My Girl

Příspěvek od HonzaXXII »

Komupak na Primě zase hráblo, že spíchl další zbytečný redabing?
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
cenda
Příspěvky: 740
Registrován: 04 čer 2011 13:30
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Moje první láska / My Girl

Příspěvek od cenda »

Pokud vím, tak zhruba dva roky zpátky byl problém s nákupem dabingů od Bontonu, kvůli kterýmu se muselo pár filmů předabovat (viz. diskuze k filmu Prci, prci, prcičky). Je možný, že pokud se to ještě nevyřešilo, tak by to mohl být důvod.
"Vy byste beze mě v tomhle státě ani hubu neotevřel"
Odpovědět

Zpět na „Filmy“