Průměrňákovi / The Middle

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Lenka29
Příspěvky: 1
Registrován: 12 dub 2017 19:02

Re: Průměrňákovi / The Middle

Příspěvek od Lenka29 »

Musím říct, že mě fakt mrzí, že v nové sérii už nedabuje Sue Rozita Erbanová. Ivana je úžasná dabérka, ale přeci jenom po tolika letech si zvykat na nový hlas nebude jednoduché. A Rozita v tom Suině dabingu byla fakt dokonalá...

Jsem ráda, že aspoň ostatní hlavní zůstali...
richardda
Příspěvky: 1107
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Průměrňákovi / The Middle

Příspěvek od richardda »

PRUMERNAKOVI jsou hodne popularni serial. A zda se, ze to vedi i tvurci dabingu, protoze ty zmeny tady - vynucene i nevynucene - jsou udelany citlive a s mirou. A to i navzdory tomu, ze mi vic sedel jako nahradnik pana Cecha Libor Hruska. Ale kdybych si tady neprecetl ze zmenili i daberku Sue, tak bych to temer nepoznal. Takze za mne opravdu kvalitni dabing uz 8. (!) serie. Zazrak. :-:
NOVA, jedině ona.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Průměrňákovi / The Middle

Příspěvek od Lukiz »

Rozita Erbanová prý skončila s dabingem:
https://www.super.cz/510214-fanousci-pl ... rebik.html
Mirec0910
Příspěvky: 66
Registrován: 22 říj 2016 12:14

Re: Průměrňákovi / The Middle

Příspěvek od Mirec0910 »

Neviete niekto prečo v 2. a 3. sérii sa menili dabéri u Boba ? V 2. sérii na začiatku ho daboval Ployhar potom to naspäť prevzal Tesař (ináč podla mňa na neho sedel najlepšie) a v 3. sérii začal Tesař a potom to prevzal Carda, tam by som to potom chápal keďže Tesař bol v agentúre ale tak keď to už začal prečo aspoň tú 3. sériu nedokončil.
Obľúbení dabéri: Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Ladislav Cigánek, Michal Dlouhý, Aleš Procházka, Jaromír Meduna, Zdeněk Hruška, Pavel Vondra, Zdeněk Mahdal
Uživatelský avatar
Voky29
Příspěvky: 60
Registrován: 31 srp 2008 16:39
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Průměrňákovi / The Middle

Příspěvek od Voky29 »

Tenhle seriál mám rád, ale bohužel, vedlejším postavám se dabéři mění, jak na běžícím páse. V jedné epizodě dabuje tenhle, potom zase tenhle. Dokonce si pamatuju na scénu, kdy pan Carda daboval toho tlouštíka v lomu a po střihu jej daboval úplně někdo jiný, mám pocit, že pan Horák, ale tím si teď bohužel nejsem jistý. Jinak k dabingu hlavních postav nic nemám, paní Slavíková je v roli úžasná, hodně dlouho jsem si zvykal na změnu za pana Čecha, Pavel Šrom se mi líbí víc, než Libor Hruška, ale stejně vždycky přemýšlím, jak by zněla věta, kterou řekl Mike, kdyby byl pan Čech ještě mezi námi. Na změnu u Sue jsem velice zvědavý, je škoda, že na poslední dvě série (bylo oznámeno, že devátá je poslední) nevydržela Erbanová, samozřejmě, je to zcela její rozhodnutí, ale pokud byl někdo lepší než originál, tak právě ona.
Mirec0910
Příspěvky: 66
Registrován: 22 říj 2016 12:14

Re: Průměrňákovi / The Middle

Příspěvek od Mirec0910 »

Viem že to je ešte priskoro, ale v októbri má mať premiéru 9. séria. Nie sú už nejaké info ohľadom dabingu ? Zrejme to je posledná séria tak snáď už nebudú žiadne preobsadenia :D
Obľúbení dabéri: Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Ladislav Cigánek, Michal Dlouhý, Aleš Procházka, Jaromír Meduna, Zdeněk Hruška, Pavel Vondra, Zdeněk Mahdal
PATdevast
Příspěvky: 48
Registrován: 06 led 2011 19:04

Re: Průměrňákovi / The Middle

Příspěvek od PATdevast »

Nemůžu si pomoct, ale dabing ohromně utrpěl náhlým odchodem Vladimíra Čecha, který k Mikeovi dokonale seděl. Libor Hruška, kterého mám jako dabéra velmi rád, mi k němu moc nesednul. Pavel Šrom je věrohodnější, ale přesto pana Čecha nahradit nedokáže.
Mnata
Příspěvky: 61
Registrován: 18 bře 2016 11:26

Re: Průměrňákovi / The Middle

Příspěvek od Mnata »

Tak teď jsem dostal šok když nenahradielný hlas Rozity Erbanové, který k Sue prostě patří, nahradila upištěná fistule od Korolové.

Jako nic prot ní nemám ale toto zkrátka není ono a přeobsazovat jednu z hlavních postav po 7 řadách je tak trochu moc.
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Průměrňákovi / The Middle

Příspěvek od fabec122 »

Rozita Erbanová už s dabingem, potažmo s celým herectvím skončila, takže přeobsazení byla nutnost.
Mnata
Příspěvky: 61
Registrován: 18 bře 2016 11:26

Re: Průměrňákovi / The Middle

Příspěvek od Mnata »

Ví někdo, proč Paramount jen dokola točí poslední 1-2 řady (?), doufám že to nedělají proto, že už seriál od začátku nasadit nemíní. Ještě za Comedy Centralu tam seriál nebyl víc jak rok a docela rád bych se podíval znova na první řady.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“