Král Artuš: Legenda o meči

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9287
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Král Artuš: Legenda o meči

Příspěvek od filip »

King Arthur: Legend of the Sword
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Ondřej Brzobohatý - Charlie Hunnam (král Artuš), Klára Jandová - Astrid Bergès-Frisbey (Guinevre), Marek Libert - Jude Law (Vortigern), Igor Bareš - Djimon Hounsou (Bedivere), Pavel Vondra - Eric Bana (Uther), Petr Vágner - Aidan Gillen (Bill), Pavel Vondrák - Freddie Fox (Rubio), Petr Burian - Craig McGinlay (Percival), Rudolf Kubík - Tom Wu (George), Ivo Hrbáč - Kingsley Ben-Adir (Wet), Luděk Čtvrtlík - Neil Maskell (Back), Kateřina Petrová - Poppy Delevingne (Igraine), Dana Pešková - Nicola Wren (Lucy), Matěj Havelka - Bleu Landau (Blue), Zdeněk Mahdal - Michael McElhatton (Jack's Eye), Ivan Jiřík - Mikael Persbrandt (Šedovous), Zbyšek Horák - James Warren (Mike), Václav Rašilov

Překlad a dialogy: Ivan Kotmel
Zvuk: Jiří Götz
Produkce: Miroslav Vitvar
Vedoucí výrobního štábu: Zdeněk Mahdal
Režie: Jiří Balcárek
České znění ve studiu Pro-Time vyrobila Tvůrčí skupina Josefa Petráska v roce 2017
Naposledy upravil(a) filip dne 26 říj 2017 12:48, celkem upraveno 3 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
farb
Příspěvky: 161
Registrován: 27 led 2010 13:26

Re: Král Artuš: Legenda o meči

Příspěvek od farb »

Tak tohle vypadá opravdu fantasticky.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2637
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Král Artuš: Legenda o meči

Příspěvek od KOMZA »

Akorát minulý týden jsem viděla v kině a film se mi opravdu hodně líbil (jako ostatní Ritchieho filmy), tudží jsem z toho obsazení nadšená! :-:

(Jsem si tak říkala, jestli náhodou nebude obsazen Saša Rašilov po vzoru Sherlocka :))
Simca
Příspěvky: 88
Registrován: 30 čer 2008 16:51

Re: Král Artuš: Legenda o meči

Příspěvek od Simca »

Tak jsem viděl český dabing ( moje recenze - http://www.kritiky.cz/filmove-recenze/2 ... o-meci-85/ na Blu-ray. Ondřej (jak se vlastně jmenuje :-) ) byl dokonalý, ostatní hlasy taky ujdou, jenom ten Petr Vágner to vážně kazí :-( Je dost možné, že poslední repliku herce Aidana Gillena daboval někdo jiný, že to prostě zněli úplně jinak.

Celkově dabing trochu film dělá horší než je a to na Hexalogii je špatný výsledek. Ještě, že už nic dalšího z Anglie (snad ne) nenatočí.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1318
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Král Artuš: Legenda o meči

Příspěvek od Brocc »

Myslím, že ten dabing filmu nestačí víc než jen trochu.

Pokud jsem dobře slyšel, tak Artuš v dabingu při finální bitvě řekne Vortigernovi : "Chtěls vědět co mě tak pohánělo, otče." To se takový nesmysl nedá pohlídat? Ještě když chvíli předtím Vortigern osloví Artuše jako synovce.
Uživatelský avatar
Nanamarak
Příspěvky: 1974
Registrován: 04 říj 2019 18:20

Re: Král Artuš: Legenda o meči

Příspěvek od Nanamarak »

Petr Vágner předvedl standardní výkon, nevím, proč je tak kritizován.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“