Normálka / Regular Show

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9249
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Normálka / Regular Show

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.-4.SÉRIE 1-100 - ČT
V českém znění: Michal Novotný - J.G. Quintel (Mordecai), Jan Dolanský - William Salyers (Rigby), Jiří Prager - Sam Marin (Benson), Jindřich Hinke - Sam Marin (Děda), Tomáš Racek - Mark Hamill (Hops), Jiří Panzner - Jeff Bennett (Plácač), Kamila Špráchalová - Janie Haddad Tompkins (Margareta), Ernesto Čekan - Steve Blum (Mlátička), Klára Oltová - Minty Lewis (Eileen), Stanislav Lehký - Jeff Bennett (Basketbal), Pavel Tesař, Milan Slepička, Tomáš Karger, Ivo Novák, Blanka Zdichyncová, Luděk Čtvrtlík, Martina Šťastná, Martina Randová, Roman Štabrňák, David Suchařípa, Lucie Kožinová, Lukáš Jurek, Jan Vlasák a další

Překlad: Vojtěch Kostiha
Dramaturgie: Jiří Flígl
Mistr zvuku: Jozef Kušnír
Asistentka režie: Eva Maxová
Vedoucí produkce: Hana Haladová
Vedoucí dramaturg: Alena Poledňáková
Vedoucí realizace: Pavel Fuchs
Dialogy a režie: Zdeněk Štěpán
Vyrobila Česká televize 2015

4.-8.SÉRIE 101-261 - CN
V českém znění: Jakub Saic - J.G. Quintel (Mordecai), Petr Gelnar - William Salyers (Rigby), Petr Burian - Sam Marin (Benson), Pavel Vondra - Steve Blum (Muscle Man), Bohuslav Kalva - Sam Marin (Děda), Bohdan Tůma - Mark Hamill (Hops) a další

Překlad: Klára Šumová, Michaela Křížová
Dialogy a režie: Michal Pavlík
Vyrobilo studio babidabi v roce 2017
Naposledy upravil(a) filip dne 08 kvě 2020 16:11, celkem upraveno 7 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Normálka / Regular Show

Příspěvek od Jack_6428 »

Ještě jsem neslyšel, ale jsem zvědav. Vypadá to zajímavě. Hodně.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
JFL
Příspěvky: 36
Registrován: 12 led 2012 11:37

Re: Normálka / Regular Show

Příspěvek od JFL »

Hops (Skips) – Tomáš Racek
Plácač (Hi Five Ghost) – Jiří Panzner
Margareta – Kamila Špráchalová
Mlátička (Muscle Man) – Ernesto Čekan
Eileen – Klára Oltová
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Normálka / Regular Show

Příspěvek od Jack_6428 »

Super. To může bejt bomba. Nyní už nejsem jen zvědav, ale vyloženě se těším :)
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Normálka / Regular Show

Příspěvek od Jack_6428 »

Tak jsem to konečně viděl, resp. první 3 díly. Je to super. Moc se mi to líbí. Je to vtipné a přirozené. Úplně nejlepší jsou pro mě Michal Novotný (Mordecai), Jiří Prager (Benson), Jindřich Hinke (Děda) a Ernesto Čekan (Mlátička). Jan Dolanský je taky dobrej, ale je slyšet mnohem víc a všude (subjektivně), takže to není až takový překvapení. Ani mě nikdo jinej na Rigbyho nenapadá. Michala jsem v první moment nepoznal a myslel si, že to je Stránský junior :mrgreen: Zněli docela podobně. Ale je skvělej. Ernesto je pomalu 1:1. To samý Jindřich na dědovi. Ten je mocnej. Prager na Bensonovi se mi líbí víc než originál, kterej je trochu nudnej. Nejvíc to sedí, když se naštve :lol: Songy/rýmy v cz zatím taky dobrý - synchronnost překvapila. To by mohl být single. Ale abych to mohl nějak uzavřít, potřebuju slyšet ještě ty ženy. Už abysme byli o pár dílů dál. No ale zatím celkově... 8,5/10. Skvělé, že tolik lidí na tom dělá (snad největší obsazení ze všech jazykových mutací) a ještě coolovější je, že to režíruje pan Štěpán. I překlad nebyl významně okleštěn a myslím, že to je na hraně toho, co může Déčko vysílat. No prostě good. Snažte se takhle prosím v té ČT dál. Laťka je vysoko, teď jen udržet.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Normálka / Regular Show

Příspěvek od Jack_6428 »

2. dabing

V českém znění: Jakub Saic - J.G. Quintel (Mordecai), Petr Gelnar - William Salyers (Rigby)

Režie: Michal Pavlík

Více informací příští týden až vyprší embargo :mrgreen:

Jinak se divím, že nad tímto seriálem zde nikdo doteď nediskutoval. Trochu zarážející :-?
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Normálka / Regular Show

Příspěvek od ocypuc »

Podle těch jmen to nevypadá na embargo od nějakého virtuálního studia, ale spíš na nějaké pofidérní studio :)
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Normálka / Regular Show

Příspěvek od Jack_6428 »

Zde zasílám více informací k onomu druhému dabingu ;)

V českém znění: Jakub Saic - J.G. Quintel (Mordecai), Petr Gelnar - William Salyers (Rigby), Petr Burian - Sam Marin (Benson), Pavel Vondra (Muscle Man), Bohuslav Kalva (Pops), Bohdan Tůma (Skips) a další

Překlad a režie: Michal Pavlík

Vyrobilo: Babidabi v roce 2017
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1709
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Normálka / Regular Show

Příspěvek od Jack_6428 »

Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
Janek3b
Příspěvky: 139
Registrován: 31 kvě 2009 18:37

Re: Normálka / Regular Show

Příspěvek od Janek3b »

Nový dabing se moc nepovedl, hlavně Rigby mi tam vůbec nesedí. První dabing je skvěle obsazený, pánové Dolanský i Novotný se dokonale sžili s postavami, to samé se dá říct i o hercích ve vedlejších rolích, hlasy se v něm neopakují a má výborný překlad, doufám, že Česká televize nakoupí další díly a v dabování bude pokračovat. Je tu vůbec nějaká šance, nebo bude Cartoon Network prodávat své seriály i s dabingen jako Disney?
Odpovědět

Zpět na „Seriály“