Soy Luna

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

brecht
Příspěvky: 937
Registrován: 14 srp 2014 17:16
Bydliště: Nymburk

Re: Soy Luna / Soy Luna

Příspěvek od brecht »

Od pondělí ma běžet druhá polovina 1.série, 2.série poběží opět až od září 2017 :)
Uživatelský avatar
Jack_6428
Příspěvky: 1710
Registrován: 03 pro 2008 23:58
Bydliště: V rozvodech kabelových sítí ČR

Re: Soy Luna / Soy Luna

Příspěvek od Jack_6428 »

Jo, to dává větší smysl. Spletl jsem se. Docela se to ale, stejně jako Violetta nebo Alex a spol., chytlo. No a na jaře k tomu přibude ještě The Lodge - pravděpodobně bez českého názvu. To taky bude něco :mrgreen: Ale aspoň to vyváží druhá polovina roku, kdy se objeví seriály Tangled, Ducktales a Big Hero 6 8-)

Jinak abych nebyl úplně OT... Pár dílů tohohle jsem viděl a myslím, že dívčiny si nemůžou moc stěžovat. Obsazeno to je ok a docela překvapila přítomnost Simony.
Sháním VHS nahrávky ze stanic SuperMax, Max1, HBO, CablePlus. Animované i hrané. Vyměním či odkoupím. Na formátu a kvalitě nezáleží.
brecht
Příspěvky: 937
Registrován: 14 srp 2014 17:16
Bydliště: Nymburk

Re: Soy Luna / Soy Luna

Příspěvek od brecht »

Myslím si, že Luna je na o něco vyšší úrovni než Violetta, co se týče hereckých výkonů a celkově tam nejsou žádné absurdní a nesmyslné zápletky :)

Obsazení Simony mě pro Disney seriál celkem překvapilo, ale z celého dabingu se mi teda líbí nejvíce právě Simona, pak Marika Šoposká a Ivo Hrbáč. Ale celkově je obsazení fajnové, nikdo není úplně mimo. :)
brecht
Příspěvky: 937
Registrován: 14 srp 2014 17:16
Bydliště: Nymburk

Re: Soy Luna

Příspěvek od brecht »

Naposledy upravil(a) brecht dne 13 říj 2019 16:42, celkem upraveno 1 x.
brecht
Příspěvky: 937
Registrován: 14 srp 2014 17:16
Bydliště: Nymburk

Re: Soy Luna

Příspěvek od brecht »

Doplnění k 2.sérii: Anna Theimerová - Martina Stoessel (sama sebe), Petr Vágner - Bruno Heder (sám sebe), Roman Hajlich - Gabriel Epstein (Pablo) + Ignacio Heredia Molini (Rocco), Petr Burian - William Prociuk (Rosales), Jiří Balcárek - Luciano Correa (prezident), Otto Rošetzký - Roberto Ottini (Angelo Balsano), Martin Kubačák - Claudío Lauría (majitel pizzerie Roberto), Vladimír Kudla - Luis Asata (zlatník Victorino Wang), Irena Máchová - Micaela Tabanera (Sylvana Arianová), Pavel Dytrt - Gabriel Calamari (Xavi), Radana Herrmannová - Cristina Allende (Rosa), Jana Hermachová - Eva Adanaylo (paní Rodríguezová) :)
brecht
Příspěvky: 937
Registrován: 14 srp 2014 17:16
Bydliště: Nymburk

Re: Soy Luna

Příspěvek od brecht »

Doplnění k 2.sérii: Eva Miláčková - Ana María Colombo (paní v pečovatelském domě 1), Radana Herrmannová - Carmen Roig (paní v pečovatelském domě 2), Adéla Kubačáková - Mirta Calza Citin (paní v pečovatelském domě 3), Petr Burian - Javier Roson (květinář) + Francisco Ortiz (Patrício), Jaroslav Horák - Marcos Woinsky (pacient v sanatoriu) :)
brecht
Příspěvky: 937
Registrován: 14 srp 2014 17:16
Bydliště: Nymburk

Re: Soy Luna

Příspěvek od brecht »

Předevčírem se začala točit závěrečná 3.série, obsazení zůstává stejné, nové postavy postupně doplním :)
Odpovědět

Zpět na „Seriály“