Solo: Star Wars Story - trailer

Vše ostatní v televizi, rádiu ...
elbrambo2812

Solo: Star Wars Story - trailer

Příspěvek od elbrambo2812 »

Solo: A Star Wars Story
Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | OBSAZENÍ

Trailer A: https://youtu.be/nBdUM1X8t2k
V českém znění: Matouš Ruml - Alden Ehrenreich (Han Solo), Petr Štěpán - Woody Harrelson (Tobias Beckett), Klára Jandová - Emilia Clarke (Qi'Ra) a další

Překlad: Vojtěch Kostiha
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2018

——————————————————————————————————————————————————————————————————————

Trailer C: https://youtu.be/jaIdpzsQids
V českém znění: Vojtěch Dyk - Alden Ehrenreich (Han Solo), Jan Kolařík - Woody Harrelson (Tobias Beckett), Jan Dolanský - Donald Glover (Lando Calrissian), Klára Jandová - Emilia Clarke (Qi'Ra), Miroslav Etzler

Překlad: Vojtěch Kostiha
Dialogy a režie: Vladimír Žďánský
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Vyrobilo: Studio Virtual® v roce 2018
Naposledy upravil(a) elbrambo2812 dne 24 kvě 2018 19:27, celkem upraveno 4 x.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Solo: A Star Wars Story - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Musím přiznat, že takovou rychlost jsem nečekala! :) Potěšila mě Klára Jandová (i když jsem ji i celkem čekala, vzhledem k režisérovi), celkově je ten dabing na teaser trailer docela fajn. Ale za sebe si říkám, že je obrovská škoda, že Matouš Ruml už daboval v Rogue One, protože mi k mladému Hanovi sedí a tady se mi dost líbí, ale dovedla bych si celkem představit Petra Neskusila (Nádherné bytosti, tam byl super). Doufám tedy, že je tohle jen, jak už bývá zvykem (viz Rogue One), dočasné obsazení, včetně Petra Štěpána, který mi tu prostě nesedí. Prošel by Zdeněk Mahdal přes svých pár postav v Klonových válkách? Mohl by, když prošly už jiné věci... Tady bych já osobně tu spjatost opravdu vyžadovala.
Naposledy upravil(a) KOMZA dne 05 úno 2018 18:37, celkem upraveno 1 x.
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Solo: A Star Wars Story - trailer

Příspěvek od fabec122 »

Jistěže Zdeněk Mahdal projde, když mohl projít Jiří Plachý. Otázkou je, jestli bude obsazen, když si tvůrci svoje obsazení z Hry o trůny dodrží, a tohle žažité spojení nikoliv . Snad ho jen nechtěli volat na dabing traileru, poněvadž ho u Vladimíra Žďánského není moc slyšet, kdežto Petra Štěpána ano.

Na mladého Sola bych bral Oldřicha Hajlicha, který už jednou kvalitně nadaboval mladší verzi Brada Pitta (tedy mladší verze Michala Dlouhého...), ale jelikož není herec až tak známý, tak čekám, že budou tvůrci více kreativní, a překvapí nás nějakou kulišárnou.
therak
Příspěvky: 131
Registrován: 08 lis 2010 20:49

Re: Solo: A Star Wars Story - trailer

Příspěvek od therak »

Tak po poslechu také doufám, že toto je pouze výhradně trailerový dabing v rychlosti a v časovém presu.
KOMZA píše:Ale za sebe si říkám, že je obrovská škoda, že Matouš Ruml už daboval v Rogue One, protože mi k mladému Hanovi sedí a tady se mi dost líbí, ale dovedla bych si celkem představit Petra Neskusila (Nádherné bytosti, tam byl super).
Proč škoda, když již tvůrci dokázali, že jakékoli obsazení z předešlých spjatých filmů není problémem (jak psal fabec122 třeba pan Plachý). Prostě pokud se režisérovi bude Ruml zamlouvat, tak jej tam dá (navíc mladý Solo se s Cassianem určitě nesetká :D ).

Osobně se ale velmi bojím, že Mahdal se konat nebude. Přece si do Virtualu nebudou zvát pana Mahdala, ne? Na dabing Hugha Jackmana v Ocelové pěsti si také pan Štěpán místo něj obsadil Jiřího Dvořáka. Osobně proti němu vůbec nic nemám, ale pravděpodobně na něj bude pohlíženo jako na Tůmu. O Kláru Jandovou strach nemám. Je to spojení (a dle mého názoru výborné), které vytvořil pan Žďánský a když už je obsazena v traileru, tak to si určitě zase pohlídá (asi jako Daniela Rouse na Madse Mikkelsena).

O finálním obsazení bude, doufejme, více vypovídající až další upoutávka.
Uživatelský avatar
KOMZA
Příspěvky: 2629
Registrován: 12 led 2015 19:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Solo: A Star Wars Story - trailer

Příspěvek od KOMZA »

Škoda z toho důvodu, že já bych se přes to nepřenesla a zřejmě bych následně dabing vzdala asi jako u RO! :D Ale doufám, že se to nestane... Ovšem když znovu a znovu pomyslím právě na to RO, možná nám toho o finálním obsazení ani další trailer mnoho neřekne, poslední trailer byl obsazením snad nejhorší ze všech.
Uživatelský avatar
oberon
Senior admin
Příspěvky: 3264
Registrován: 15 srp 2008 15:13
Bydliště: Klenčí pod Čerchovem

Re: Solo: Star Wars Story - trailer

Příspěvek od oberon »

https://www.youtube.com/watch?v=jaIdpzsQids

Han - V.Dyk, Lando - J.Dolanský, Qi'Ra - K.Jandová, Beckett - J.Kolařík
gar-mogoth
Příspěvky: 52
Registrován: 03 srp 2013 14:36

Re: Solo: Star Wars Story - trailer

Příspěvek od gar-mogoth »

Až na Kolaříka moc pěkné.
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Solo: Star Wars Story - trailer

Příspěvek od starpep »

Pecička, Žvejkal a robotka jsou parádní a Dolánskej jako Lando je super :D
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Solo: Star Wars Story - trailer

Příspěvek od DAN K. »

gar-mogoth píše:Až na Kolaříka moc pěkné.
kolařík je úplně v pohodě. Ale já budu hodně zlej a dodám: až na K. Jandovou všechno dobré. Ona se na ní hodila na začátek Hry o trůny, jak na křehkou chudinku, se kterou si každý dělal, co chtěl, ale od té doby, co se vylíhli draci to pokulhává. V tom traileru je to v originále sebevědomá, charizmatická ženská, zasloužila by si dabérku, která mluví normálně a nekníká a nekňourá. Ty hlášky musí být úderné, musí mít dynamiku, důrazy a šarm. Klára Jandová je prostě stále hlas dvanáctiletý holky, který se zaběhlo štěňátko a je z toho celá smuťňoučká. Pardón. :oops:
fabec122
Příspěvky: 1565
Registrován: 28 zář 2008 07:48

Re: Solo: Star Wars Story - trailer

Příspěvek od fabec122 »

Podle toho, co jsem se dočetl, tak v závěru filmu by měla být nějaká překvapivá scéna s postavou, kterou bysme ve filmu nečekali. Pokud ta postava bude i mluvit, tak bych byl pro, aby se sem po zveřejnění obsazení tahle postava aspoň prvních pár dní nedávala, abychom nepřišli o ten moment překvapení, podobně jako u Avengers, pokud tedy nejsou ostatní proti
Odpovědět

Zpět na „Reklamy, spoty, trailery ...“