American Horror Story / American Horror Story

Pokračování příště

Moderátor: Michaela2

Odpovědět
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: American Horror Story

Příspěvek od DAN K. »

Petr Lněnička nabídku na dabing tohoto seriálu odmítl. Děje se to teď u něj poměrně často, hodně si vybírá. Musel čas, který může věnovat dabingu, hodně omezit.
fofo16
Příspěvky: 259
Registrován: 20 črc 2009 21:27

Re: American Horror Story

Příspěvek od fofo16 »

Veľmi sa teším, že sa bude vo vysielaní tohto skvelého seriálu pokračovať :-: Obsadenie vyzerá byť fajn, ako stále - akurát, kto sa mi papierovo až tak nepozdáva, je Martina Šťastná na Lady Gaga (v poslednom čase ju počuť takmer všade, začínam mať na ňu miernu alergiu) - možno ma ale v reáli prekvapí.
DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: American Horror Story

Příspěvek od DAN K. »

Martina je podle mě strašně nedoceněná herečka, většinou dabuje jenom vedlejší role, přitom je výborná. Sice je pravda, že jsme na tuto roli původně chtěli T. Vilhelmovou, což se nepodařilo realizovat, ale Martina je podle mě naprosto perfektní, možná i lepší, výsledku není podle mě co vytknout. I panu režisérovi to stálo za to, aby mi z natáčení napsal sms, že v té roli "Stastna je bezva" a to sms používá nerad :D
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14230
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

Tatiana Vilhelmová by na Lady Gaga byla určitě úžasná, to mě dost mrzí, že to nevyšlo. A bohužel nepadnoucí Zuzana Mixová byla na Mare Winningham jasnou volbou? :-?
Eminem007
Příspěvky: 383
Registrován: 03 čer 2013 19:20

Re: American Horror Story

Příspěvek od Eminem007 »

náhodou, neví tady někdo jak to dopadlo s touhle herečkou Lily Rabe, kdo jí asi bude dabovat.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14230
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

Tak já doufám, že na Lily Rabe v těch 2 dílech 5.série ve kterých hraje byla skvělá Antonie Talacková snad dodržená...
richardda
Příspěvky: 1103
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: American Horror Story

Příspěvek od richardda »

DAN K. píše:Petr Lněnička nabídku na dabing tohoto seriálu odmítl...
Tak tohle je opravdu skoda. Moc se mi to spojeni libilo. Asi jedno z nejlepsich soucasnych. Zvlaste v tomto serialu.
NOVA, jedině ona.
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14230
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

Právě jsem viděl na Prima Krimi upoutávku na AHS: Hotel a Kathy Bates v ní dabovala Petra Hobzová. :shock: To měl být vtip?
lichometnik
Příspěvky: 167
Registrován: 24 říj 2016 13:14

Re: American Horror Story

Příspěvek od lichometnik »

Taky jsem u toho málem dostal infarkt. Ale pokud vím, tak paní Hobzová je hlasem Prima Krimi. Tak možná jen při tvorbě upoutávky nebyla k dispozici dabovaná verze?! Opravdu doufám, že zde ohlášené obsazení platí...
Uživatelský avatar
Mark LS
Příspěvky: 14230
Registrován: 29 čer 2013 22:08

Re: American Horror Story

Příspěvek od Mark LS »

Hlasem Prima Krimi je Martin Zahálka, Petra Hobzová je hlasem Prima Love, ale taky doufám, že jen nebyla k dispozici dabovaná verze (což je ale zvláštní týden před premiérou), ale v tom případě je zajímavé, že v upoutávce Wese Bentleyho Radek Valenta daboval. :-? Petra Hobzová zněla na Kathy Bates šíleně, snad to bylo vážně jen v upoutávce.
Odpovědět

Zpět na „Seriály“