Kdo přežije / Survivor

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6905
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od Michaela2 »

Jako že vůbec neplánují nebo zatím? Však ještě před rokem psali, že se budou snažit nové série zajistit. :-?
Hlavně, že jak blbka na základě jejich vyjádření přes rok čekám na dabing :D Hlavně, že je prostor na kriminálky, špitáloviny a německé slátaniny. :->
Maximas
Příspěvky: 53
Registrován: 19 pro 2016 21:58

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od Maximas »

Michaela2 píše:Jako že vůbec neplánují nebo zatím? Však ještě před rokem psali, že se budou snažit nové série zajistit. :-?
Hlavně, že jak blbka na základě jejich vyjádření přes rok čekám na dabing :D Hlavně, že je prostor na kriminálky, špitáloviny a německé slátaniny. :->
Doslovně mi napsali : Dobrý den, nové řady se zatím nerýsují :(.
mrx.friend
Příspěvky: 196
Registrován: 03 čer 2010 16:49

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od mrx.friend »

Od 7. března bude v ranních hodinách na COOLu už třetí kolečko Jižního Pacifiku.
Snad už tedy za ten cca půl rok premiérový řady poběží :?
Lábroš
Příspěvky: 1
Registrován: 20 črc 2021 08:13

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od Lábroš »

Já doufám že už konečně budou nové protože já už viděl všechny série (kromě 37 - 39) a strašně moc mě štvalo že si musím číst titulky ale když jsem všechny viděl díly viděl tak bych klidně panu režisérovi jakcí dabeři by se hodili k postavám a zároveň jaké postavy by i on daboval takže jestli tohle mistr pan Filip Jančík uvidí jednou tak ať mi napíše a můžu mu je doporučit
Kolousek001
Příspěvky: 42
Registrován: 02 dub 2012 20:05

Re: Kdo přežije / Survivor

Příspěvek od Kolousek001 »

Je škoda, že neschopná Prima tento pořad pohřbila a místo toho 100x dokola opakuje Simpsny, či Hvězdnou bránu. Pamatuju že dřív byly dva díly Simpsnů a pak právě jeden díl Kdo přežije. Ideálka ... A zdá se, že se na Coolu tohoto pořadu už nikdy nedočkáme , jak repríz tak nových řad ... škoda.
Odpovědět

Zpět na „Reality Show“